320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See peaks siiski pikemalt kestma ja kandma kui homoteema, seda kuniks vandenõulasi ja teoreetikuid jätkub.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      See peaks siiski pikemalt kestma ja kandma kui homoteema, seda kuniks vandenõulasi ja teoreetikuid jätkub.
      Õnneks on psühholoogia arenev valdkond ning järjest enam inimesi peaks professionaalset abi saama.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Amos.

        Väidad, et oled noor inimene ja alles otsid oma arvamust/kohta.

        Inimene ütleb, et soovitab sul asja õppida ülikoolis. Sa ei taha, sest sa arvad õppejõude olevat ajupestud. Nüüd ma ütlen sulle aga otse, et mina käisin ülikoolis ja minu ajupestud teadmiste ja õpitu põhjal psühhopatoloogiast on su eneseväljendus väga sarnane skisofreenikutega, kelle suurimaks probleemiks ravimisel on see, et nad ei taha ravi saada. Just tulenevalt põhjusest, et nad arvavad, et on näinud suuremat pilti ning ravimise eesmärgiks on nende mõistus kaotada. Tegelikult on seis vastupidine.

        Foorumi kaudu muidugi diagnoosi ei panda ning ausalt öeldes sina nendele kriteeriumitele ei vasta ka. Isiklikust kogemusest on pigem tegemist lihtsalt oma rumaluse liigse eksponeerimise, mitte diagnoosiga. Soovitaks korra puhata ja usu mind, kui kõik peaksid sind selliseks nagu sa ise seda tõlgendad, siis sa nii palju tähelepanu ei saaks. Minul isiklikult on näiteks kurb, et keegi raiskab oma energiat millelegi, mille reward on null.

        Kommentaar


          Bradolf Pitler. Mis on Sinu arvamus 11.Septembrist?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Amos.

            Väidad, et oled noor inimene ja alles otsid oma arvamust/kohta.

            Inimene ütleb, et soovitab sul asja õppida ülikoolis. Sa ei taha, sest sa arvad õppejõude olevat ajupestud. Nüüd ma ütlen sulle aga otse, et mina käisin ülikoolis ja minu ajupestud teadmiste ja õpitu põhjal psühhopatoloogiast on su eneseväljendus väga sarnane skisofreenikutega, kelle suurimaks probleemiks ravimisel on see, et nad ei taha ravi saada. Just tulenevalt põhjusest, et nad arvavad, et on näinud suuremat pilti ning ravimise eesmärgiks on nende mõistus kaotada. Tegelikult on seis vastupidine.

            Foorumi kaudu muidugi diagnoosi ei panda ning ausalt öeldes sina nendele kriteeriumitele ei vasta ka. Isiklikust kogemusest on pigem tegemist lihtsalt oma rumaluse liigse eksponeerimise, mitte diagnoosiga. Soovitaks korra puhata ja usu mind, kui kõik peaksid sind selliseks nagu sa ise seda tõlgendad, siis sa nii palju tähelepanu ei saaks. Minul isiklikult on näiteks kurb, et keegi raiskab oma energiat millelegi, mille reward on null.
            plastic on lihtsalt parim!

            Kas varsti tuleb selline teema nagu "Amose norimise teema"? Kunagi selline sarnane teema oli.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Bradolf Pitler. Mis on Sinu arvamus 11.Septembrist?
              Ei tea, polnud juures.

              Kommentaar


                Ou ou ou ou, hoidke nüüd oma hobuseid härrasmehed. Nii palju viha ja sõimu et ei jõua kõike ära lugedagi.

                Teeks selle keerulise asja kuidagi lihtsamaks ja arusaadavamaks KÕIGILE osapooltele? (eeldades et mängureeglite järgi võib ikka inimesi solvata nii kuidas klaviatuur kannatab)

                Ok.

                Meie ühiskonnas on täiesti normaalne nähtus , kui oma poeg/tütar peksab läbi oma ema, või veel hullem, mõrvab oma ema. See on ikka väga isiklik ja sügav suhe. Ema ja poeg/tütar, enam sügavamks vist kellegi empaatia üksteise vastu minna ei saa. Vähemalt mitte inimeste maailmas.
                Nii ja nüüd härrased kas te tahate ausalt öelda, et maailmas kus sellised asjad on täiesti normaalsed nähtused, ei usu te mitte vähemalgi määral et maailmas on olemas täiesti võhivõõrad (väga rikkad) inimesed , kellel on oma agenda ja nad on nõus selle nimel tegem ükskõik mida. Vahendeid valimata mõrvama miljoneid, eriti kui maakera on niigi ülerahvastatud ja umbes kolmandik rahvast kvalitseerub prügi alla. Kas see on nii umbes keeruline mõista? Ma ei usu et selle jaoks EBSis ärikorralduse lõpetanud peaks olema et seda mõista. Kui inimene on nõus tapma sima pilgutamata oma kõige kallima, siis miks peaks kedagi Rothschildidest huvitama sinu heaolu? MIKS? Ütle mulle faking miks peaks Maailma 1% kottima kasvõi kõige madalamal tasemel sinu heaolu? Peale selle et sa makse maksaks?

                Täiesti müstika et on olemas inimesed kes nii kinnisilmi raiuvad et kõik on õige ja selline olukord on võimatu. Minu arust muud moodi polegi võimalik.

                Ja selle ülikooli hariduse jutuga võite ka koju minna. Kes maksab see tellib ka muusika. Ehk siis õpiku sisu on see, mida mina tahan, et seal on, kui mul on piisavalt maksta. Või peab härra suurvürst Mõnuagent EBSi lõpetanud beibesid jõhkrateks elufilsoofilisteks intellektuaalideks?! Käi perse piider! Sina oledki kõik mis sellel ühiskonnal viga on! Üks ennasttäis targutaja , kes on lihstalt üks hale pihkur. Seksi saab ainult raha eest ja pärast hommikul käib ema patju kohendamas. Ja siis pead ennast kelleksi jumaluseks, kes võtab õiguse öelda mis on see üks ja ainus tõde. P*tsi sa ei tea kus kohast sa pärinedki, alusta sealt ja siis liigu kuskile edasi. Sul puuudub baasarusaam üldse sellest mis toimub ja miks toimub ja ometigi oled kõiketeadja ja kõige targem. Idioodi väga raske kraad!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ou ou ou ou, hoidke nüüd oma hobuseid härrasmehed. Nii palju viha ja sõimu et ei jõua kõike ära lugedagi.

                  Teeks selle keerulise asja kuidagi lihtsamaks ja arusaadavamaks KÕIGILE osapooltele? (eeldades et mängureeglite järgi võib ikka inimesi solvata nii kuidas klaviatuur kannatab)

                  Ok.

                  Ok.

                  Meie ühiskonnas on täiesti normaalne nähtus , kui oma poeg/tütar peksab läbi oma ema, või veel hullem, mõrvab oma ema. See on ikka väga isiklik ja sügav suhe. Ema ja poeg/tütar, enam sügavamks vist kellegi empaatia üksteise vastu minna ei saa. Vähemalt mitte inimeste maailmas.

                  Eksid. Ei ole normaalne nähtus. See on hälve, ehk kõrvalkalle normaalsusest. Normaalsus on see, mida üldpopulatsioon esindab. Keskmine inimene ei tapa oma ema.

                  Nii ja nüüd härrased kas te tahate ausalt öelda, et maailmas kus sellised asjad on täiesti normaalsed nähtused, ei usu te mitte vähemalgi määral et maailmas on olemas täiesti võhivõõrad (väga rikkad) inimesed , kellel on oma agenda ja nad on nõus selle nimel tegem ükskõik mida.

                  Usun, kindlasti on, täpselt nagu on neidki, kes tapavad oma ema ning nagu on neid, kes arvavad, et see on normaalne

                  Vahendeid valimata mõrvama miljoneid, eriti kui maakera on niigi ülerahvastatud ja umbes kolmandik rahvast kvalitseerub prügi alla. Kas see on nii umbes keeruline mõista? Ei ole keeruline mõistaMa ei usu et selle jaoks EBSis ärikorralduse lõpetanud peaks olema et seda mõista. Tõesti, ei pea Kui inimene on nõus tapma sima pilgutamata oma kõige kallima, siis miks peaks kedagi Rothschildidest Vaata vähem Boardwalk Empirethuvitama sinu heaolu? MIKS? Ütle mulle faking miks peaks Maailma 1% kottima kasvõi kõige madalamal tasemel sinu heaolu? Peale selle et sa makse maksaks? Neid peaks see samal põhjusel kottima, miks normaalset inimest. Näiteks, miks Sind kotib teiste heaolu?

                  Täiesti müstika et on olemas inimesed kes nii kinnisilmi raiuvad et kõik on õige ja selline olukord on võimatu. Minu arust muud moodi polegi võimalik.

                  Ei raiu keegi kinnisilmi.

                  Ja selle ülikooli hariduse jutuga võite ka koju minna. Kes maksab see tellib ka muusika. Hoia seda suhtumist meeles kui järgmine kord arsti juurde lähed, palun
                  .....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Sul puuudub baasarusaam üldse sellest mis toimub ja miks toimub ja ometigi oled kõiketeadja ja kõige targem. Idioodi väga raske kraad!
                    Ja kes oled sina, et sul see baasarusaam ilmtingimata olemas on ja sa mingit müstilist tõde kuulutada saad, kuidas meie kõik ülejäänud eksime? Sinu "õige" arusaam pärineb kuskilt Jüri Lina raamatust, mis räägib mingist üldisest vandenõust.

                    Ise kuulutad siin samamoodi mingit tõde, mille kohta sul tegelikult vähimatki aimu pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ei tea, polnud juures.
                      Nii lihtne see ongi? Sul on kindlasti ju oma arvamus sellest? Või ei?

                      E: Sa pole kohustatud vastama muidugi, aga mind lihtsalt huvitab mida arvab üks erudeeritud ja välja õpetatud ajakirjanik sellest sündmusest.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Neid peaks see samal põhjusel kottima, miks normaalset inimest. Näiteks, miks Sind kotib teiste heaolu?
                        Evvery lyf matterz. Heaolu nimel!

                        List_of_genocides_by_death_toll
                        List_of_wars_and_anthropogenic_disasters_by_death_ toll

                        Kommentaar


                          mehed on mõnuga seeni söönud.

                          omnomnom.


                          pane dollar, 50 eegine ja 500 grivnane otsipidi kokku (120 kraadise nurga all, et tekiks kolmnurk) suuna dollar põhjapoole, lase kuuma triikrauaga üle, siis avaneb kolmas silm ja näed, mis tegelikult svaasimaal toimub.

                          vandenõuteooriad on huvitavad... ja teoreetikuid ning teisitimõtlejaid peabki olema, muidu ootaksime siiamaani, kuni kellelegi õun pähe potsatab vms...


                          aga cämon mehed. vähe käest ära ei ole see teema läinud?

                          Kommentaar


                            Oiblinn ma ristin end kohe tiblaks jälle

                            Uurige uusi Snowdeni paljastusi ntx. http://www.theguardian.com/us-news/2...s-hack-gemalto (USKMATUTEL MITTE VAADATA)


                            See ISISe teema kohta mingilt "lambi" vennalt


                            Ou mõnu, nagu ma olen aru saanud siis sa oled mingisugune ajakirjanik. Kui nii on siis miks pole ükski eesti meediaväljaanne teinud uudist sellest, et kuidas Ameerika politsei tapab relvastamata isikuid(kodutuid, noori emasid) või kas on see ka mingi vandenõu teema(kuigi youtubeist leiab väga lihtsalt videosid). Mida te kaitsete sellest USA (feik)riigist kogueag? Kas tõesti tahate hakata tulevikus sööma GMO puuvilju ning selle tagajärjel suureneks teil võimalus saada mõne arengupeetusega järglane? Või mis sa üldse arvad sellest ---> http://www.trueactivist.com/nestle-c...omment-page-3/
                            Saan aru et sa polnud 9/11 ajal NewYorkis, kuid palun näita mulle mõnda videot sellest kuidas lendas lennuk Pentagoni Washingtonis(PS! Sellel hoonel on rohkem kaameraid kui terves eestis kokku) või näita mulle mõnda videot või pilti allesjäänud lennukijuppidest, mis panid WTCle lõuksi (see mootoriosa ei loe mis leiti 2013 aastal kuskilt keset linna) miks-küsimusi on veel tuhandeid millele sa vastata ei oska.

                            PS! A&C iz cool

                            Sinu "tibla".

                            Pilt kah ---> 10930856_926110530820904_4970197584313730065_n.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Oiblinn ma ristin end kohe tiblaks jälle

                              Uurige uusi Snowdeni paljastusi ntx. http://www.theguardian.com/us-news/2...s-hack-gemalto (USKMATUTEL MITTE VAADATA)


                              See ISISe teema kohta mingilt "lambi" vennalt


                              Ou mõnu, nagu ma olen aru saanud siis sa oled mingisugune ajakirjanik. Kui nii on siis miks pole ükski eesti meediaväljaanne teinud uudist sellest, et kuidas Ameerika politsei tapab relvastamata isikuid(kodutuid, noori emasid) või kas on see ka mingi vandenõu teema(kuigi youtubeist leiab väga lihtsalt videosid).
                              Õhtulehes piisavalt neid uudiseid ameerikast, kuidas mustasid maha löödi. EI näe mõtet et iga USA mõrv peaks meile uudistesse jõudma. Lõpuks kaovad vähegi loetavad uudised ära selle usa jura sisse kui sa seda nii soovid.

                              Ja isegi kui need uudised oleksid meil meedias, mis siis? Arvad et toimub suur avanemine ja kõik hakkavad kohe usad vihkama?

                              Duhhi ja energiat sul on. Kuluta see näiteks mingisugusele erialasele kirjandusele. Registreeri OÜ ja hakka ettevõtjaks. Kuluta oma vaba aeg millegile pärast mida inimesed sind tõsisemalt võtaksid.

                              Kommentaar


                                Huvitav, kas täna öösel oli täiskuu või milles asi? Üks hull sonib, et kuna keegi olevat oma ema maha löönud, olevat seal mingi seos Rotchildidega, teine paneb pahaks, et Eesti meedia ei kajasta igat juhtumit, kus USAs pätt politseilt kuuli saab. Jne. Tule issand appi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X