320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanilla Ninja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

    Originally posted by Marduk


    Originally posted by Devil

    hahahaha, maarja oskab vist kõige paremini laulda, on aga kõige koledam.
    Piret on siuke moe-popptots, keda saab ka hollywoodist lantida - aint erinevalt holly libudest on tal raha :P
    Katrin on pikajalgne iludus, keda oleks hea vahest surada .
    Lenna on neist kõige nunnum(hetke imago pole tegelt just kõige parem) .

    Iluduse poolest on parim siis Katrin(aga tundub suht loll ja andetu olevat muidu).
    Hihihihihihi, parimaid b2ndi arvustusi mida ma eales n2ind olen! Lyhidalt ja ausalt k6ik kirja pandud

    Ja kes siin selle phone nr\'ga keksis, ma olen kahega neist korraga!!!! hapukooreodavamajoneesi 10 eekust hamburgerit s88nud!
    Strike one!
    mina keksisin
    tahan kaaaaa:P

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

      Täna õhtul on siis kerge saade kanal2st 21:00 algusega.
      Totsid räägivad algusest ja edust ning näidatakse video valmimist.
      http://www.kanal2.ee/?perform=saade&saatekava_saade_id=23078
      Nalja peaks saama .

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

        saadet ma loomulikult ei näind,aga see selleks.
        üks päev juhtusin raadiost (star fm või uuno) kuulma ninjade \"taff inaffi\" akustiliste kidradega varjanti ja hulga mõnusam oli kuulata.

        aga küsimus suurele ringile: Kui paljud foorumlased 5ndal (või oli see 6ndal) juunil lauluväljakule beibesid kuulama läheb?ma ise võin 100% öelda,et mineja pole.kaks lugu 190eegu eest?(kuigi jah,neil on ka vanu laule)meeletu lavashõu?? saame näha
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

          põhimõtteliselt ma maksaks selle pappi ära kui saaks Lenna ja Piretiga 3-mekesi jääda:P

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

            katu kaa katu kaa, või sai saa 3ga hakkama?

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

              saaks ikka aga ta ei meeldi mulle lenna piret ilusamad

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                Viva peal hakati näitama järjekordset Vanilla Ninjade laulu ... Seekord miskine \"Liar\"

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                  Originally posted by Noonik


                  Viva peal hakati näitama järjekordset Vanilla Ninjade laulu ... Seekord miskine \"Liar\"
                  olen seda täna juba kuskil neli korda kuulnud:P esmamulje on norm

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                    Napakas on see, et nad on alustanud oma kergelt punkarliku välimusega mingi liikumise. Kõnnid kaubamaja uksest sisse, kohe mingid needitud käe -ja kaelavõrud, vööd ka. Ja siis on mingid tibid rula näpus pikad ogad ümber kaela. See on napakas. Üldiselt harjunud selliseid aksessuaare nägema teise nö. sekti esindajate hulgas, kes aga paraku on moe hammasrataste vahele jäänud ning nüüd samuti Vanilla Ninja fännideks arvatud.
                    Iseenesest poppmuusika on poppmuusika, ega sealt midagi head tulla ju ei saagi. Aga see ei tähenda, et neil ei pruugiks hästi minna. Lihtsalt mu meelest peaks käima muusika tegemine printsiibi järgi 1. hea muusika 2. head konsad 3. raha, mitte vastupidi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                      Originally posted by Sull


                      Napakas on see, et nad on alustanud oma kergelt punkarliku välimusega mingi liikumise. Kõnnid kaubamaja uksest sisse, kohe mingid needitud käe -ja kaelavõrud, vööd ka. Ja siis on mingid tibid rula näpus pikad ogad ümber kaela. See on napakas. Üldiselt harjunud selliseid aksessuaare nägema teise nö. sekti esindajate hulgas, kes aga paraku on moe hammasrataste vahele jäänud ning nüüd samuti Vanilla Ninja fännideks arvatud.
                      irw?, alles nyyd märkad, et noored neiud on siukseks muutund? Nad on sellised juba paar aastat olnud ehk siis enne sinu arvamisi nn vanilla ninja moevoolu.
                      Rula näpus on rohkem Avrili teema kui Ninjade.

                      edit: oota aga see, et sa seda märkasid, tähendab ju, et sa oled hakand vastassugupoolt tähele panema . Meeldiv.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                        Ei, tegelikult olen ma seda moevoolu täheldanud juba varem.
                        See Avril, ei ütle mulle mitte mõhkugi.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                          Originally posted by Sull


                          Ei, tegelikult olen ma seda moevoolu täheldanud juba varem.
                          See Avril, ei ütle mulle mitte mõhkugi.
                          Aga laul Skeiterboi?
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                            eimidagist ei ütle

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                              einojah...see ogade ja piikide värgid kaelas ja kätel on ju iseenesest kena ja omamoodi ilus, kui neid kannavad nn. gothic stiilis neiud... aga ega jah see rula näpus popprocki tibilinskid... silmailu mõnede puhul on aga.... mulle sellised väga peale ei lähe

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                                Laulude sisud:

                                1. Maarja pannakse vangi ja nii lahutatakse ta oma peigmehest. Teised tüdrukud aga on juba vangis. Vangis saavad nad tuttavaks ja hakkavad sõpradeks. Neid seob suur muusikahuvi ja lõpuks nad teevadki oma bändi ja saavad esineda. Kõik on õnnelikud!

                                2. Piretile meeldib kohutavalt üks mootorattur, kellel ei õnnestu kuidagi meistriks tulla. Võidusõidud võidab üks paha ja ülbe mees. Piret kutsub sõbrannad appi ja koos sõidetaks suure autoga paha võidusõitja rattast üle. Kõik on õnnelikud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X