320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Järgminekord sa ostad mulle ju VHSi mängija
    Mis sinu omaga juhtus siis? Need asjad on ju enam vähem purunematud mul on üks mingi aastast 1989 mängib ja lindistab siiani ilusti.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      Mul polegi seda olnud

      Kommentaar


        Ei oskagi midagi öelda sellepeale... pea vastu!
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Nahhui ja miks Premieri Fantasy leht ei avane?

          Kommentaar


            täna. tartu rocki mängul. see k*radi viinerist kohtunik tõmbas ikka äärmiselt huvitavaid otsuseid... muidugi minul, kui pealtvaatajal on õigus kohtuniku peale närvi minna. ( videokorduseid ei näinud- lähtusin esmaemotsioonidest).. kuradi viiner.. kohtunik, aga meenutas peotantsijat. ise on 170pikk ja püksid on kaenlaaugus ja hakkab kõvasti mehi lepitama. nagu viiner kahe saia vahel oli seal...

            Kommentaar


              scootri peale, et ta telefonile ei vasta.

              Kommentaar


                tra küll, kaua neil triobeti sulidel väljamakse kinnitamine aega võtab !
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Eilse Flora - Levadia mängu ajal näidelnud Kaalma ajas parajalt pahaseks!
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Vihaseks ajab "Piiks-piiks ja raha tuleb" reklaam mis siin all jookseb

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Vihaseks ajab "Piiks-piiks ja raha tuleb" reklaam mis siin all jookseb

                      Oled roosa värvi peale kade?
                      Sinu arvates peaks seal olema muidugi jutt- Kui FC Flora pidurdab...siis JK Kalju aitab!
                      Kõige kiirem jalgpalliklubi. Piiks- piiks ja võit tuleb!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Oled roosa värvi peale kade?
                        Sinu arvates peaks seal olema muidugi jutt- Kui FC Flora pidurdab...siis JK Kalju aitab!
                        Kõige kiirem jalgpalliklubi. Piiks- piiks ja võit tuleb!
                        Kui aus olla, siis mind see jalgrattareklaam häiris isegi vähem, kui see roosa perverssus.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Mind ei häiri kui soccernet.ee portaal raha saab.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            täna, selle peale, et ma alaealine olen

                            Kommentaar


                              minge nahhui magama munni, ma ei saa torti teiepärast!

                              või vähemalt foorumist minema, muidu tulevad molliringid!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                minge nahhui magama munni, ma ei saa torti teiepärast!

                                või vähemalt foorumist minema, muidu tulevad molliringid!
                                no kui mitte teised, siis smörr elab su siin raudselt täna veel üle

                                E: smörr, saad tordi endale, kui veel vastu pead
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X