320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipood A`le Coq Arenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Rixu'le: Kui mõtled Salingeri putsade valikuid siis seal saad näha - http://www.salinger.ee/?nodeID=8
    ma arvan, et ta soovib nike'i putsasi .

    Kommentaar


      Niisiis kuna plaan osta endale korralikud kaitsmed, ( ilma ankle protectionita ) siis sooviks teada, et mis hinnaklassi sellised korralikud kaitsmed kuuluvad? Pole õrna aimugi enam kaitsmete hinnaklassist, viimased sai soetatud aastaid tagasi ja kes seda hinda enam mäletab..

      PS. kaitsmed - kui keegi teab, kust säärased saadaval oleks ja mis hinnaga, oleks meeldiv teada

      Kommentaar


        Algselt postitas kapitan Vaata postitust
        Niisiis on plaan osta endale korralikud kaitsmed ( ilma ankle protectionita
        Miks hüppeliigese kaitsmega kaistmed, siis korralikud ei ole? Minu arust on see tugi väga hea asi kaitsme küljes.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Miks hüppeliigese kaitsmega kaistmed, siis korralikud ei ole? Minu arust on see tugi väga hea asi kaitsme küljes.
          Korralike all ei pidanud ma silmas seda, et hüppeliigese kaitsmega kaitsmed halvemad oleksid. Sulgudes oleva informatsiooniga üritasin vaid viidata sellele, milliseid tahan. Olen muidu koguaeg neid kaitsmega asju kandnud, aga natuke ebamugavad on hakanud tunduma.
          Seega mõtlesingi, et võiks proovida seekord ilma selleta.
          Et väljendada ennast paremini, ütleme siis, et kvaliteetseid. ( ilma ankle protectionita )

          Kommentaar


            Mina sain suve alguses mingi 300-400-ga vist. Pole päris kindel.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Oskab keegi öelda ka, kus on selline suuremat sorti kaitsmete müük? Pühapäeviti vist Arena pood kinni..

              Kommentaar


                Tallinnas võiksid Ülemiste või Kristiine keksust proovida, ma arvan :/, või siis seda Tartu mnt oma.. need kindlalt pühap lahti...

                Kommentaar


                  Ma sain Arena poest soodushinnaga väga ilusad Mercurial kaitsmed, ilma selle alumise värgita. Väga kerged, mõnusad ja väiksed.
                  Muidu seal Arenal on küll teisigi neid kuskil 352.- on hind kuskil enamustel.

                  Kommentaar


                    Suured tänud abi eest. Homme läen reisin kaubamaja lähistel, ehk leiab sealt midagist.
                    Kui ei, siis jätkan oma teekonda Kristiines ja mujal . Tänud veelgi!

                    Kommentaar


                      öelge palun, mis putsasi müüakse a'le coq'i arena sporltandis praegu ?

                      Kommentaar


                        igasugused missugusi sa mõtled?

                        , ma sain täna omale Nike Air Zoom FS White/Green 1564.- eest
                        #20 FLORA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
                          igasugused missugusi sa mõtled?

                          , ma sain täna omale Nike Air Zoom FS White/Green 1564.- eest
                          no näiteks väli putsadest vapor III-si .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tammeka93 Vaata postitust
                            no näiteks väli putsadest vapor III-si .
                            millised SG tallaga Vapor III on? PDS's soodukas, vb oleks mõtekam sealt, ei tea ju neid linna hindu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alarh Vaata postitust
                              millised SG tallaga Vapor III on? PDS's soodukas, vb oleks mõtekam sealt, ei tea ju neid linna hindu
                              ei saanud päris oma vastusele pihta, aga tahaks fg tallaga vapor III-si.
                              ale coq arena poes müüakse praegu ?
                              Last edited by Tammeka93; 22.12.07, 20:51. Põhjus: väike viga oli.

                              Kommentaar


                                Kas kellegil on kogemusi selliste kaitsmetega?



                                Et kas on nagu mugavad ? Sain need umbes nädal aega tagasi , pole jõudnud veel nendega mängida ja aastalõputurniir on lähedal .
                                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X