320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    viiki jäi, mõlemad said turpi, a ma lõin valesti ja kämblaluumurd
    Mis viigist sa räägid kui ta oma lõuaga su kämbla purustas
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      mul jäi sõrm alla ilkmeslt, eri mäleya
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        mul jäi sõrm alla ilkmeslt, eri mäleya
        Joogine tiba??
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          jepp ikka..
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Ära siis usu.
            noh, mitu klassivennat auti oled löönud?

            Kommentaar


              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
              noh, mitu klassivennat auti oled löönud?
              Miks ma peaksin oma klassivendasid auti lööma, mine arene.

              Kommentaar


                Ma ei tea kas seda küll kaluseks pidada, aga laupäeva õhtul(nõks peale kümmet) tahtsid mingid 17 18 aastased jorrid meilt viinad ja õlled käest rabada. Asi lõppes siiski suht õnnelikult mulle 2 pauku vastu pead ja üks rindu. Naise vennale sai kuidagi õnnetult paras kera silma alla. Ja krt kõige vingema kaklus minevikuga sõbral ei juhtunud miskit. Ja õlled viinad jäid ka kenasti alles.
                Nja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co Vaata postitust
                  Ma ei tea kas seda küll kaluseks pidada, aga laupäeva õhtul(nõks peale kümmet) tahtsid mingid 17 18 aastased jorrid meilt viinad ja õlled käest rabada. Asi lõppes siiski suht õnnelikult mulle 2 pauku vastu pead ja üks rindu. Naise vennale sai kuidagi õnnetult paras kera silma alla. Ja krt kõige vingema kaklus minevikuga sõbral ei juhtunud miskit. Ja õlled viinad jäid ka kenasti alles.
                  Kas neid oli palju rohkem et ise neile sisse ei pannud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu&co Vaata postitust
                    Ma ei tea kas seda küll kaluseks pidada, aga laupäeva õhtul(nõks peale kümmet) tahtsid mingid 17 18 aastased jorrid meilt viinad ja õlled käest rabada. Asi lõppes siiski suht õnnelikult mulle 2 pauku vastu pead ja üks rindu. Naise vennale sai kuidagi õnnetult paras kera silma alla. Ja krt kõige vingema kaklus minevikuga sõbral ei juhtunud miskit. Ja õlled viinad jäid ka kenasti alles.
                    Järgmine kord helistage politseisse, las võtavad kinni ning mõne aja pärast peaksid poisid kohtu ees sitsima süüdistatuna röövimise katses.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Järgmine kord helistage politseisse, las võtavad kinni ning mõne aja pärast peaksid poisid kohtu ees sitsima süüdistatuna röövimise katses.
                      MA arvane et selle aja jooksul kui nad menti helistavad saavad nad ise mitu korda löuga võetakse telefon ka ära ja kiired jalad on neil N.ö pahadel poistel ka arvatavasti kui ment läheduses on

                      Ja muidu kuidas Sa helistad kui Sa samal hetkel löuga saad? Pärast juba mõttetu helistada ju, nad 10 korda sealt ära jõudnud minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        MA arvane et selle aja jooksul kui nad menti helistavad saavad nad ise mitu korda löuga võetakse telefon ka ära ja kiired jalad on neil N.ö pahadel poistel ka arvatavasti kui ment läheduses on

                        Ja muidu kuidas Sa helistad kui Sa samal hetkel löuga saad? Pärast juba mõttetu helistada ju, nad 10 korda sealt ära jõudnud minna.
                        No isegi kui on nii hull, siis avaldus tasuks kindlasti teha. Tavaliselt sellised idioodid ei piirdu ainult ühe episoodiga, vaid teevad oma tegusid kuskil veel. Ehk küll kunagi ikka kätte saadakse ja siis saavad kogu sita kaela.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allarn Vaata postitust
                          Järgmine kord helistage politseisse, las võtavad kinni ning mõne aja pärast peaksid poisid kohtu ees sitsima süüdistatuna röövimise katses.
                          Kusjuures see on hea mõte, olgugi et paljud ei viitsiks jamada. Samas tõmbaks see säänsete tattninade egod pisut allapoole, kui need just mingid tüüpilised Dimad-Juurad(ärge võtke keegi isiklikult, nimetan sellisena kultuuritut gruppi, kes varastamise ja rusikate välgutamiseta elada ei saa ja potensiaalselt meie vanglaid aeg-ajalt täidavad) ei ole.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Ka kõige kõvemad diimad ja juurad pole enam nii kõvad kui kohe hea lasku vastu hambaid neile virutad.
                            Muidu kaklemist ei poolda,aga mõnikord on see enda turvalisuse seisukohast vajalik.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              No kõige parem variant on see, et paned vastu ja kutsud siis politsei ehk tegutsed neid lüües hädakaitseseisundis ning nende poolt toime pandud röövimise katse eest peavad nad muidugi endiselt vastutust kandma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                No kõige parem variant on see, et paned vastu ja kutsud siis politsei ehk tegutsed neid lüües hädakaitseseisundis ning nende poolt toime pandud röövimise katse eest peavad nad muidugi endiselt vastutust kandma.
                                +kui ise oled sisse saanud,siis oleks võimalik veel keha vigastusete tekitamise eest midagi juurde lisada.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X