320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Kunagi jah ,oli vist mingi sarnane teema. Aga idee on tervitatav. Jalkafännid on tegelikult üsna kokkuhoidev ja vennalik pere ,kus võimalik seal ka teieneteist aidatakse. Nägupidi teame üksteist päris palju aga lisaks hüüdnimele on inimesel veel ka pärisnimi ja amet.:P
    Mina näiteks tegelen jahi ja matkatarvete maale toomisega.Sinna alla kuuluvad : jahinoad,taskunoad ,taskupudelid,kompassid,taskulambid,matkatermosed, binoklid,
    GPS- varustus,optilised ja öised sihikud jne. Kel soovi midagi endale hankida siis palun julgesti pöörduda,sest minu käest saab kuni 100% odavamalt ,kui poest ostes
    Ma võtaks siis kõik need kaubad, mida saab 100% odavamalt.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

      olen maarjamaa suurima eksportöörijaga seotud ostjamees, ülikool saab ka kahjuks selle suvega otsa ´, loodetatavasti

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

        Elukutseline lastepiinaja ehk õpetaja. Aineteks keemia ja seitsmendike loodusõpetus, viimasega tegin 4 õpilasele karuteene mistõttu nad autahvlilt välja jäid.
        Kaheksandikega väga hull seis pole, kui nad viitsiks oma tööd vaid õigel ajal teha. Seal lootusetuid tegelasi ei paista olevat.
        Üheksandikele olen matemaatikaõpetaja kõrval vaenlane nr.2: mullu siin oli õpetajaks viinanina, mistõttu jäi palju tunde ära. Seda püütakse igal võimalusel tuua ettekäändeks, miks ei pea midagi oskama- isegi kui kodus tuleb õpiku teksti põhjal täita tabel, mille eest saab hinde ja aega antud terve nädal, ole õnnelik, kui 2 nädala pärast 2/3 kodutöödest kätte saad.
        Gümnaasiumiastmes(10-11) on igasugu rahvast, üks 10. klass on üpris nõrga tasemega ning sellevõrra veel 2X nii palju laisemad; 11. klassid on normaalsed.
        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

          Ma licalt istun kodus , klõpsan oma aarvutihiirt käin väljas jalkat mängimas , muud nagu ei tee midagi , järgmine aasta lähen ehk ülikooli.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

            Originally posted by wal
            Elukutseline lastepiinaja ehk õpetaja. Aineteks keemia ja seitsmendike loodusõpetus, viimasega tegin 4 õpilasele karuteene mistõttu nad autahvlilt välja jäid.
            Vaadates su asukohta (Antsla/Tartumaa) ei saa mitte küsimata jätta, et ega ometi Antsla Keskkool.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

              Originally posted by wal


              Elukutseline lastepiinaja ehk õpetaja. Aineteks keemia ja seitsmendike loodusõpetus, viimasega tegin 4 õpilasele karuteene mistõttu nad autahvlilt välja jäid.
              Kaheksandikega väga hull seis pole, kui nad viitsiks oma tööd vaid õigel ajal teha. Seal lootusetuid tegelasi ei paista olevat.
              Üheksandikele olen matemaatikaõpetaja kõrval vaenlane nr.2: mullu siin oli õpetajaks viinanina, mistõttu jäi palju tunde ära. Seda püütakse igal võimalusel tuua ettekäändeks, miks ei pea midagi oskama- isegi kui kodus tuleb õpiku teksti põhjal täita tabel, mille eest saab hinde ja aega antud terve nädal, ole õnnelik, kui 2 nädala pärast 2/3 kodutöödest kätte saad.
              Gümnaasiumiastmes(10-11) on igasugu rahvast, üks 10. klass on üpris nõrga tasemega ning sellevõrra veel 2X nii palju laisemad; 11. klassid on normaalsed.

              kurat, järsku tundsin kuidas näost kisun kaameks, jätsin mõned read umbes vahele ja olin täiesti šokis ja arvasin et oled juba kallis õpetaja Stern. tegelt ta on tore, aga oleks imelik ju kui ta siin oleks. nii et värin käis läbi. vabanda
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                eelmine aasta oli meil kah loodusõpetuses õpetaja, kes hiljem joomise pärast ära vajus
                hmm... huvitav kokkusattumus
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                  Siim S on meil siis selline inimene. Ilmselt sügavas depressioonis, grafomaan ja kergesti süttiv persoon. Palun nõrganärvilistel siis mitte lugeda. Eks oma silm on kuningas 4 pinevat kirja olid vallutanud nii kena päikselise päeva foorumlaste postkaste


                  1.
                  sina kuradi pask ei tule ütlema et mina arg olen. Tead, olen sinusuguseid \"kõvasid mõttemehi\" varemgi näinud aga kui konflikt taandub ikka samasse primaarsesse tsooni nimega füüsiline valu nutavad ja paluvad nad kõik samamoodi. Ma ei tea kas sa oledki mingi kogu aeg arvutis-istuv pussy aga kui me meeste moodi oma probleeme arutaksime oleksid sina kes emmel käest kinni hoidma jookseks.

                  2.
                  ütle mulle mida sa munn tõmbled. Ma ei tea kaua sina foorumis oled olnud aga mina olen viiamsed aasta aega kogu aeg jälginud kuigi mitte küll kirjutanud. Iga teema all on jaani nilbed targutused. Ja üks asi veel-sina ei tule mind kutsuma mingiks ossiks jne, kui sa mind tegelikult ei tunne.

                  3.
                  sina pugejast tähenärijast väiklane sul soovitan tulla ise välja sellise kivi alt nimega jaani perse. Munn ja sokid on üks väga originaalne ütlus mis pärineb eesti talunikelt juba eelmisest sajandist. PS! mitte et minul talunikega midagi pistmist oleks aga see väljend on pärit eesti andekamate kirjanike ringkonnast, kui täpsem olla siis Sauteri suust.

                  4.
                  1. Ma lausa juubeldan et sinusugune saast sellise väärika meeskonna nagu Barcelona poolt ei ole, ilmselt tänu sinu vastasleeri minemisele me võidamegi!

                  2. Äkki defineerid sõna oss, ilmselt on see sinu enda vaimusünnitis mis tähendab et see käib ka ainuüksi sinu enda kohta.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                    Muideks, mina olen kapihomo.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                      Originally posted by Darren
                      Muideks, mina olen kapihomo.
                      Misasi see on? Et ainult kapis oled homo? :-)

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                        Originally posted by yheksa


                        Originally posted by Darren
                        Muideks, mina olen kapihomo.
                        Misasi see on? Et ainult kapis oled homo? :-)
                        Ei, talle meeldivad ainult ilged kapid noh.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                          homod kapist välja...!

                          tegelikult on lugu nii, et vaja oli hoopis see teema kapist välja otsida ja uurida, kas leidub foorumlast, kes on tudeerib/on tudeerinud mõnes kõrgemas asutuses sellist ainet nagu linnakultuur - kasvõi bakalaureuseõppes? Ning kui vastus on jaatav, siis ega sel foorumlasel ole alles materjale-konspekte - erinevate asjaolude kokkulangemise tõttu kisub mul mainit aine eksami eel seis hapuks..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                            Väga vastuoluline inimene olen...
                            lihtne ja tavaline.. ainult omalaadi:хnnelik:

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                              Milline foorumlane tutvustab ennast järgmiselt \"Ma käin Aruküla Põhikoolis 7.b klassis.\"?

                              Vihje - läbustas kõvasti mõttetute postituste teemas...

                              Vaadake ise, raunoten...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                                Ma olen selline wend kes VIHAKB OSSE paneks nad k6ik p6lema

                                SK8 4ever

                                Ill Nino
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X