320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oi ma olen rahul, sain eile ühelt väga healt sõbralt Inglise mängu pileti 250.-

    Kommentaar


      Ma sain vabsjee firma poolt kingituseks kõik eestis olevad mängud,
      kuid kolmapäeval staadionile minna ei saa, niiet üks pilet on müügis

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        sama loogika alusel on igasugune vahendustegevus saatanast, kuigi ehk seaduslik.
        Igasugune vahendustegevus, kus algne omanik ei luba edasimüüki ongi ebaseaduslik. Näiteks on kõigil Viasati tellijatel keelatud oma kaarti edasi müüa.

        Kommentaar


          Tere!
          Pakun kahte Eesti - Horvaatia piletit. Soodsalt.
          Pakkumised paluks mailile sven.niidu@mail.ee

          Kommentaar


            Mu käes paikneb üks üleliigne Eesti_horvaatia pilet. Kellel soovi siis 53302623

            Kommentaar


              müün siis endiselt eesti - horvaatia mängu piletit 200 krooni. nike sektoris.
              56642329

              Kommentaar


                ekspert sektori pilet.rida 13.hind 175

                Kommentaar


                  ostan 4 eesti -horvaatia piletit võib ka 2x2 piletit istekohad koos, kel on saatke PM ja hind ja oma tel nr. või mailige decorio@hot.ee

                  Kommentaar


                    Müüa kaks üleliigset piletit Horvaatia mängule, 250kr tükk. Rida 11 rida ja kohad 429-430 (VIII sektor, teine korrus). Kontakt on 5202303

                    Kommentaar


                      müüa 4 piletit Eesti - Horvaatia mängule, asuvad VII sektoris,
                      kaks kõrvuti kohta, kaks eraldi, hind 250.- tk
                      ostusoovid: 55694858 või kaimps@gmail.com

                      Kommentaar


                        ostan soodsalt 6 piletit EESTI-HORVAATIA mängule võib ka paari kaupa eraldi kuid parem muidugi koos!
                        tel:55 900 022

                        Kommentaar


                          Mul on 2 eesti-inglismaa mängu piletid ja hetkel tundub et omal jääb minemata(lätiga ,venemaaga mängu sai nähtud ja homme saab ka horvatside mäng nähtud )aga inglismaa mäng tiba halval päeval minu jaoks .
                          Nii et ,no ma ei tea pakun siis et mingi nuts + eesti koondise ametlik fännisärk.(sall ja müts juba omm -särk puudu veel ) Kellel huvi andke teada.Vastused annan esmaspäeva lõunaks.(sest siis saan teada kas saan ise minna või mitte).


                          Nii ,et mõnusaid jalkaelamusi seniks !!!

                          tillikas@hotmail.com
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            oot miks ei tohi pileteid müüa siin? Se on ju täpselt õige alafoorum ka selleks...Kui ei taha ära osta ega müüa. Mõnele on see äkki ainus variant pileteid saada ja on tänulik selle eest

                            Pileteid tohib siin teemas müüa küll, aga hangeldajad kes pileti eest 4-5 kordset hinda küsivad tuleks siit välja lüüa. Hangeldaja tunneb ära tema postituste arvu järgi. Selleks hangeldamise kohaks on pigem skypluss kui soccerneti foorum.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              selle ebaseaduslikuse võid endale anusesse pista. mismoodi see sinu õiglustunnet nüüd riivab? kõik kes tahtsid, ostsid omale õigeaegselt pileti. kes seda ei teinud saavad selle nüüd osta. ejl sai oma raha kätte ja fännid näevad mängu. mis seal vahet on, kui mõni refieus endale vahepealt punnvõrri raha teenib?

                              täiesti perses idee on keelata ära kõik asjad, kus vähegi susserdamise hõngu on. sama loogika alusel on igasugune vahendustegevus saatanast, kuigi ehk seaduslik.
                              Mul on hea meel et ma vähemalt ühes asjas konnaga samal nõul olen. Ma aitan hädast inglaseid kes siia tulevad ja pileteid tahavad, ühesõnaga rahuldan nende vajadusi ning käive on üpriski suur olnud. Punnvõrrirahast on asi kasvanud juba korraliku niked-bike rahani kui aus olla ning siit olen ma pileteid ostnud ja mitte kui ühte inglise piletit eestlasele müünud. Minu tegevusest ei ole keegi kahju kannatanud, kõik on õnnelikud, järelikult peaks kõik nagu õige olema ning asja juurde kuuluma

                              Samas ostan kokku 5 est-eng jalkapiletit. 2+2+1 võiks olla. Raha kohe kätte. Hind võiks jääda sinna 800 krooni kanti (kui 5 rivis siis rohkem). Võid ka enda hinda küsida. Number on teemas olemas.

                              Nõudmiseni.

                              Kommentaar


                                kui keegi est-eng piletit 800 eest müüb, siis see normaalne hind, aga 2000 eeguse pileti üle ei ole keegi õnnelik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X