320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma panin peakat lumme.. aga põhi tuli kiirelt vastu :S hea ,et lumi hoogu peatas

    Kommentaar


      Terve pühapäev vaatasin aknast õue ning tundsin kaasa neile kes pidid seal viibima.. aga aknast oli ilus vaadata.. kuni umbes kell 21:30 helistas üks tuttav - ta olevat Tartust Tallinnasse jõudnud ning palus ennast Kiili viia.
      Õnneks olin siiski nii palju uudiseid jälginud, et ütlesin talle ei ning pakkusin talle lihtsalt öömaja, kuid järele oli talle siiski vaja minna.

      Väike kartus oli siiski sees - oli vaja Mustamäelt bussijaama ning tagasi jõuda ja ausalt - mul pole suurt maasturit, kõigest väike tubli prantslane ja kuigi Sõpruse pst. lumehanged käisid kohati mööda auto põhja, õnnestus siiski viperusteta ette võetud sõit edukalt läbi viia.

      Eile käisin aga kelgutamas Avastan siin vaikselt mustamäe-nõmme mõnusid. Ilmselt pikemaja-ajalised kohalikud teavad mingit "vanakat" mis seal kusagil männiku vahel on.. tore küngas on, tuletab lapsepõlve nõlva meelde (korda poolteist).. ehk saab nüüd paari nädalaga pöidla ka jälle korda, mis taaskordselt sini-punaseks õnnestus vigastada.

      Aga muidugi puud on omaette vaatamisväärsus.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Eile käisin aga kelgutamas Avastan siin vaikselt mustamäe-nõmme mõnusid. Ilmselt pikemaja-ajalised kohalikud teavad mingit "vanakat" mis seal kusagil männiku vahel on.. tore küngas on, tuletab lapsepõlve nõlva meelde (korda poolteist).. ehk saab nüüd paari nädalaga pöidla ka jälle korda, mis taaskordselt sini-punaseks õnnestus vigastada.

        See "vanakas" on hull koht. Seal sai omal ajal palju käidud ja kunagi kelgutasin sealt teismelisena nuttes alla, sest see tundus ju niiiiiiiiiiii kõrge mägi. Aga seal on nats ohtlik kelgutada, sest seal all on igasugust jama lume sees.

        Kommentaar


          Ma peaks mainima, et jalka põlvini lumes on kõige vingem.

          Kommentaar


            Sai eile vanakal käidud üle 5 aasta vist, varem olin põline mustakas, nüüd aga...teate ise.

            Ülikõva oli, seda pole võimalik kirjeldada. See kiirus oli ka päris karm ja peaaegu kaks nooremat poissi (kes ropendasid mõnuga ja tulid mäest üles keset teed) oleks oma jalad murdnud, sest seal ikka kelguga jalgadesse lendad, siis võid kiirabi kohe järgi kutsuda.
            Kokkuvõttes - Brings Back Memories...
            slimm.ee

            Kommentaar


              Käisin esimest korda see hooaeg lumelauaga sõitmas

              Kommentaar


                Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                Käisin esimest korda see hooaeg lumelauaga sõitmas
                Kus kohas? Eestis sajab juba lund??

                Kommentaar


                  Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                  pärast külma kõige nõmedam asi maailmas.
                  Duubeldan.

                  Suusapeded ka ei meeldi mulle. Kliimasoojenemine jätkugu!





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Kus kohas? Eestis sajab juba lund??
                    Otepääl sadas jah nädalalõpul lumi maha, ja kahurid töötasid ka mõnes kohas juba '' tontsedateabmisvõimsusel. ''

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Kus kohas? Eestis sajab juba lund??
                      Otepääl .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                        ma ei ole kümme aastat lund katsunud. pärast külma kõige nõmedam asi maailmas.
                        Ise kaks aastat nüüd ilma lund nuusutamattagi, aga joulud ilma lumeta ei ole päris joulud. Väga imelik on kui väljas on 24 kraadi sooja ja igal pool joulukaunistused ja inimesed lähevad randa.

                        Kommentaar


                          Endal tulevad esimesed j6ulud ilma lumeta. Muidu on lumi hea(n2iteks peale sauna lumme hyppata). Aga noo see eesti enamasti kusekollane ja kakapruun lumi imeb kyll lurinal...

                          Kommentaar


                            Täna tuli ka suvepealinna tibakene.

                            Kommentaar


                              Mul on kodus lumetuisk ja maa valge
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                Mul on kodus lumetuisk ja maa valge
                                Kus kohas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X