320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mured ennustusvõistlusega!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulge korraldajad,vaadake milline inimene paneb näiteks meistrite liigas 5mängu kõik täppi, kus juures üllatavad tulemused....
    mis mõtet sellel mängul on ja võidavad õllekastid need kes istuvad ja muudavad mängude tulemusi hiljem ümber, sest kuna õigel kella ajal ei ole ennustuses mäng lukku läinud...
    ootaks teie selgitust

    Kommentaar


      Algselt postitas liivi Vaata postitust
      hei ennustusvõistluse korraldajad,
      mis toimub paljud mängu ei ole lukku läinud,on hiljem muuta saanud.
      mõned ennustajad,istu´vad nädala vahetuse ajal ja valvavad, millal saab midagi ümber muuta
      ennustajad ehk aareke,xors ja #11 on pidevalt mänge muutnud,mis muidu nad seal ees otsas,algul olid kadunud mehed(meistri liigas on paljud voorud hiljem muuta saanud,paar tundi peale mängu algust,)
      Mõtetu ennustusvõistlus,terve hooaeg tühja ennustanud
      Täname tähelepanu juhtimast, tegeleme probleemiga. Praegu igatahes ei ole enam võimalik oma ennustusi lubatust hiljem muuta.

      Kommentaar


        Meistrite Liiga teemas kaeblevad osad, et neid pole tabelis, ma arvan et see sobib ka murede alla.

        Kommentaar


          hilja ju?

          Aga mis sest enam, madalamad liigad juba läbi ja teistes liigades on vahed ulmelised.
          mehed on utoopilisi seise täppi pannud, näevad kui mingi meeskond tuleb mängima 9 mehega ja seisu täppi pannud, ala 25-0.
          kas saate need mängud välja sõeluda?
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Täname tähelepanu juhtimast, tegeleme probleemiga. Praegu igatahes ei ole enam võimalik oma ennustusi lubatust hiljem muuta.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Meistrite Liiga teemas kaeblevad osad, et neid pole tabelis, ma arvan et see sobib ka murede alla.
            See mure on minu põhjustatud, kuna mina löön punktid käsitsi kokku ja juhtub et mõni nimi jääb tabelisse märkimata, kuigi tema punktid on mul arvestatud. Ja hetkel peaks kõik seal tabelis olema, õigemini olid juba eile, kui mu tähelepanu sellele juhiti. Kuna ma editeerisin posti, siis võib tõesti tunduda et pole probleemiga tegeletud.
            AILTON

            Kommentaar

            Working...
            X