320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    nagu mida vittu nahhui, mis toimub
    Just-just.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Isa ja vennaga 1,5 tundi lund lükatud. Nüüd 15 minutit puhkust ning siis uuele ringile.
      100% gay ilm.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        .. Ja kui suvel peaks +5 kraadi olema ja vihma tulema, siis ma luban et ma kaevan kuhugi maa-alla koopa ja hakkan seal elama.. Ei viitsi seda jama taluda enam.

        Kommentaar


          Mähh, mulle küll meeldib!
          AILTON

          Kommentaar


            Hommikul oli jälle mõnus "tere tulemast äkki saabunud talv" tunne. Põhiteed küll jõutud sahaga üle lükata, aga väiksematel teedel liikumine kohati üsna kahtlane ja muidugi linnas liikumise kiirus kohe turvaline 10-30 km/h
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Lumi sulab ära, kõik on väga tore ilus. Kuid mis peitub talviti seal lume all ja kevdel jälle välja ilmub?-Koerasitt!!!(eeldatavasti). Ilma naljata, siin Tartus Karlovas minu pea igapäevasel marsruudil on ikka kõige masendavam olukord Tolstoi tänaval. Seal on miinivälja asemel s##aväli.Ei tasu eriti trallata murualal. Nii, et ikka tasub enda ette vaadata. See on igakevadine paratamatus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Lumi sulab ära, kõik on väga tore ilus. Kuid mis peitub talviti seal lume all ja kevdel jälle välja ilmub?-Koerasitt!!!(eeldatavasti). Ilma naljata, siin Tartus Karlovas minu pea igapäevasel marsruudil on ikka kõige masendavam olukord Tolstoi tänaval. Seal on miinivälja asemel s##aväli.Ei tasu eriti trallata murualal. Nii, et ikka tasub enda ette vaadata. See on igakevadine paratamatus.
                No siis on veel hästi kui junnid ainult murupeal on Jobanõi matt Tallinnas on rahulikult junnid keset kõnniteed, jookse nagu rambo 4. need vietnamlased üle miini välja, keegi astub ikka sisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  No siis on veel hästi kui junnid ainult murupeal on Jobanõi matt Tallinnas on rahulikult junnid keset kõnniteed, jookse nagu rambo 4. need vietnamlased üle miini välja, keegi astub ikka sisse.
                  Eks ka kõnniteel ole, aga jah sisseastumis võimalus on väiksem.

                  Kommentaar


                    Tartus vaatad, kuidas raha vuliseb.

                    Kommentaar


                      krt, läbisin laupäeval marsruuti Kristiine keskus - A. Le Coq Arena jalgsi neli korda.. samuti paras miiniväli seal raudteeharus.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        See ala oli seal jah täiesti jube, aga minuarust on seal üldse väga harva normaalne käia, alati mingi pori või lumi ja miinid.

                        Kommentaar


                          Lumi.

                          märgid

                          Kommentaar


                            Loodetavasti mitte aprillini...

                            Kommentaar


                              Rohkem lund, palun!
                              Mulle meeldib!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Mulle ka meeldib. 5km jalgsi tööle minna läbi põlvini lume on vääääga kihvt. 15kg kaaluva lapse süles tassimine oli lisaboonuseks.

                                Elagu lumi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X