320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no mulle täna küll postkasti pole tulnud, kuigi hiljemalt täna pidi jõudma.

    Kommentaar


      hmm,tegelikult on nii,et postiljon toob ta koju,kui keegi kodus on,kui ei jätab peate ja peate ise postikasse minema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
        hmm,tegelikult on nii,et postiljon toob ta koju,kui keegi kodus on,kui ei jätab peate ja peate ise postikasse minema.
        minu meelest toob postiljon ukse taha ikka ainult tellitud kirju/pakke vms, mitte siis, kui niisama postiga kaupa saadetakse. Et kust selline arvamus?
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          arvamus?Mulle ja mu sõbrale toodi kojuPostiljon tõi ,aga kuna mul polnud kedagi kodus,siis jäeti teade.

          Kommentaar


            huvitav, kui mina olen midagi tellinud läbi interneti, ei ole mulle küll kunagi otse koju toodud, kui ei ole just eritellimus olnud ainult paberi saanud, et võib posti järgi tulla, sellep nagu mõtlesingi, et mismõttes koju
            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

            Kommentaar


              Vb ei olnud Sul ka kedagi kodus ja siis nagu jäeti teade vms,võimalik?

              Kommentaar


                ei. mul ka ei jõudnud ning mul on alati keegi kodus
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  on keegi viimasest pakist oma särgid kätte ka juba saanud?
                  "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                  Kommentaar


                    hetkel veel ei ole, aga ootan suure entusiasmiga

                    Kommentaar


                      Praegu jõulud paljud postkontorid on 27'ndani kinni. Loodaks 28 kätte saada oma särgi

                      Kommentaar


                        Särk jõudis ilusti kohale - postiljon tuli ise ukse taha Särk ise näeb muidu väga ilus ja korralik välja Suured tänud !

                        Kommentaar


                          sama siin. aga tavaliselt tuuaksegi selline pakk koju.
                          särgid kenad, probleeme polnud. tänud!
                          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                          Kommentaar


                            Mul pole uksetaha toodud veel, ma hiljem käin postkontoris :S

                            EDIT// Postkontorisse pole ka tulnud ikka, kaua ma seda ootama pean ????

                            Kommentaar


                              Sain ka kätte ja väga rahul, suured tänud!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orly Vaata postitust
                                Mul pole uksetaha toodud veel, ma hiljem käin postkontoris :S

                                EDIT// Postkontorisse pole ka tulnud ikka, kaua ma seda ootama pean ????
                                ma arvan, et paar päeva kannata, siis hakka eesti posti pihta kisa tõstma. jõulusaginas võib aega minna ehk.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X