320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

    Pensionär.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

      tehke paremaid nalju.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

        Roosalelevandi oma oli küll päris tasemel, minu arvates.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

          Algselt postitas kaala


          tehke paremaid nalju.
          kle huumoripomm pane kah yks pirn maha
          R.I.P Steffi
          7.05.05


          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

            Algselt postitas DEDE junior


            Originally posted by dimaggio


            Originally posted by wal



            ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
            Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

            järeldus:

            Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
            ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
            olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
            Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.
            mis rullnoka hingega?
            mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.
            Tiss TÕmba täpiks , erinevalt sinust pesevad Mõned igapäev oma pead ja punkt kaks , et mine eesti keele kursustele

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

              Jalgpallur olen. Päriselt kah.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #97
                Eestlane olen JA ega see juuste pikkus küll kedagi rohkem ega vähem rullnokimaks tee

                Kommentaar


                  #98
                  olen eestlane, kellele ei meeldi pikad juuksed ja õlised tagid.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    nii nii, ma vaatan, et üks tumba nimega davids on väga väge täis ja vihkab siin kõikki...
                    Mäletan aegu, kui sõna \"oss\" oli uudne ja huvitav ja seda kasutasid ning selle tähendust teadsid vähesed. Nüüd aga on see juba nii levinud, et mingi 15 aastane lohh kähistab seda siin kõva häälega, oskamatta seletada selle tähendust ja kindlasti ei tea ka ta selle sünnist midagi... aga siis need, kes tahavad teada misasi see jömm(oss) on siis kuulake seda lugu...Müstika - Jõmmilugu
                    hüva päeva

                    PS! enamvähem nii ta paraku on...

                    hahahaa, mine perse, värd

                    Kommentaar


                      Mõtle kuidas me veel end tunneme! Sul läheb mitu aastat aega, et aru saada kui idiootsed postitused sul on, aga me saame kohe aru.

                      Kommentaar


                        mine perse, värd

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Eestlane olen
                          Eestlase muljet Sa küll pole jätnud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ta peksis tiblasid,sellest piisab juba.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Eestlase muljet Sa küll pole jätnud.
                              Mis minust siis mitte Eestlase teeb

                              Kommentaar


                                See, et sa meie keeles kirjutada väga ei oska

                                Kommentaar

                                Working...
                                X