320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    No selles pole asi. Kui sa juba arst oled, siis võiks ikka mingi diagnoosi kah osata määrata. Mul on jalg täiesti paistes ja toetuda ei saa grammivõrragi. Ma ei saanudki eile teada, mis kuradi vigastusega mul siis tegemist on ja mis ulatuses. Ja kui rääkida konkreetsest arstist, siis ta ongi kogu Võrus tuntud kui selline naljavend, kes oma tööd tõsiselt ei võta. Einoh, pole hullu. Nüüd lasen siis teist suve järjest karkude peal ringi
    Siis koguge inimesed kokku kellel halb kogemus selle arstiga ja hakake tegutsema, et ta lahti lastaks sealt ja uus asemele pandaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Karla Vaata postitust
      Võru idiootidest arstide peale või siis õigemini arsti peale. Mul on jalg täielikult persses ja nad soovitavad mul mingit Fastum geeli peale panna ning siis teevad mingeid kohatuid nalju kah. Idioodi kari raisk!
      hahaa. kaitseväemeditsiin.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        hahaa. kaitseväemeditsiin.
        Njaa,tuleb meelde kui sõjaväes olles sain seda tunda.Kossu mängides käis pöial tagurpidi,arst andis mulle tuubi spordigeeli vms.
        Suure pealekäimise tulemusel saadeti mind haiglasse pilti tegema....pilt näitas luumurdu.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Uunos peaks hetkel olema läbi aegade top 1000nde viimased 10 lugu aga raadios valitseb vaikus
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Aadu&co
            Ilus sõjaväeaeg tuleb meelde.
            Peale fastumi oli neil teine lemmik veel "neo angiin" punased tabletid. Osade arvates pidid need aitama kõikide hädade vastu.
            võtsid mul sõnad suust
            mõnel mehel loodeti sellega isegi lampjalgu ravida
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              miks on photoshopis nii raske juukseid selectida:@
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Türa Viis Tundi Juba
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Miskise rõveda putka üle mis seisab vabaduse väljaku peatuse ja hollika vahelisel teel.....absull ei sobi kujunduse poolest sinna. kus on UNESCO silmad?

                  Okei väga närvi ei aja aga väga rõve on see küll seal.

                  Kommentaar


                    Pljäätt
                    Kaotasin Pes 2009 cd'i ära
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      suht epic, tahad, annan sulle?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Kui ma olin läätsed ja prillid ära kaotanud, kellegagi raksu läinud, kogu raha ära kulutanud ja pidin neli ühikut pimeduse poole kalduvate silmadega jalgsi lauluväljakule jõudma ning samas oli ka kell tagant kiirustamas. Õnneks oli teekonna lähepunktiks vaid Kadriorg. Aga paar piibutäit läksid sellises olukorras väga hea meelega sisse.

                        Kommentaar


                          Kell 11 hommikul, siis kui kõik inimesed, kel on puhkus, magavad, helistatakse mulle Õhtulehest. Ütlesin ilusti, et ei soovi, panin toru ära ja üritasin magada. 5 minutit hiljem heliseb teine telefon ja helistajaks on loomulikult see tädike ÕHTULEHEST.

                          Kommentaar


                            Räägi parem seda miks sulle õhtulehest helistati.

                            Kommentaar


                              Lehte pakuti loomulikult.

                              Kommentaar


                                Mida effi! Netis on ju olemas.

                                Ma läksin praegu tõsiselt närvi selle peale, et ikka on veel paberist ajalehed olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X