320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere!

    OStan siis 2 piletit EEsti Inglismaa mängule. Kõik pakkumised on PM-ile oodatud. Ärge ainult oma utoopiliste hindadega tülitama tulge

    Kommentaar


      oleks samuti soov 2 piletit eesti-inglismaa m"ngul pakku hinda, soov on suur
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Minu pilet on ikka veel müügis. Kel huvi tehku pakkumine PMi. Juhul kui hind sobib võtan ühendust.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Sul on 1 ainult?

          Kommentaar


            Tal on 1, mul on 2. Nagu ka naistega, täpselt samamoodi.

            Kommentaar


              Sõber tuleb juuni alguses kodumaile käima ja sooviks piletit osta. Ideaalvariant oleks V sektor. Hinna dikteerib müüja. Suhtleme e-maili või PM-i teel!

              Kommentaar


                Ostan suuremas koguses pileteid hea hinnaga. Andke teada PS või maili. URGENT!

                Mäng siis ohvkoors ENGLAND-ENGLAND ÜBER ALLES
                Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                Monkey @ Twitter

                Kommentaar


                  Ostnud siis õigel ajal pakett ära. Nüüd ostate paketti hinnaga ühele mängule piletit. Endal juba koht olemas . Ühtegi piletit müüa/osta ka ei taha, niisama mölisen.

                  Kommentaar


                    Tahab keegi siis head hinda pileti(te) eest?
                    Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                    Monkey @ Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Treon Vaata postitust
                      Tahab keegi siis head hinda pileti(te) eest?

                      Tee ise oma pakkumine mulle PMi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Ostan ka siis pileti Eesti - Inglismaa mängule.
                        400-500.-
                        Kui on pakkuda siis PM või 56242093

                        Kommentaar


                          Treon, kui head?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Treon, kui head?
                            vaatad oma privaatsõnumeid ka kunagi?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Tahaks ka eesti vs inglsmaa mängu piletid, kui kellegil pakuda sis PM!
                              Hind võiks ollla 500 või umbes selle lähedal
                              55605783 - Priit!

                              Kommentaar


                                noo, ei näe PM piletipakkumiste kohta. Oodatud kõik pakkumised 2 kõrvuti pileti kohta - utoopilised summad eraldan kohe, korralikkudele vastan positiivselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X