320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • hofnar
    replied
    Elevandiluuranniku särki on võimalik saada?

    Leave a comment:


  • Tolmulest
    replied
    Mingeid uudiseid paki kohta kus minu särgid sees on?

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Uues tellimuses 10-st särgist koos 6. Ruumi veel on!

    TULD!

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Tänase seisuga on kõik hiljuti saabunud särgid ka laiali saadetud!

    Pakk, mis enne pühi teele ei saanud peaks enne jaanuari lõppu ikkagi kohale jõudma. Loodetavasti nädal varemgi.

    TULD!

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Eesti Post andis särgipaki üle alles täna, mitte laupäeval. Särgid saavad tellijatele teele homme!

    Leave a comment:


  • karausser
    replied
    kas saad teada anda, kui särgid 100% käes, teen Sulle siis kiirelt ülekande?

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Kallid särgitellijad!

    Tükk aega oodatud pakk on ennast ilmutanud, meie saame selle kätte tõenäoliselt homme!

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Kahjuks ei ole tegu pakiga, kus on Sinu särk sees. Jutt, et pakk jõuab jõuludeks kätte oli vaid prognoos. Tellimus sai ära saadetud 17. detsembril, sest see ei saanud varel lihtsalt täis/kliendid ei olnud tasunud ettemaksu. Paraku ei ole meie võimuses tellimuse täitumise ja ettemaksude laekumise kiirendamine. Lisaks ei jõutud jõulude aja suure töökoormuse tõttu seda pakki veel enne jõule välja saata, särkide väljastamised jätkuvad peale kahenädalast puhkust - 6. jaanuaril. Seega kui kõik läheb hästi võib Sinu särgiga pakki oodata jaanuari lõpuks.

    Tunnistame, et särkide tarnega on viimasel ajal olnud tõsiseid probleeme, mis vajavad lahendust. Kinnitame kõigile, et me otsime aktiivselt koostöös oma edasimüüjaga paremaid, usaldusväärsemaid ja kiiremaid tarnevõimalusi!

    Loodame kõigi mõistvale suhtumisele!

    Leave a comment:


  • -NoMoreMisterNiceGuy-
    replied
    Kas see on nüüd see pakk, kus minu särk ka sees on? Kui mitte, siis on küll ikka Sinu maine kõvasti kannatada saanud, kuna ise lubasid siin minu särgiga pakki isegi ennem jõule meile kätte. Ja kui ka sellest eelmine pakk pole veel inimestel käes, siis on ikka väga halvasti minu arust.

    Ja ma saan aru, et Sina ei saa seda kontrollida, et kuna see kohale jõuab, aga Sina ju teed nendega koostööd ja koorid meilt ka särgi hinnast oma osa, nagu nemad koorivad Sult oma.

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Värske info on see, et pakki Eestis pole.
    Loodetavasti peale pühasid liiguvad asjad vähe kiiremalt, kuigi idees oleks pidanud pakk juba enne pühi kohale jõudma.

    Vabandust!

    Leave a comment:


  • geetepau
    replied
    Kordaksin eelnevalt kirjutatud küsimust

    Leave a comment:


  • karausser
    replied
    ootan värsket inffi enne jõulu saabuma pidanud paki kohta?

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Team Soldat soovib kõigile foorumi liikmetele rahulikku jõuluaega ja meeleolukat uut aastat!

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    See on veel see pakk, kus minu tellitud särk sees pole?
    Just nii. Sinu särgiga pakk jõuab kohale jaanuari keskpaigas.

    Leave a comment:


  • idikas
    replied
    Algselt postitas Soldat Vaata postitust
    Teisipäeval kirjutas meile edasimüüja, et pakk saaks saabuma paari päeva jooksul, kuid ilmselt on jõulueelne suur koormus pakkide liikumist aeglustanud. Kahjuks ei ole meie võimuses seda kuidagi muuta.

    Vabandame võimalike ebamugavuste tekitamise eest!
    See on veel see pakk, kus minu tellitud särk sees pole?

    Leave a comment:

Working...
X