320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Plaadilepingut see mees küll ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Plaadilepingut see mees küll ei saa.
      Ennem kasutavad mehed kõrvarõngaid, kui tema lepingu saab.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Plaadilepingut see mees küll ei saa.
        Saab ikka küll.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
          Saab ikka küll.
          Millise plaadifirma juht oled?

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            sa mitte ei vaidle pubekatega, vaid vaatad, kelle poolt nemad on
            ei saa päris aru su mõttekäigust
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              biiiif ja 17 on suhteliselt lollakad

              Kommentaar


                Taku on lihtsalt kibestunud, et Eesti rahvas lõpuks silmad avas. Taavi läheb järgmisena, Luisa-Birgit finaal ja viimane võidab

                Kommentaar


                  Aga tegelt oli ju Rivo oma teises esituses täna omas elemendis ja päris normaalne : )
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Aga tegelt oli ju Rivo oma teises esituses täna omas elemendis ja päris normaalne : )
                    Ainult tukk puudus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                      ee miks?
                      too oma argumendid miks ma selle pärast rumal peaksin olema?
                      minu jaoks on see TÄIESTI kindel, et Rivo seda saadet ära ei võida.
                      sellepärast ikka et sa ei taha aru saaa, et see Rivo väljalangemine ja mitte võitmine polnud 100% kindel.

                      Ära saa must valesti aru, ka mina arvasin, et ta ei võida ja juba mitu korda seletasin miks ta võita ei saa...Lihtsalt fakt on see, et enne tänast hääletust ei olnud 100% kindel see...Oleksid sa öelnud 99% siis oleks sul võinud õigus olla, aga 100% oli vale ja see on fakt tunnista seda või mitte.

                      Ja nüüd võid rääkida et asi on 100% kindel, sest praegu see on niii...Rohkem vastata pole vaja sellele (võid muidugi kui soovi on) nagu ma juba ütlesin et tahtnud üldse norida selle 100% kohta, lihtsalt mulle alati teeb nalja ja veidi häirib kui selle 100% kasutamisega üle pingutatakse

                      Kommentaar


                        ja mis puutub kõige tähtsamasse - hääletamisse, siis usun, et tänased esinemised olid suht tähtsusetud. Keegi millegi väga positiivse või negatiivsega üllatada ei suutnud ja seega usun, et kõigil on ammu oma lemmikud välja kujunenud ja hääletatakse nende poolt mitte konkteedsete esinemiste poolt.

                        Erladi kommenteeriksin ka Luisa viimast lugu, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Alustas muidu väga hästi, aga siis hakkas neid noote pikaks vedama ja see tundus nii kuntstlik ja nõme minu meelest. Mulle ei meeldinud, võib-olla teistele meeldis.

                        EDIT: Unustasin öelda, et see Purksi-Heidi nägi eriti mage välja nende prillidega, aga sama Paksule ütles hästi vastu selle ära tundmise kohta. "Paks" oli tükk aega vakka ja rahvas lagistas lõugu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Erladi kommenteeriksin ka Luisa viimast lugu, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Alustas muidu väga hästi, aga siis hakkas neid noote pikaks vedama ja see tundus nii kuntstlik ja nõme minu meelest. Mulle ei meeldinud, võib-olla teistele meeldis.
                          oleks siis asi ainult nii olnud. ta ei alustanud ka hästi. ta üritas oma hääle paremat külge sellega näidata, sest muidu oleks see laul ikka väga kole olnud. kellel vähegi kõrva on, said aru, et ta laulis igas reas noodi või 2 mööda. ja see polnud esimene kord. ma ei kujuta ette, mis inimestele tema juures meeldib. ta on kole ja ei oska laulda. ok, oskab, aga mitte eriti hästi. aga ikkagi pangu rohkem meiki ja laulgu oma ballaade, sest muud ta ei oska. birgit-taavi finaal oleks tore. birgit on kõigist peajagu üle, taavi on teistsugune. ehk oleks temalgi midagi eesti muusikale anda. seda ka et juhhei - emorivo(s.p.) kukkus välja
                          ½121½

                          Kommentaar


                            idioodid. rivo ei olnud emo.

                            Kommentaar


                              aga sina oled

                              Kommentaar


                                arghhh...... ma ei oel emu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X