320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

snus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    küpsetusprotsessis tekib mingi aine, mille nime ei mäleta, mis vähki tekitab
    Akrüülamiid kui ma ei eksi.

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    ... haigelt kade rahvus oleme...
    Kas ma olen ainukene, kellele sihukesed heietused pinda käivad? Debiilikuid ja muid torbikuid on eranditult iga rahva seas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
      pfffff...... hetkel jookseb mul 10aasta ning umbes 2 torni kuus..... Hambaarsti juures käin kaks korda aastas (sealt laitusi pole). Muidu tervisehädasid ei ole samuti täheldanud.... Vereproove andes pole ka arst(id) midagi öelnud.

      Tahad veel rääkida ?
      mul pole ka snusist tingitud terviseprobleeme olnud, kuid ma ei kohe kindlasti ei hakka väitma, et kuna mul neid pole, siis neid ei saa tulla. need haigused võivad veel tulla-enne kasutamise alustamist tasuks kindlasti mõelda, kas ikka maksab..
      muidu, snus on tore

      Kommentaar


        Mul sama küsimus, mis Tembul. Tartu kandis võtaks küll snuffi.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          ja mis see sinu asi on mille peale teised inimesed oma raha kulutavad? haigelt kade rahvus oleme...
          Ja milles väljendub kadedus, kui inimesed ei mõista snusi kasutamise vajadust?

          Kommentaar


            Kellegil pakkuda Tallinnas?
            PS! 4 euri ma ei maksa.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              mis thunder RAWist arvate?
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Ikka see narkourgas on siin veel lahti...
                Miks te ei tarvita päris narkootikume ma ikka ei mõista? Kas on äge mingit sõnnikud moka alla kütta ja värki? Kas see on mingi kõrgema klassi näide "ma tarbin ka midagi!" Sest ilmselgelt sealt ju mingit mõnu ega kaiffi ei ole võimalik saada. Mul on teist päris kahju , kes te peate sellist paska endale moka alla kühveldama et "tasemel kutid" olla. Suitsetage parem midagi rohelist ja olge normaalsed. Või minge tehke trenni ja laske inimestel ennast hinnata selle järgi kes te niisama olete, ärge otsige lisaväärtust sõnnikust, see ei tee teid paremaks, rohkem nagu naerualusteks
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  1) Ikka see narkourgas on siin veel lahti...
                  2) Miks te ei tarvita päris narkootikume ma ikka ei mõista? Suitsetage parem midagi rohelist ja olge normaalsed.
                  1) Ma ei saa nüüd aru...alguses ütled, et on narkootikum ja siis teises lauses ütled, et ei ole narkootikum...identiteedikriis?
                  2) Üleskutse narkootikume tarbima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    1) Ma ei saa nüüd aru...alguses ütled, et on narkootikum ja siis teises lauses ütled, et ei ole narkootikum...identiteedikriis?
                    2) Üleskutse narkootikume tarbima?
                    1) Narkoloogias käsitletakse nikotiini kui narkootikumi - minu jaoks aga mingi aine mis näeb välja ja maitseb nagu sõnnik ja mitte mingit kaifi ei anna , ei anna narko mõõtmeid välja
                    2) Üleskutse mitte tegelda idiootsustega, aga kui tõeline vajadus on seda teha, siis tehke seda juba korralikult
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      count???

                      Kas sa oled suitsetaja ?????

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
                        count???

                        Kas sa oled suitsetaja ?????
                        Ei ole suitsetaja
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          1) Narkoloogias käsitletakse nikotiini kui narkootikumi
                          Äkki annad mingi lingi? Ei viitsi ise otsida. Aga ei leia, et see narkootikum oleks, kuna seadus keelab narkootikumid...snus (ja sigaretid, sigarillod jne) aga keelatud pole...juriidiliselt on kõik korrektne.

                          Kuna aga keel ei ole mitte midagi muud, kui inimeste vaheline kokkulepe mingite asjade kirjeldamiseks (nagu näiteks "tool", "kinnas" jne) siis palun väga...sa võid iseendaga kokkuleppele jõuda ja selle narkootikumiks nimetada. Teised seda nii ei nimeta.

                          Kuna sa seda ei tarbi siis saab väga hästi su meelepahast aru aga saa ka teistest aru. See vingumine meenutab väga täiskarsklaste virinat, et alkoholi võiks täiesti ära keelustada.

                          Kommentaar


                            count, nii nunnu sinust, et sul kohe südamel suur mure, aga su musikesed fantastilised Roma pallurid panevad ju kah tupsu, kirjuta neile parem, et nad enam ei teeks. Tottile kirjuta personaalselt! ootan väga su postitusi siia teemasse, oled spetsialist!

                            Kommentaar


                              ma mõtlesin et count on suitsetaja ja mingi suitsufirma esindaja ja selleprast siin räuskab... aga noh lihtlabane maailmaparandaja siis jah...... parem jää oma liistude juurde ja ära võta sõna kohas, kus sa eriti pädev pole.

                              ballacki post oli muidu väga kena....

                              PS! Suitsufirmad ja maaletoojad teevad väga suurt lobitööd selle nimel, et snusi ei legaliseeritaks ELis. Olen ise suhelnud lähedalt suitusfirma esindajaga, kes seda väidet kinnitab...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Äkki annad mingi lingi? Ei viitsi ise otsida. Aga ei leia, et see narkootikum oleks, kuna seadus keelab narkootikumid...snus (ja sigaretid, sigarillod jne) aga keelatud pole...juriidiliselt on kõik korrektne.

                                Kuna aga keel ei ole mitte midagi muud, kui inimeste vaheline kokkulepe mingite asjade kirjeldamiseks (nagu näiteks "tool", "kinnas" jne) siis palun väga...sa võid iseendaga kokkuleppele jõuda ja selle narkootikumiks nimetada. Teised seda nii ei nimeta.

                                Kuna sa seda ei tarbi siis saab väga hästi su meelepahast aru aga saa ka teistest aru. See vingumine meenutab väga täiskarsklaste virinat, et alkoholi võiks täiesti ära keelustada.
                                No nii palju kui ma aru olen saanud, siis narkootikumideks kvalifiteersuvad kõik mõnu pakkuvad ained, mis tekitavad sõltuvust. Isegi tubakas ja alkohol, kasvõi suhkur for that matter. Ning eks iga ühiskonna liige ise valib, kuidas ta midagi tõlgendab või kuidas talle see tõlgendatakse. Mitte, et ma siinkohal millegi tarbimist või mitte tarbimist propageeriks.
                                Ning ilmselgelt tuli Countil jälle trollimis tuju ja võttis tühja koha pealt tuurid üles, ning te kõik neelasite ilusti konksu alla. Temaga pole mõtet vaielda, tal on alati õigus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X