320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Kuidas sa aru said? Ma olengi tegelikult Putini poolt palgatud (Abramovitši soovitusel muidugi) netisõdalane kes proovib soccerneti foorumit teha venemeelseks!
    Tagiiiiiil!
    Kõige suuremad imbetsillid on need, keda ei pea isegi palkama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kõige suuremad imbetsillid on need, keda ei pea isegi palkama.
      Kõige suurem imbetsill on teismeeast möödas inimene kes ajab endal pauku lahti netis teisi maha tehes ja oma arvamust peale surudes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Mulle pakub rahulolu asjade uurimine ning ise natukenegi mõtlemine mitte teiste jutule pimesilmi kaasa noogutamine.
        Aga miks sa arvad, et teised ei mõtle ja pärast seda mõtlemist saavad aru mida tasub uskuda ja mida mitte? Või sa tõesti arvad endast nii hästi, et oled ainuke mõtlemisvõimaline? Miks sa arvad, et ainult sina oled asjadest õigesti aru saanud? Oot, oled sa tõesti Peep Pahv kellele kuulub "tõe monopol"?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Kõige suurem imbetsill on teismeeast möödas inimene kes ajab endal pauku lahti netis teisi maha tehes ja oma arvamust peale surudes.
          Asi pole arvamustes. Asi on selles, et kelle tegevus on antud hetkel konkreetselt kahjulik. Vene poole põhiline soov ongi luua olukord, kus polegi tõde, vaid "kõigil on omad arvamused". Et me ei ole Ukrainas, vaid meil on erinevad arvamused. Ma võinuks esialgu uskuda, et sa tõesti usud seda, aga kui sa jätkad selliselt jauramist, siis on sul tõenäoliselt mingi agenda siinkohal kanda.
          Ja pauku ma lahti ei saa, aga kriitikavabalt ja sekkumata ma sul mingit paska külvata küll ei lase.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Aga miks sa arvad, et teised ei mõtle ja pärast seda mõtlemist saavad aru mida tasub uskuda ja mida mitte? Või sa tõesti arvad endast nii hästi, et oled ainuke mõtlemisvõimaline? Miks sa arvad, et ainult sina oled asjadest õigesti aru saanud? Oot, oled sa tõesti Peep Pahv kellele kuulub "tõe monopol"?
            Jah ma pean ennast ainukeseks.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Asi pole arvamustes. Asi on selles, et kelle tegevus on antud hetkel konkreetselt kahjulik. Vene poole põhiline soov ongi luua olukord, kus polegi tõde, vaid "kõigil on omad arvamused". Et me ei ole Ukrainas, vaid meil on erinevad arvamused. Ma võinuks esialgu uskuda, et sa tõesti usud seda, aga kui sa jätkad selliselt jauramist, siis on sul tõenäoliselt mingi agenda siinkohal kanda.
            Ja pauku ma lahti ei saa, aga kriitikavabalt ja sekkumata ma sul mingit paska külvata küll ei lase.
            Aga mis lääne taktika on? Et me kõik vihkaks ja jälestaks Venemaad? See nüüd ka mingi lahendus ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Aga mis lääne taktika on? Et me kõik vihkaks ja jälestaks Venemaad? See nüüd ka mingi lahendus ei ole.
              Käi enda trollimisega persse, ausalt. Venemaa saab selle kõigega ise ka väga hästi hakkama.
              Ja USA-l on niigi piisavalt laial rindel konflikte juba, et eriti loogiline oleks praegu Venemaaga tõmblema hakata, eks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Aga mis lääne taktika on? Et me kõik vihkaks ja jälestaks Venemaad? See nüüd ka mingi lahendus ei ole.
                Mis lääne taktika? Lääs - see oleme meie, mis meie taktika on?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Käi enda trollimisega persse, ausalt. Venemaa saab selle kõigega ise ka väga hästi hakkama.
                  Keegi veel väidab, et just mind ajab see teema jubedalt õhinasse?
                  Mõnna, ära nutma hakka, et julgen USA kohta midagi halba öelda.

                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja USA-l on niigi piisavalt laial rindel konflikte juba, et eriti loogiline oleks praegu Venemaaga tõmblema hakata, eks.
                  Ning ise nad ei ole ju selles kuidagi süüdi? Mis imemehed need liiva seest pärit kaltsupead on, et suudavad USA futuristlikule tehnikale vastu saada/vastupanu osutada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Keegi veel väidab, et just mind ajab see teema jubedalt õhinasse?
                    Mõnna, ära nutma hakka, et julgen USA kohta midagi halba öelda.
                    Mul on USA-st poogen. Asi pole neis, vaid selles, et sinusugused loovad õhkkonda, et kui Venemaa meile sisse marsib, siis on väga lihtne öelda, et kõik see on tegelikult CIA vandenõu ja tegelikult tuli Putin meid pangaorjusest või juutide vandenõust või türateabmillest päästma.
                    Kui sa sellest ise aru ei saa, siis oled sa tõesti väga loll või troll. Ja sisuliselt erutabki mind see teema seepärast, et sinusuguse möla võivad mõned inimesed uskuma hakata. Sinu enda tase inimesena on niiehknaa tobeda imbetsilli oma, kes ilmselt ise ka aru ei saa, et millist joga ta levitab.
                    Ehk, ausalt, miks peaks keegi sinuga reaalselt intellektuaalset vaidlust pidama, kui sa reaalsuses pole saanud isegi algelist rahvusvaheliste suhete õpetust. Kes ei tea midagi eri kultuuride eetikast ja moraalist ega mdiagi muud sarnast. Ja sa nimetad seda kõike "USA vandenõuks haridussüsteemi kaudu". Sa oled lihtsalt mingi algelise arutlustasemega satikas, kes võiks teoorias end harida, aga selle asemel oled sa lihtsalt vinduv troll.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ainuke asi mida ma väitnud olen on see, et Ukraina teema ei ole kohe kindlasti ainult Venemaa pärast.
                        Kellega sa vaidled? Minu sõnadega või minu (sinu poolt) suhu pandud sõnadega?
                        Sa proovid hullult tark ja asjalik välja paista, kuid oled samasugune mõttetu junn nagu väidad mind olevat.

                        Kommentaar


                          Nagu ma korra kirjutasin, pea ise ka meeles mida sa kirjutanud oled.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ainuke asi mida ma väitnud olen on see, et Ukraina teema ei ole kohe kindlasti ainult Venemaa pärast.
                            Kellega sa vaidled? Minu sõnadega või minu (sinu poolt) suhu pandud sõnadega?
                            Sa proovid hullult tark ja asjalik välja paista, kuid oled samasugune mõttetu junn nagu väidad mind olevat.
                            Kas sa toda skisofreenia testi tegid? Mis su tulemus oli? Ma proovisin sinu stiilis nendele küsimustele vastata ja sain skooriks 19. Ehk, ma kardan, et sul on päriselt väga tõsine haigus. See on süvenev haigus. Sul on väga palju sümptomeid. Ma soovitaksin veel kord abi otsida.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              mis teil viga on? piinlik.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                See teema on Homoteema anno 2015
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X