320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

täis peaga postitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul on pea pulki täis. kõik on hästi.

    Kommentaar


      ilus oled, plekkpurk.

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        ilus oled, plekkpurk.
        Maitse asi, Buhvet.

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          Maitse asi, Buhvet.
          mis on plekkpurgi väärtues euroe tuleeesõ

          PSQ" see on hea teema, suiiub ei oile kirjavifga e editimeine tähtis


          peksa lampi klhveb
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            miks ma ei tohi barca teemasse kirjutada oma mänguelamusest. viva la barcelona1!!!!!
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas triiio
              oujee, ma ka mitte :S
              kirjutan siia siis:
              Kella 17.30 ajal hakkasime minema staadionile. Teel metroost staadionile jäi FC Barcelona koondise hotell. Meie mineku ajastus oli läinud kümnesse, sest just meie sinna jõudes hakkasid mängijad bussi minema. Sinna oli kogunenud päris suur hulk fänne. Mängijate bussiminemist saatis loomulikult kisa ja välklampide sähvimine. Staadioni juurest ostsime salle, märke, särgid ja palli. Meie tribüün oli üsna all ja vaade ülihea. Me ei tea keda mälestati, aga jalka algas leinaseisakuga. Mäng oli selline mida Barcelona mängijad paistsid väga nautivat, eduseisus olles tundus, et nad isegi lustivad väljakul. Ma olin Tönisele enne mängu öelnud, et tahaks penaltit näha ja esimese värava lõigi Ronaldhino penaltist. Teine poolaeg hakkas Barca ründama sellele väravale, kus me istusime. 2–0 Tegi Gudjohnsen peaga, 3–0 oli Inesta imeline ühepuutevärav, hüppelt kahe jalaga virutades, aga see kuidas lõi Ronaldhino mängu 4-da värava lõi, oli maailma ilusam värav ültse. Olin enne pidanud maailmailusamaks väravaks Rivaldo käärlööki. Praegu hotelli toas Barca Tv-d vaates näidati Ronaldhino löödut, kõrvuti Rivaldo omaga. Ronaldhino sai söödu, vöttis selle rinnaga omaks ja virutas palli ülepuusa käärlöögiga sisse. Olen väga õnnelik, et nägime seda oma silmadega ja olime osa sellest juubeldavast publikust. Kogu Nou Camp laulis: ROO NAL DHINOOO,ROO NAL DHINOOO… Sain kõik 4 väravat ka digikaga filmile. Kvaliteet pole kõige parem, aga et, ikkagi ise filmind sellised hetked, …on ikka uhke tunne küll. Selle nimel olin rabanud päästeameti kõrvalt ka ehitusel tööd, aga ma hindan, et see emotsioon on seda väärt olnud. Ülekõige olgu Jumalale tänu ja kiitus!!! Ja minu kallikesele musi, kes magab siin hotellis mu kõrval magusat und. Kell on kohaliku aja järgi 01.27, ma kobin ka nüüd magama. Aa jah, Merke oli ka väga vaimustatud mängust ja ütles, et Ronaldhino on ikka haruldane talent. Muidugi on, mitte keegi pole mänginud jalgpalli, nagu tema! Nii nagu Tema seda teeb, lustlikult ja heade tulemustega.
              kle ütle pls kasse on huvitav jutt, ma ei jaksanud tervet juttu läbi lugeda, aga kui see on hea jutt, siis ma hakkaksin raudselt kahetsema hiljem, et ei lugend ...

              Kommentaar


                kuradi alakad, jooge vähem
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  no minu andmed võivad ka valed olla, aga triio on ju 40-ates. ei ??

                  Kommentaar


                    krt mu 10eurone on pooleks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      tra tegin pasteedileiba ja pasteeti ei pannnud mitte külmikusse tagasi vaid tööriistakappi. Korralik konditsioon vanaema sünnipäevale minekuks. Mis kell ma koju jõudsin?
                      waat. mida ei mäleta pole olnud.

                      Kommentaar


                        parampa rampa radujumisja na svajom veku ärge küsige parem pole ammu napsu võtnud

                        Kommentaar


                          jou kui ma sündisin sain ma valida jummakumma:kas olenma olen hea mäluga või super hea voodikaaslane kurat ma unustasin ära mis ma ütlema pidin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            jou kui ma sündisin sain ma valida jummakumma:kas olenma olen hea mäluga või super hea voodikaaslane kurat ma unustasin ära mis ma ütlema pidin?
                            et sul on hea mälu.

                            Kommentaar



                              täna läks see. mingi väga palju oli
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Ei imesta, et sul hommikuti sitt olla on.
                                Mina sain esimese pakiga selgeks, et targem on osta muid jooke kui neid pakiveine.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X