320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Japs,ma tellisin talle ära sealt kingituste saidilt,aind et raha maksan kunagi,siis kui jõuab ja isa arve kaudu,loodan,et sobib
    kle ma vaatasin alles nüüd seda kingituste lehte. seal on eelmise hooaja särk, märgitud selle hooaja omaks. ma ei tea mis saab nüüd :S

    see on päriselt selle hooaja oma
    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

    Kommentaar


      Algselt postitas philou Vaata postitust
      kle ma vaatasin alles nüüd seda kingituste lehte. seal on eelmise hooaja särk, märgitud selle hooaja omaks. ma ei tea mis saab nüüd :S

      see on päriselt selle hooaja oma
      jaajaa, tolle saidiga, mis muudab peatelt oma domeeninime ja mis on alles ehitamisjärgus, on üks jama piltidega. pilte ei tasu uskuda, vaadake ikka toote nime järgi, enamustel asjadel on seal vanad pildid.

      asjade kättesaamisega on jama seetõttu, kuna mul endal probleeme PayPal maksesüsteemiga, sis asi hangub.

      Kommentaar


        Okei,siiis vist väga kaua ei lähe ma loodan.
        Aga see...Mulle tuli hoti kiri,et särke tellitakse ,siis kui raha ära makstud?Kas siis ei saa kanda,kui särk käes?

        Kommentaar


          väga kena. ma ei teadnud kumba uskuda lihtsalt, kas pilti või teksti. aga hea, et korras sellega
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            Kas Hispaania kossukoondise Ricky Rubio särki ka võimalik tellida on?
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
              Okei,siiis vist väga kaua ei lähe ma loodan.
              Aga see...Mulle tuli hoti kiri,et särke tellitakse ,siis kui raha ära makstud?Kas siis ei saa kanda,kui särk käes?
              esialgu pole vaja ette maksta, vbla tulevikus küsime protsentuaalselt mingit ettemaksu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Totti Vaata postitust
                Kas Hispaania kossukoondise Ricky Rubio särki ka võimalik tellida on?
                pole võimalik.

                Kommentaar


                  Saksamaa jalgpalli koondislase Podolski särki?
                  Jalgpall

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
                    Saksamaa jalgpalli koondislase Podolski särki?
                    ikka on saada.

                    Kommentaar


                      Mõnda manu särki suuruses xxl hetkel koha peal ka olemas? või palju maksaks Vidici kodu kiti särk ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                        Mõnda manu särki suuruses xxl hetkel koha peal ka olemas? või palju maksaks Vidici kodu kiti särk ?
                        XXL suurust minult ei saagi paraku. Aga Vidic maksaks 450.

                        Kommentaar


                          Kas oleks võimalik pele nimelist brasiilia koondise särki omandada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas valmetain Vaata postitust
                            Kas oleks võimalik pele nimelist brasiilia koondise särki omandada
                            on küll, kodu kollast ja suurust M või XL...aga tegu oleks tänapäevase disainiga särgiga.

                            Kommentaar


                              sooviks siis teada, et millal NBA särgid teele panete? ja millal maksta saaks?

                              Kommentaar


                                ma tahtsin ka küsida, et mis ajaks ma city särki oodata võin?
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X