320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

snus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh kui alkohol mängu võtta siis võib päris ausalt öelda, et me joome otseses mõttes mürki

    Kommentaar


      Snusi-sõbrana olen proovinud ka näiteks Lucky Strikei ning Cameli snusi, seega on suitsufirmad vedu võtnud, iseasi kui hästi nende tooted müüvad. Pealegi pole USAs mingit piirangut, seega vaevalt vihane võitlus snusi vastu käib.

      Võib-olla pigem idiootne bürokraatia ikka usub neid 30. aasta taguseid uuringuid, mis väidavad, et snus sisaldab tohutul hulgal kantserogeene.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Snusi-sõbrana olen proovinud ka näiteks Lucky Strikei ning Cameli snusi, seega on suitsufirmad vedu võtnud, iseasi kui hästi nende tooted müüvad. Pealegi pole USAs mingit piirangut, seega vaevalt vihane võitlus snusi vastu käib.

        Võib-olla pigem idiootne bürokraatia ikka usub neid 30. aasta taguseid uuringuid, mis väidavad, et snus sisaldab tohutul hulgal kantserogeene.
        USAs ikka on mingi piirang.
        Sa ei saa ju USAs snusi samamoodi igast kohast osta nagu sigarette.

        Aga jah suitsufirmad müüvad oma nimega snusi tooteid, aga see on nii marginaalne osa sigarettide müügist et see ei ole märkimist väärt ja seda ei lasta tõusta kunagi silmnähtavaks numbriks

        Kommentaar


          1. Narkoloogia kui selline on päris tõsine teeema ja otsest linki ma sulle viitsida ei otsi, mine raamatukokku ja laena seda raamatut, tõmba peatükk välja ja loe kõva häälega ette.
          2. Mul ei ole meelepaha, meelepaha puudub. Kui keegi pole veel siiani mõistnud, siis ma küsin veel 666ndat korda : "KAS TE OLETE LAHEDAD KUI TE SEDA S*TTA ENDALE MOKA ALLA KÜHVELDATE???? SEST MINGIT OTSEST KAIFFI SEE MITTE KELLEGILE ANDA EI SAA!!!" - Loodan et nüüd saite kõik minu küsimusest ja teemaalgatuse poindist aru ja ka vastate lõpuks sellele valusale küsimusele, et kas tõesti te topite seda sinna moka alla et "lahedad olla" - äärmisel juhul ma taunin sellist käitumist - teha midagi et teiste silmis lahe olla, poohui et endal süda paha ja sita maitse suus on!
          3. Teema tõstatamine pole sugugi trollimine mu kallis Arsenali fännist sõber AndresR. Kui siin mingi 99% foorumist väidab et ma olen lambitroll ja postitan aind paska, siis soovin tähelepanu sellele teemale siin pöörata, kus ainult paska toodetaksegi. Mingid wannbe "narkarid" istuvad koos ja lükkavad snuusi, tra see on soccernett (jalgpall) mitte mingi narkourgas. Ja kui tahate kõvad narkohundid olla, siis lükake õiget kraami mitte mignit tilulilu mannajahu!
          (ja ma pole narkovastaneeee,suitsu vastane või ma ei tea mis vastane. Ma olen wannabede vastane , kes topivad sõnnikut suhu et vägevad vennad olla , väike meedetuletus punkt kahele, et te ei unustaks ära miks see "väitlus" siin üldse käib)
          4. Leidke siin kamba peale kasvõi ÜKS normaalne argument, mis kasu on selle sõnniku suhu toppimisest ja ma annan alla!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            1. Narkoloogia kui selline on päris tõsine teeema ja otsest linki ma sulle viitsida ei otsi, mine raamatukokku ja laena seda raamatut, tõmba peatükk välja ja loe kõva häälega ette.
            2. Mul ei ole meelepaha, meelepaha puudub. Kui keegi pole veel siiani mõistnud, siis ma küsin veel 666ndat korda : "KAS TE OLETE LAHEDAD KUI TE SEDA S*TTA ENDALE MOKA ALLA KÜHVELDATE???? SEST MINGIT OTSEST KAIFFI SEE MITTE KELLEGILE ANDA EI SAA!!!" - Loodan et nüüd saite kõik minu küsimusest ja teemaalgatuse poindist aru ja ka vastate lõpuks sellele valusale küsimusele, et kas tõesti te topite seda sinna moka alla et "lahedad olla" - äärmisel juhul ma taunin sellist käitumist - teha midagi et teiste silmis lahe olla, poohui et endal süda paha ja sita maitse suus on!
            3. Teema tõstatamine pole sugugi trollimine mu kallis Arsenali fännist sõber AndresR. Kui siin mingi 99% foorumist väidab et ma olen lambitroll ja postitan aind paska, siis soovin tähelepanu sellele teemale siin pöörata, kus ainult paska toodetaksegi. Mingid wannbe "narkarid" istuvad koos ja lükkavad snuusi, tra see on soccernett (jalgpall) mitte mingi narkourgas. Ja kui tahate kõvad narkohundid olla, siis lükake õiget kraami mitte mignit tilulilu mannajahu!
            (ja ma pole narkovastaneeee,suitsu vastane või ma ei tea mis vastane. Ma olen wannabede vastane , kes topivad sõnnikut suhu et vägevad vennad olla , väike meedetuletus punkt kahele, et te ei unustaks ära miks see "väitlus" siin üldse käib)
            4. Leidke siin kamba peale kasvõi ÜKS normaalne argument, mis kasu on selle sõnniku suhu toppimisest ja ma annan alla!
            Ausalt, kui oled elus valusalt kukkunud, tõuse püsti, löö põlved puhtaks ja kõnni sirge seljaga edasi !

            Kommentaar


              Count, need pisikesed põhikoolitegelased ma usun topivad seda moka alla põhjusel, et siis nad on lahedad ja sama lugu on neil ka sigarettidega. Mina ei tarbi seda selle eesmärgiga...üritan mitte seda välja näidata. Kuna sa ei ole seda tarbinud siis sa ka ei tea sellest midagi.

              Mul on palju parem õppida näiteks kui snus moka all on...jumala rahu on...keskendun paremini õppimisele mitte ei pööra tähelepanu kõrvalistele asjadele...liiga palju keskendub isegi...soe tee kurat isegi seisab kaks tundi käe kõrval ja ei pane seda tähelegi ja siis jälle avastan, et kurat külmaks läinud teine Võib-olla on see sellest, et ma olin suitsetaja ja nikotiin millega harjunud olin oli puudu...ei tea. Suitsu praktiliselt enam ei tee tänu snusile...mingi 2-3 sigaretti nädalas kui pidu on ja snus kaasas pole. Nikotiini teema on see, et see rahustab inimest mis on ka teaduslikult tõestatud

              Kui tahaks välja näidata, et olen äge siis ma ostaks ägeda supakaga bemmi ja käiks Gucci alukatega ringi (nii, et need ka näha oleks muidugi)...oleks vähe efektiivsem kui snusi moka alla topimine mida keegi ei näe kuna on moka all peidus

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                4. Leidke siin kamba peale kasvõi ÜKS normaalne argument, mis kasu on selle sõnniku suhu toppimisest ja ma annan alla!
                Jätsin tänu snüsile suitsetamise maha. Asendas alguses suitsetamist.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Snus kui sigaretist võõrutaja argument ei lähe arvesse. See on sama hea et tänu MDMA-le ei pane ma enam amfetamiini, või noh see minu näide on isegi parem, kuna on toimunud muutus ühelt väga halvalt ainelt ühele üpris heale ainele. Või et ennem ma peksin oma naist ennem vägistamist, nüüd ainult vägistan.
                  Ja ma olen seda snusi asja proovinud , siis kui veel sigarette ka suitsetasin. Tekitas ainult tõsist iiveldust , pearinglust ja suus sita maitset. Ja see polnud ainult üks kord. Mul on päris mitu sõber-tuttavat sportlast kes seda jama sisse kühveldavad ja sellepärast sai ühes seltskonnas ka siis proovitud. - Suitsetamise jätsin maha ilma mingite snuusite ja plaastriteta...selle nimi oli vist tahtejõud. Ei saa ju ühte ainet maha jätta kui sa samal ajal teisest sõltuvusse jääd, see nagu pole millegi maha jätmine.
                  Moka alla topitud snusi on vägagi lihtsalt näha, mokk on paistes , nagu oleks suvel Pärnu rannas õhtul jalutamas käinud, ei kujuta ette kuidas seda peita, kui just mingid muud "mokad" mängus pole( see oli hea huumor hehehe).
                  Jään ikka veel seda õiget vastust ootama...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kuule poolearuline, loe mu postitus uuesti läbi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Sa pead ikka ise uuesti lugema ja viisakam olema. Ma saan aru et naabrid oma lärmi ja muusikaga ajavad juba lõunast karvad püsti aga ära siis minu peale seda kõike välja ela, mine anna neile lõuga

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Jätsin tänu snüsile suitsetamise maha. Asendas alguses suitsetamist.
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Snus kui sigaretist võõrutaja argument ei lähe arvesse. See on sama hea et tänu MDMA-le ei pane ma enam amfetamiini, või noh see minu näide on isegi parem, kuna on toimunud muutus ühelt väga halvalt ainelt ühele üpris heale ainele. Või et ennem ma peksin oma naist ennem vägistamist, nüüd ainult vägistan.
                      Ei saa ju ühte ainet maha jätta kui sa samal ajal teisest sõltuvusse jääd, see nagu pole millegi maha jätmine.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Nikotiiniplaastrid ei lähe ka siis võõrutajana arvele?
                        Mul on ainult üks tropp naaber ja see on kahjuks naine, seega ei mängi lõuga andmine välja. Kas ma tema asemel sulle võiks lõuksi sõita ?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          miks inimesed üldse mingeid asju tarbivad? ega ka suitsetamine ei anna mingit kaiffi. ise teen snusi pigem väga vähe, aga nagu ballack ka mainis, siis näiteks õppimise ajal aitab paremini keskenduda (vähemalt mind). kuna tahan ka sporti teha, siis ei taha suitsuga kopse rikkuda. snusi aga ei tee sugugi nii palju, et igemevähi tõttu kunagi peaks pool huult ära opereerima. samuti ei eksponeeri selle kasutamist sugugi ja snusi panen alla ning võtan ära praktiliselt alati siis, kui teisi inimesi juures pole, sest esteetiliselt on see tegevus (ja ka hais) paljudele inimestele rõve.

                          Kommentaar


                            mister count.
                            padjad ei näe välja nagu sõnnik.

                            kasvata enne silmad, kui mölisema hakkad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              padjad ei näe välja nagu sõnnik.
                              How about patjade sees olev sõnnik?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Tra kui haige on vaadata kodanikku/kodanikke kes näeb tonti seal kus seda pole. Tra kui haige on vaielda kellegagi, kes ise asjast ei tea SITTAGI ja siis lahmib.
                                Tahad teada narkoloogiast ja narkootikumidest rohkem siis mine Sisekaitseakadeemiasse õppima, seal on eraldi loeng selle kohta ja läbi kahe aasta. Saad päris targaks.... ja ehk saad ka aru et snus ei kuulu sinna alla....

                                Miks ma seda kasutan?
                                Sellepärast, et see tekitab rahulolu ja mis siin salata, kiirendab ka ainevahetust, mis on igale inimesele tegelt hea...

                                Aga kui counti sugused lihtsalt lahmivad asjast mida ise pole kasutanud siis targem oleks vait olla....

                                Ja, count, kui sa räägid, et see siin on jalgpallifoorum, siis ma soovitan sul siin teemasid vaadata ja sa ned et rohkem kui 50% teemadest tuleks lukku panna või kustutada.

                                Panen padja alla ja ootan counti uut tean-asjast-kõike-ja-targutan-edasi postitust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X