320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

täis peaga postitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kui sellises kohas veini aetakse, siis pole eriti ime.

    Kommentaar


      Parim pohmakaravim?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Parim pohmakaravim?
        mitte juua...

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Parim pohmakaravim?
          Kui vähegi sees seisab siis roheline tee ja igasugu c-vitamiiniga joogid söögid. Ja neid tarbi juba enne joomist kui meeles on. Joomast tulles ja enne magama minemist kindlasti tarbi alkovaba vedelikku. See on minu viimase aja strateegia. Kui 1 tuumapohmell välja arvata, siis on ideaalselt toiminud. Eriti agaralt kasutasin mingit lahustuvad C-vitamiini jooki.

          Kommentaar


            Elu on näidanud, et kui suudad endale öösel enne magamaminekut paar-kolm klaasi harilikku kraanivett sisse ajada, siis on hommikud palju kergemad. Aga miskipärast kipub see vahel ununema.

            Kommentaar


              Väga vale teema pohmajutuarenduseks, aga parim pohmakaravim on kohene edasijoomine. Mingid c-vitamiinid on naistele.

              Kommentaar


                muidugi joo peale.A kui see variant ei toimi siis keefir on ka päris bueno variant.Muidu joogem terviseks eks.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Never say no to a panda!
                  I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Väga vale teema pohmajutuarenduseks, aga parim pohmakaravim on kohene edasijoomine. Mingid c-vitamiinid on naistele.
                    Mis sul tuleb kraanist c-vitamiini või?

                    Kommentaar


                      Külm on parim ravim!!!
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                        Mis sul tuleb kraanist c-vitamiini või?
                        Seikled vähemalt õiges teemas...

                        Kommentaar


                          ma lakun nibu, su rinnanibu, hahahaaa...
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            sai ka just lakutud ja moor koju saadetud. Saab lõpuks vist magada ka.

                            Kommentaar


                              issanda sitavile, ma joon teed ja luksun nagu jo bu

                              Kommentaar


                                Heheeee, munnid paljaks!!!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X