320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    ma vaatasin jah sinu reidist, et kuidagi pede näed välja.
    tohoh.Ausalt vä?

    Kommentaar


      Beaf see karmi kuti imidž sulle ei sobi sulle väga...võta väheke hoogu maha. Mulle tundub, et su ego hakkas vaikselt peale livescore asja kasvama.
      Teemase ka, arvan et Birgit võidab, kuid Luisa meeldib mulle isiklikult rohkem.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
        Beaf see karmi kuti imidž sulle ei sobi sulle väga...võta väheke hoogu maha. Mulle tundub, et su ego hakkas vaikselt peale livescore asja kasvama.
        Teemase ka, arvan et Birgit võidab, kuid Luisa meeldib mulle isiklikult rohkem.
        Mnii, kuidas ma karm kutt olen? Sest mul pole ego kuigi kõrgel. Ja seal livescore postitusel panin, ju et pole eputamiseks. Ja sellepärast panin, et Teie arvamus vähekenegi minust muutuks. Aga ei. Ikka pede. Your bad.
        Ja teisi pedeks sõimamine, on nagu. vähekene.. sobimatu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Mnii, kuidas ma karm kutt olen? Sest mul pole ego kuigi kõrgel. Ja seal livescore postitusel panin, ju et pole eputamiseks. Ja sellepärast panin, et Teie arvamus vähekenegi minust muutuks. Aga ei. Ikka pede. Your bad.
          Ja teisi pedeks sõimamine, on nagu. vähekene.. sobimatu?
          "Hahahahahahahahahaha.
          Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh."

          Mida Saarlane valesti ütles? Hakkas juba arvamus sust paremaks muutuma, aga ikka pidid midagi nõmedat ütlema.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
            "Hahahahahahahahahaha.
            Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh."

            Mida Saarlane valesti ütles? Hakkas juba arvamus sust paremaks muutuma, aga ikka pidid midagi nõmedat ütlema.
            Issand jumal, kas see mängib nüüd nii suurt rolli, kellele meeldib rivo, kellele ei. Avaldasin oma arvamust, c'moon võtke ka teie rahulikumalt.
            Naljaviluks jällegi ütlesin, ja pealegi on see off-topic.
            ps. sina jeti küll tundud rohkem "pedena" kui mina, su jutu põhjalt, niiet pole vaja tulla sõimama ja tüli norima.
            Okei, VASTUST EI TAHA !
            teemasse.

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              Sa ei avaldanud oma arvamust vaid irvitasid Saarlase arvamuse üle.
              Okei, selge. Lähme nüüd teemasse

              Kommentaar


                Kui Rivo langeb välja löön mina tralli ja panen pidu. Otsime ikkagi ju lauljat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  Kui Rivo langeb välja löön mina tralli ja panen pidu. Otsime ikkagi ju lauljat.
                  Ei, me otsime ikka talendiotsijat ju.

                  Saage aru, see ei ole Kaks Takti Ette, kus valitakse parimat lauljat, see on Eesti Otsib Superstaari, kus otsitakse superstaari.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Ei, me otsime ikka talendiotsijat ju.

                    Saage aru, see ei ole Kaks Takti Ette, kus valitakse parimat lauljat, see on Eesti Otsib Superstaari, kus otsitakse superstaari.
                    See kes superstaariks saab, peaks ikkagi omama lauluoskuse!
                    Vähemalt siiamaani on kõik välismaalt, kes selle saate võitnud on olnud/on lauljad. NÄiteks Rootslased Darin ja Danny. Hetkel mõlemad lauljad.
                    Kui sinumeelest otsitakse talendiotsijat, siis miks ei pääsenud see beatbox'ija edasi?

                    Superstaari osalejad osaledis moeshow'l

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                      See kes superstaariks saab, peaks ikkagi omama lauluoskuse!
                      Vähemalt siiamaani on kõik välismaalt, kes selle saate võitnud on olnud/on lauljad. NÄiteks Rootslane Darni ja Danny. Hetkel mõlemad lauljad.
                      Ära muretse, Rivo saadet ei võida 100% kindlalt ära.

                      Aga see on minu arust küll nõme, et tehakse siin ANTI-RIVO klubisid jne. Ma saan aru kui tehakse ANTI-SAVISAAR klubisid, sest Savisaar on oma käitumisega ja tegudega väärt seda, kuid milles Rivo on süüdi?? Tema tuli lihtsalt konkursile ja et ta nii kaugele on jõudnud on kohtunike ja rahva teene.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Ei, mul tegelikult tema vastu pole midagi. Lihtsalt imestangi et kuidas ta nii kaugele on pääsenud.
                        Ps. Kui sul kasutaja orkutis , tseki seda. http://www.orkut.com/Community.aspx?cmm=32684313

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                          Beaf see karmi kuti imidž sulle ei sobi sulle väga...võta väheke hoogu maha. Mulle tundub, et su ego hakkas vaikselt peale livescore asja kasvama.
                          Teemase ka, arvan et Birgit võidab, kuid Luisa meeldib mulle isiklikult rohkem.
                          Mis livescore?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                            Mis livescore?
                            Ei midagi sulle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Ära muretse, Rivo saadet ei võida 100% kindlalt ära.

                              sa ei mõtle seda ju tõsiselt?

                              Ah ma ei nori parem

                              Selle asemel toob välja ennustuse koefitsendid triobetis:


                              Hääletatakse välja: Naine 3.20, mees 1.30

                              võitja: Naine 1.40, mees 2.70

                              Langeb välja:
                              Rivo 1.75
                              Taavi 3.25
                              Luisa 4.25
                              Birgit 4.25

                              Võidab:
                              Birgit 2.45
                              Luisa 2.45
                              Taavi 3.25
                              Rivo 8.00

                              Kommentaar


                                Miks ma tõsiselt ei mõtle?
                                Loogiline ju, et kui Rivo viimase kahe hulka jääb, siis hakkavad kõik rivovastased teise kandidaadi poolt hääletama, nagu oli Muusikakarikas Meie Mehe ja Noorkuu vahel.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X