320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mured ennustusvõistlusega!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks mina pean selliseid asju jälle kuskilt http://jalgpall.struktuur.ee/2028 leidma!?
    Naiste Meistriliiga III voor:
    02.05. 18:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev - Kehtna EVL
    02.05. 18:00 Tartu Tamme staadion Tartu Maag Tammeka - Kohtla-Järve JK Alko
    02.05. 19:00 Pärnu Ühisgümnaasiumi kunstmuruvlk Pärnu JK - Tallinna FC Levadia

    Kommentaar


      Algselt postitas lennat Vaata postitust
      Miks mina pean selliseid asju jälle kuskilt http://jalgpall.struktuur.ee/2028 leidma!?
      Naiste Meistriliiga III voor:
      02.05. 18:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev - Kehtna EVL
      02.05. 18:00 Tartu Tamme staadion Tartu Maag Tammeka - Kohtla-Järve JK Alko
      02.05. 19:00 Pärnu Ühisgümnaasiumi kunstmuruvlk Pärnu JK - Tallinna FC Levadia
      Sorri, seekord minu paha, olin kogemata neljanda vooru kolmanda pähe sisestanud. Väga vabandan!

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        EJL-i kodulehe andmetel peab küll.
        Aga Dünamo TJK 5 vooru mäng toimus siiski täna
        Võiks ennustusvõistluses ka asja fikseerida, et tulemust tagantjärele parandada ei saaks.

        edit 10.05.07
        III liiga Ida 5 vooru mänge pole võimalik ennustada....

        edit 15.05.07

        4 liiga lääs 13 voor
        26.08.07 13:30 Muhumaa JK : FC Toompea
        26.08.07 14:00 Emmaste JK Dagöplast : FC Toompea

        Et siis Toompea mängib kahe meeskonnaga korraga

        Edit 16.05.07
        IV Liiga lõuna järgmiste mängude all kirjas et 30.11.1999 17:00 JK Luunja - JK Vaprus Pärnu II (et nagu 7,5 aastat tagasi peeti üks mäng ette ära )

        Edit 170507

        Selline imelik asi ka et enam ei näe ennustusvõistluses oma ennustatud tulemusi peale seda kui mäng on toimunud (vähemalt suuremat osa neist)
        Ei saa kontrollida, kas punktid arvutatud õigesti või mitte. Seee viimane asi tekkis peale uuele kujundusele üleminekut...

        Kommentaar


          Nii kuna minu 6 mail tehtud postitus oli imelikul kombel teiste palju varasemate vahele ära elsinud teen uue (kuigi tont seda teab - äkki peaksin vana täiendama???)

          Niisis 17 mail tõstatatud probleem endiselt üleval *pole võimalik vaadata suuremat osa ona ennustusi kui kell on juba kukkunud* - seega puudub võimalus kontrollida, kas punktide kokkulöömisel on eksitud.

          Meenutades eelmist hooaega, toimus seda eksimist *mõlemale* poole....

          Lisaks selline imelik anomaalia et tabelis näitab, justkui poleks ma suurt osa madalamate liigade mänge üldse ennustanud, (lüües kokku mitme mängu ennustused on tabelis ja mitu mängu tegelikult toimunud) kuigi ennustamata jäid õigupoolest ainult mõned mängud puukide tõttu ( a la Kohtla Järve Lootus mängis iseendaga v.m.s. )

          PS Tärnid boldi asemel - viimast ei oskand teha....
          P.P.S.Emme uuele kujundusele üleminekut oli kõik korras selle ennustamisega ...

          edit 04.06.2007
          3 liiga lõuna järgmine voor Jõgeva Täha mängiks nagu 2 korda
          09.06.2007 12:00 Jõgeva SK Tähe : FC Elva II
          10.06.2007 12:00 FCF Järva-Jaani SK : Jõgeva SK Tähe

          Kommentaar


            IV liiga lõuna ei saa järgmise vooru Luunja-Vaprus II mängu ennustada kuna selle kuupäevaks on 30.11.1999...

            Kommentaar


              Algselt postitas ak Vaata postitust
              IV liiga lõuna ei saa järgmise vooru Luunja-Vaprus II mängu ennustada kuna selle kuupäevaks on 30.11.1999...
              Parandatud.

              Kommentaar


                Küsiks veel kord - kuhu on ikkagi kadunud osad tehtud ennustused - täpsemalt

                2 liiga põhi/ida 8 9 10 voor
                3 liiga põhi lõuna ida ja lääs 7 8 ja 9 voor
                4 liiga põhi lõuna ja ida 5 6 ja 7 voor

                anomaaliate algus ennustusvõistluses langes kokku uue kujunduse kasutuselevõtuga.

                k: äkki sa lihtsalt unustasid neid voore ennustada?
                v: kohe kindlasti mitte- kohe kui jamad hakkasid, sai ennustusest screenshotte tegema veel hakatud, et meeles seisaks kas olen ennustanud või mitte

                Kui aga nüüd ennustusi vaatan valitseb nimetet voorude kohal tühjus...

                Kommentaar


                  Osad algselt valesti sisestatud kohtumised tuli süsteemis ära parandada ja sellega seoses läksid kõik ennustused kaotsi. Aga seda kõigil ennustajatel. Ja sel ei tohiks olla midagi tegemist uue kujundusega.

                  Vabandame apsaka pärast, järgmiseks hooajaks peame kohtumiste sisestamist veidi muutma, et see ilmselt viimane kala ka välja juurida.

                  Kommentaar


                    Selge Eks siis tuleb järejäänud mänge seda täpsemalt ennustada

                    Apsakaid ikka juhtub aga imelik ongi just see et ennustused ei läinud kaotsi kõigil.
                    Seda näeb vaadates mitu ennustust edetabelites kellelgi kirjas ja võrreldes seda antud liigas seni peetud mängude arvuga

                    Sellest on näha et osadel pole kaotsi läinud peaaegu mitte midagi

                    P.S. Minu poolt viimane post selle kala kohta. Peace

                    Kommentaar


                      Ainuke võimalik variant tundub olevat see, et sinul olid ennustused pikalt ette tehtud ja need, kel ennustus arvesse läks, ennustasid veel pärast meiepoolseid parandusi. Ei ole just päris õiglane, aga eks üritame edaspidi vältida seda probleemi.

                      Kommentaar


                        Kotermamnn on pisut möllanud

                        2 liiga põhi ida 14 voor
                        30.11.1999 12:00 Jõhvi JK Orbiit - Tallinna JK Dünamo
                        30.11.1999 12:00 Kuusalu JK Rada - JK Tallinna Kalev II

                        Ei tea mis kuupäeval nad tegelikult toimuvad, aga nii pikalt vast ette ei peetud

                        Kommentaar



                          29.07.2007 12:00 Jõhvi Linnastaadion Jõhvi JK Orbiit - Tallinna JK Dünamo


                          29.07.2007 12:00 Kuusalu staadionil Kuusalu JK Rada - JK Tallinna Kalev II

                          Kommentaar


                            Õnnestus nii parandada, et seekord ei läinudki kellegi ennustusi kaotsi.

                            Kommentaar


                              3. liiga põhi mänge ei saa (jälle) ennustada

                              Kommentaar


                                tere,
                                selline värk, et kui soccernet uue välimuse sai ja see ennustusvärk ka muutus, sellest ajast peale pole tulemuste punkte mul juurde arvetsatud. Kes krt tegeleb sellise asjaga ja kas see info@soccernet.ee on moepärast lihtsalt pandud v?
                                JK Liverpool Pub nr 8

                                Kommentaar

                                Working...
                                X