320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müün odavalt digikat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    jõuluime

    umbe kiiresti läks hind 1500 kroonist 800 kroonini, ega see juhuslikult varastatud kaamera pole?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas jalka7 Vaata postitust
      umbe kiiresti läks hind 1500 kroonist 800 kroonini, ega see juhuslikult varastatud kaamera pole?
      Ei ole, mul paberid olemas ja puha. No seisab lihtsalt ja loodan, et keegi võtab 800.- eest ära. HIND enam ei lange. Kiire!!!

      Kommentaar


        #18
        sul oli juba 3kuud tagasi kiire. Tänapäeva telefonid vist teevad juba nii häid pilte, et väga pole mõtet sellist digikat osta? et kui osta siis juba suur objektiiviga profikas?!?!???

        Mitte et ma midagi teaks asjast. Lihtsalt ma siis mõtlen küll, et pigem ostan uue telefoni endale kus on korralik kaamera peal kui hakkan nii telefoni kui digikat eraldi ostma...

        Aga nagu näha siis 800- eest ka keegi ei taha. Mis sa kurat teed ah?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          sul oli juba 3kuud tagasi kiire. Tänapäeva telefonid vist teevad juba nii häid pilte, et väga pole mõtet sellist digikat osta? et kui osta siis juba suur objektiiviga profikas?!?!???

          Mitte et ma midagi teaks asjast. Lihtsalt ma siis mõtlen küll, et pigem ostan uue telefoni endale kus on korralik kaamera peal kui hakkan nii telefoni kui digikat eraldi ostma...

          Aga nagu näha siis 800- eest ka keegi ei taha. Mis sa kurat teed ah?
          Tänks solkimise eest, vähemalt hoiad kuulutuse kuumana. Minuteada ei tee ükski telo 8pixlilist pilti ning äkki keegi tahab seda. Ma niigi lasin hinna mingi 2-3 korda alghinnast vähemaks...

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas bremm Vaata postitust
            Minuteada ei tee ükski telo 8pixlilist pilti
            Samsung pakkus juba paar aasta tagasi 8milljonid megapixliga moblat

            Kommentaar


              #21
              40 eurot ja pill sinu! (Kiire)

              Kommentaar


                #22
                vau.. terve aasta oled oma aparaati juba müünud.. kiired ajad sul
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #23
                  30 euri. toon homme tallinna ära!

                  Kommentaar


                    #24
                    30 eurtsi, toon tlnas kokkulepitud kohta ära!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas bremm Vaata postitust
                      30 eurtsi, toon tlnas kokkulepitud kohta ära!
                      hind ei pidanud langema enam ju ? aga ma ootan veel natuke, annad tasuta .

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                        hind ei pidanud langema enam ju ? aga ma ootan veel natuke, annad tasuta .
                        Kas sa oled rumal või lihtsalt mängid seda. Mul vedeleb see ns, ülitervekorrastöötav pill ning kuna ise oman peegelkaamerat, siis 30 digikas maha müüa on täitsa oknorm. Ja hind enam ei lange! 100%!!! Miskipärast on huvi kasin, ostsin selle 2000 krooni eest ja poolmuidu maha ja toon vajadusel Tallinnassegi.... Oeh jah, noorus on hukas

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas bremm Vaata postitust
                          Kas sa oled rumal või lihtsalt mängid seda. Mul vedeleb see ns, ülitervekorrastöötav pill ning kuna ise oman peegelkaamerat, siis 30 digikas maha müüa on täitsa oknorm. Ja hind enam ei lange! 100%!!! Miskipärast on huvi kasin, ostsin selle 2000 krooni eest ja poolmuidu maha ja toon vajadusel Tallinnassegi.... Oeh jah, noorus on hukas
                          kunagi mängisin, nüüd vist olen juba .

                          Kommentaar

                          Working...
                          X