320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Palju õnne, sa uus foorumi retard.
    Vot just selliste postitustega näitad sa oma "kõrget" intellektuaalset taset. Palju Õnne

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Käid ja kaagutad, kuidas sa oled rohkem seda teinud, rohkem teda näinud, rohkem seal käinud, aga hetkel ei usu vist ükski inimene siit foorumist, et sulle poes tuletikkegi müüdaks. Puhka väheke, vanainimene ei tohiks nii palju pingutada ja arvuti taga klõbistada.
      Anyhoo...

      Pakun, et Herrera saab võimaluse all poolikus mängida alles esimeses miki hiire karikas (kuigi arvestades, kuidas MK Dons eelmisel hooajal Unitedit nüppeldas, ei oleks imestanud, kui LVG rotatsioonimõtted maha matab).
      Lahe vend oled kui vaielda ei suuda ilma isiklikuks minemata. Ja ära minu tervise või heaolu pärast muretse.
      Sinu vastuste laadi järgi võib eeldada, et sul on varsti suvevaheaeg läbi. Kas sellepärast oled selline pahur. Pole viga kool saab sulle ainult head teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kui ta on minuga samast külast pärit, mitte nimekaim, siis müüakse küll. Aga ei eesnimi ega perekonnanimi ole kuigi haruldased ju.
        Mis külast jutt käib? Mina oma identiteeti ei häbene ja seetõttu ka esinen oma nime alt. Mitte, et aliaste kasutamine kuidagi halb oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust

          MargusKask, shut the fuck up!
          Kle sa oled kindlasti ka paremaks vastuseks suuteline.

          Kommentaar


            Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
            Kui Pedro nüüd teile tuleb nagu viimased uudised räägivad siis on ilmselt Cuadradoga küll kõik.
            Kuule igor mang..mine õue vahelduseks ja hinga värsket õhku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              Kuule igor mang..mine õue vahelduseks ja hinga värsket õhku.
              Ei meeldi midagi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                Kuule igor mang..mine õue vahelduseks ja hinga värsket õhku.
                Mingi järjekordne tüüp, kes arvab, et peab mulle meelde tuletama kuidas ma oma elu elama peaks Teeme nii, et proovi oma eluga hakkama saada, käi hinga nii palju värsket õhku kui sisse mahub ja kui midagi sisukat kirjutada pole siis äkki jäädki õue.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  lord on rääkinud... eksole.

                  istu see marguskask endale sisse ja lõpetage siin onaneerimine.
                  Kas sul on tampponid otsas? Mis mina sulle ette jäin?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                    Kas sul on tampponid otsas? Mis mina sulle ette jäin?
                    Who da fuck is this guy ja miks ta igalpool möliseb?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Who da fuck is this guy ja miks ta igalpool möliseb?
                      Kui tahad teada, kes ma olen siis minu profiilist leiad kõik, pole kunagi varjanud. Kui keegi minuga möliseb siis mölisen vastu nagu iga normaalne inimene. Veel midagi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Who da fuck is this guy ja miks ta igalpool möliseb?
                        See on jaalo varikonto.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust

                          Üldiselt 3 punkti käes ja nüüd saab keskenduda sellele, et kas keegi ka ostetakse järelejäänud kahe ja poole päeva jooksul.
                          Sa proovi keskenduda sellele , et oma mölapidamatust kontrollida!

                          Kommentaar


                            Rahu nüüd omade vahel!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Haron Vaata postitust
                              Sa proovi keskenduda sellele , et oma mölapidamatust kontrollida!
                              Wow, mõnel on ikka elus midagi väga viltu kui minu kommentaarid nii väga häirivad

                              Sa tundud olevat teadusele asendamatu uurimisobjekt, et miks ometi sinu puhul evolutsioon kuskil ahvi ja inimeses vahepeal seisma jäi. Võta nüüd rahulikult ja mine poodi, banaani kilohind on üsna soodne hetkel.

                              Kommentaar


                                Vast pole hullu.
                                Coco (no offence) samuti foorumiga liitudes ladus blokkide kaupa liigendamata teksti, aeg on aga oma töö teinud, nüüd tuleb sealt vaid kvaliteeti.
                                Küllap MK samuti ajapikku hakkab oma mõtteid enne foorumi valamist sorteerima.

                                Edit: kurja, vaatasin, et Coco liitumisaasta 2001. Ma ajan midagi segi, mulle nagu tundus, et aastaid tagasi mingi hetk ta muutus maru aktiivseks ja verbaalselt ohtraks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X