320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest on minu teada ennegi juttu olnud, et see on tegelikult seadustega vastuolus. Mis omakorda tähendab, kui keegi veel aru ei saanud, et see on ka reeglitega vastuolus.

    Loodetavasti saavad nii mõnedki hangeldajad ka karistada.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      siin ei ole miskit muud kui süüdistada ainult EJL-i, kes sellise süsteemi kasutusele võttis. nüüd siis näha mis tegelikkus on. naljamehed- ega ju hangeldajaid meil ei ole...
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        selle kõige kõrvalt lisaks et mul on soov osta 4 piletit eesti - inglismaa kohtumisele, kui kellelgi üle peaks olema
        Some people say soccer is a matter of life or death, but it isn't. It's much more important than that..

        Kommentaar


          Sooviks osta 1-3 piletit Est-Eng ükskõik mis sektor, rida või huinjaa, peaasi, et mängu näeks ja üle tonni ühe eest ei maksa
          555 16 842

          Kommentaar


            Tundub, et turg on hea hetkel. Võtan ka pakkumisi vastu alates 10k. Või siis korter Mustamäel, kui pappi pole.
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              siin ei ole miskit muud kui süüdistada ainult EJL-i, kes sellise süsteemi kasutusele võttis. nüüd siis näha mis tegelikkus on. naljamehed- ega ju hangeldajaid meil ei ole...
              Paketi süsteemi? Ma ei saa aru kus see EJL siin siin vea tegi?
              Kas targem oleks olnud siis piletid üksikmüüki lasta või ma ei jaganud sinu mõttelendu päris hästi lahti?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Paketi süsteemi? Ma ei saa aru kus see EJL siin siin vea tegi?
                Kas targem oleks olnud siis piletid üksikmüüki lasta või ma ei jaganud sinu mõttelendu päris hästi lahti?
                lihtsalt üks küsimus- kas see umbes kuni 10 kordne hinnavahe on siis normaalne?

                ei, ma ei poolda ka seda üksikpileti müüki. midagi oleks pidanud siiski EJL hangeldamise vastu tegema. oleks võinud ju teha nimelised piletid. ja piletite järelturg oleks toimunud näiteks ainult läbi EJL-i.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  kes sul hakkab neid nimesid kontrollima seal? Ei ole vaja kadedad olla. Koguaeg käib selline asi ja ei ole vaja seda nii südamesse võtta

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    noh, hea äri idee ju.
                    ma küll ei süüdista neid, ise ju tahaksid ka raha lihtsalt teenida?
                    jah tahan raha teenida lihtsalt, aga mitte nii.
                    kadedusest on asi kaugel, hunniku pakette oleks saanud ju endalegi sebida.

                    Kommentaar


                      Ka mina ei poolda sellist hangeldamist, aga paraku paneb ju hinna paika turg. Ärge ostke sellise hinnaga, ärge pakkuge sellist hinda siis kui ei meeldi.

                      Kommentaar


                        teate mis ma ütlen, me elame sellises riigis kus on küllaltki tegus ja toimiv turumajandussüsteem, väga palju meie riigi rikkurite varandusest on pärit just transiidist mis teisisõnu on vahendustegevus ja kus nad suured summad omale tasku pistavad. Sama lugu on ka piletitega, kui sul on kontakte, on müüjaid ja on ostjaid siis miks ei peaks natukene tegutsema, äri on äri, see on selge. Kui nad ei saa ühest kohast siis saavad nad teisest, see on kindel. Need kes siin halavad on suurelt jaolt ise süüdi oma saamatuses liigutada ja suhelda mis tooks neile some extra money sisse et oma naisele uus üllar osta.

                        Mul on veel 3 pileti järgi vajadus, homme lisaks 5
                        Ootan kõnesid - 5171043

                        Kommentaar


                          Lõpetage juba ükskord see halamine ära. Pileteid on müüdud ajast aega kallimalt edasi ja ükski riik pole selle ohjeldamisega hakkama saanud. Iga kord mõtlevad suurturniire läbiviivad riigid mingeid skeeme välja aga ikka ei õnnestu musta turgu vältida.
                          Ja nüüd tahab siin keegi ,et meie jalkaliit ,kes isegi Piiroja kaarte ei suuda kokku lugeda ,hakkaks musta turgu likvideerima.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                            Kui maksad 2*10 000EEKi on 2 piletit fännitribüüni keskel sinu omad.

                            tel. 50 68209

                            Olen nõus vahetama 2 piletit suure(37-42tollise) plasma TV vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Sellest on minu teada ennegi juttu olnud, et see on tegelikult seadustega vastuolus. Mis omakorda tähendab, kui keegi veel aru ei saanud, et see on ka reeglitega vastuolus.

                              Loodetavasti saavad nii mõnedki hangeldajad ka karistada.
                              Äkki valgustaksid ka, et milliste seadustega see kõik vastuolus on?

                              Kommentaar


                                jah olge viisakad, öelge, et omate pileti ... müüte seda 250 ja teenustasuks võtate 2k, normull .


                                appi, tulud ikka deklareerite?!


                                edit: Därren, aitäh! junõuvai

                                Kommentaar

                                Working...
                                X