320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
    nuppe on seal all kõvasti rohkem kui rubla eest...
    kuna Eesti puhul ju tegemist kunstmuru vabariigiga, siis arvan et selline tald võiks äkki hea olla
    sigpicSuure-Jaani United

    Kommentaar


      kas keegi oskab ehk öelda midagi selliste putsade kohta http://www.prodirectsoccer.com/prodi...&PROFILE=Speed - ehk on kellegil kogemusi nendega

      Kommentaar


        Tellisin omale Pro Direct Soccerist putsad ja asukohaks panin Otepää, aga nüüd kui kinnitust vaatasin on Otep. Kas võib tulla jamasi kätte saamisega?

        Kommentaar


          Ei usu, mul oli ka Vändra asemel Vndra, puutsad jõudsid kohale ikkagi

          Kommentaar


            Siin on neid lehekülgi nii kohutavalt palju, et praegu pole lihtsalt aega neid läbi lugeda. Aga on plaan tellida endale prodirectsoccer'ist Nike putsasid. Mitme eeguga pean arvestama sis saatekulu peale, putsade maksumus on seal ilusti kirjas aga palju muu saast juurde läheb, kui resideerun Võrus?
            + veel üks küs. Kaua see kaup sealt UK'st siia liigub?

            Kommentaar


              Mul olid putsad 31$ ja kokku läks ~48$ , ehk siis 17 dollarit(12 naela). Kohale jõudmise kohta saan ma sulle paari päeva pärast öelda, ise ma elan kah suht Võru lähedal.

              Kommentaar


                Postikulu on 10.95£ ehk siis umbes 200.- ja minul on putsad tulnud umbes 7-10 TÖÖPÄEVA .

                Kommentaar


                  jee! Putsad käes, 6 päevaga tulid kohale.

                  Kommentaar


                    palju plekkisid ?

                    Kommentaar


                      570.- koos postikuludega

                      Kommentaar


                        siis sitaks odavalt saadud ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas abso Vaata postitust
                          siis sitaks odavalt saadud ju.
                          vastavalt hinnale lagunevad ka.

                          Kommentaar


                            Üks kiire küsimus, kas ostan nike air legend II FG või ostan Total 90 Laser II FG, õiged laserid, võrguga ma mõtlen mitte neid millele peale joonistatud on.

                            Kommentaar




                              Keegi oskab öelda, kas tegu heade putsadega? Üks väheseid vaporeid, mis ei ole liiga Kristjaano Ronaldolikud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust


                                Keegi oskab öelda, kas tegu heade putsadega? Üks väheseid vaporeid, mis ei ole liiga Kristjaano Ronaldolikud.


                                aga muidu mul on need kollased samasugused ja on küll head.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X