320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro-Direct Soccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Raha läheb tavaliselt kuu aja pärast SINU kontolt.

    No, mina ei tea, mul kõigub tavaliselt 10-30 krooniga suured summad.
    No, muidugi kurss ei kõigu 10-30 vahel, vaid suurem summa.

    Kommentaar


      #17
      Visa Credit/Visa Debit/Electron/Mastercard/American Express/Switch / Maestro/Solo


      palun, kas keegi tõlgiks? mu ema ütles et tal pole krediit kaarti aga siiski, seal naq kirjas juu et Visa Electron (debiit) sobib ju? aga mis seal postal orderi jutus on?

      EDIT: ja veel, kaua kaup tuli, vb j2rgmine n2dal tellin ära...
      EDIT2: ei ole vaja tõlkida, sain ise aru peale natukest sõnaraamatut jms... pmst, mina saan aru et Hansapanga Visa Electron debiit kaardiga saab ka maksta? on mul õigus?

      Kommentaar


        #18
        Sa pead seda panga käest küsima.

        Mul pole sellised kogemusi.

        Kommentaar


          #19
          okeii, ja kaua kaup tuleb? ja kas pakk tuleb postkontorisse või koju? rohkem ma teada ei taha!!

          Kommentaar


            #20
            Oleneb, üldsegi esimene kord tuli mulle koju otse.

            Viimased korrad on tulnud postkontorisse.

            Kommentaar


              #21
              aga kui kaua on kõige kauem tuld ja kui kaua kõige v2hem?
              ja kui sa tellisid siis oma nimele või ema nimele?

              Kommentaar


                #22
                Ema omale, muidu ei saa kätte vast.

                Kiiremini 2 päeva , kauem 2 nädalat.

                Kommentaar


                  #23
                  tänud! arvatavasti omme teen tellimuse!

                  Kommentaar


                    #24
                    Krediitkaardi mitteomamise puhul aitab sind SEB U-Kaart teenustasuga 10.- kehtivus 40 päeva (just see lühike aeg võib mõne kaupluse puhul saada takistuseks). Siiamaani sellega tellinud/maksnud internetis ja probleeme pole olnud.

                    et raha l2heb maha siis kui kaup k2es ja ma rahul olen w?
                    Raha broneeritakse enne kauba välja saatmist ja reaalselt võetakse U-Kaardiga kuu möödudes maha.

                    Ja ma kardan, et see Visa Electron sul sealsete maksevahendite alla ei kvalifitseeru.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas alarh Vaata postitust
                      tänud! arvatavasti omme teen tellimuse!
                      Mida tellid siis?

                      Kommentaar


                        #26
                        aga kui emal on Hansapanga Debiit kaart (visa electron), ma arvan kyll et sellega peaks saama 8-)
                        ja kui ei sobi siis nad annavad ikka teada ju?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas buub Vaata postitust
                          Mida tellid siis?
                          MVIII tagand punased, eest hallid fg, sitaks mugavad on need jalas!!!! kui kedagi valged nr 45, 46 huvitavad siis tartu vanas kaubamajas, neto spordis on neid 2199.-!!

                          Edit: vabandust topelt posti pärast aga küsimus tekkis:

                          nimelt, mis ma panen Town/City alla kui ma ei ela ei linnas ega väike linnas? elan suht maal!

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas alarh Vaata postitust
                            MVIII tagand punased, eest hallid fg, sitaks mugavad on need jalas!!!! kui kedagi valged nr 45, 46 huvitavad siis tartu vanas kaubamajas, neto spordis on neid 2199.-!!

                            Edit: vabandust topelt posti pärast aga küsimus tekkis:

                            nimelt, mis ma panen Town/City alla kui ma ei ela ei linnas ega väike linnas? elan suht maal!
                            Kirjutadki, et olen maapoiss. KK, tegelikult talu nimi või midagi äkki.

                            Kommentaar


                              #29
                              mnjaa kas " - " sobiks, ma panen niikuinii aadressi ju koik vajaliku kirja, mix seal weel liigset lyngad vms on

                              EDIT: ja kuidas teie sellest aru saate?

                              A4: Payment methods available on internet orders are:

                              Visa Credit/Visa Debit/Electron/Mastercard/American Express/Switch / Maestro/Solo

                              Kommentaar


                                #30
                                Kontrollisin üle checkoutis ja vaja sul ikka ju krediitkaarti, kuna deebetil ei tohiks olla ju kolmekohalist turvakoodi. Mida sa pabistad, otsid kellegi kellel on ühispangas konto ja 10.- teenustasu eest saad vastava limiidiga krediitkaardi ja oma ülekande tehtud.

                                Samas helista/maili neile ja küsi üle, saad ehk targemaks kui siin küsides.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X