320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tänamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Autoridu. Ma kuulsin, et ka ühistranspordist olid muljetavaldavad read moodustunud ning see pole kuigi lõbus.
    Supplies!

    Kommentaar


      #32
      näib nii.



      Elagu keskkond, närvid ja kütuseaktsiisi laekumine. Mulle ka ei paku miski suuremat rõõmu.
      (tulin järvevana teelt, sealtkaudu läks suhteliselt sujuvalt isegi).

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Autoridu. Ma kuulsin, et ka ühistranspordist olid muljetavaldavad read moodustunud ning see pole kuigi lõbus.
        Jep. Jala tuleb käia.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          näib nii.



          Elagu keskkond, närvid ja kütuseaktsiisi laekumine. Mulle ka ei paku miski suuremat rõõmu.
          (tulin järvevana teelt, sealtkaudu läks suhteliselt sujuvalt isegi).

          Ma sõidan päris tihti õhtul 16.30 Laagrist kesklinna. Järvelt pööran Järvavana peale ja sealt edasi Veerenni ning sealt kesklinna. 25 minutiga tuleb ilusti ära. Pärnu mnt on mõtetu koht.

          Edit: Sellised ummikud on seal õhtuti koguaeg olnud (nagu pildil).
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ma sõidan päris tihti õhtul 16.30 Laagrist kesklinna. Järvelt pööran Järvavana peale ja sealt edasi Veerenni ning sealt kesklinna. 25 minutiga tuleb ilusti ära. Pärnu mnt on mõtetu koht.
            mul sama tee iga päev aga korraliku analüütikuna ei mõelnud ma sellele alternatiivile varem kui esimest korda kaks nädalat tagasi. on tõesti palju kiirem. ja tänaksin siinkohal linnavalitsust tehnika tänava pikenduse eest. esimene mõistlik uus teejupp sel sajandil.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              ..ja tänaksin siinkohal linnavalitsust..
              palun!
              ....
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Jep. Jala tuleb käia.
                Aiai, silmakirjalikkus ise. Eriti ei tahaks uskuda, et sa Pääskülast jala kesklinna tööle kõnnid igal hommikul. Ja auto on su proua ka nüüdseks maha müünud, eks
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                  Aamen


                  ma ei saa aru, miks läbus see kuradi 10 tähemärki peab olema, kõike läbu võib ju postitada
                  1 2 3
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Jep. Jala tuleb käia.
                    Pigem tuleb kasutada alternatiive. Ilusa ilmaga näiteks jalgratas.

                    Ühistransporti kasutatavatel Nömme poolt tulevate inimestel väga muret ei tohiks olla tegelikult. Pisut ebamugav on, aga Kalevis vöi Tallinn-Väikses annab istuda trammi peale ja oled hopsti ummikuvabalt kesklinnas ning Tallinna kesklinn on nii väike, et seal vöib töesti juba jala liigelda.
                    Lasnamäe-Kadrioru-Pirita jam poolt tulevad inimesed peavad mönda aega kannatama ummikuid ning siis kui se Kadrioru tramm söitma hakkab, siis jällegi - hopsti trammi.

                    Öismäe-Mustamäe rahval on lihtsalt halb önn Ei aita muudkui kannatust varuda ning söita vähem masinaga.

                    Ühistransport on täitsa tore tegelikult. Saab ajalehte-ajakirja-raamatut lugeda.

                    A kas ma läksin nüüd teemast välja vöi?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Ühistransport on täitsa tore tegelikult.
                      Absoluutselt pole tore. Vähemalt meie riigis mitte. Mujal on täitsa talutav.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Ühistransport on täitsa tore tegelikult. Saab ajalehte-ajakirja-raamatut lugeda.
                        Tänapäeval täiesti talutav. Mina üldiselt väldin kõige hullemini täis sõidukeid. Kui nii teha, pole häda midagi.
                        Kesklinnas liikudes eelistan seda tõepoolest jala teha.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Absoluutselt pole tore. Vähemalt meie riigis mitte. Mujal on täitsa talutav.
                          Misasi ei ole tore? Tegelikult ka, ma ei saa aru sellest ühistranspordi kallal irisemisest. Suurem jagu busse, trolle ning tramme on uued, inimesed on enamjaolt viisakad. Alati tõesti istuma ei saa, aga see ei tee küll ühistranspordist halba valikut.

                          Kommentaar


                            #43
                            reinul on ju väike opel, sellises seisuses mehed ei sõida bussiga

                            Kommentaar


                              #44
                              aga uutest trammidest rääkides ... kas tallinnas liigub tõesti mõni sellel sajandil tehasest väljunud raudruun? või mõni, kelle sünniaeg jääb aastatesse pärast NLi lagunemist? mina pole ühtegi sellist näinud.

                              Kommentaar


                                #45
                                ühistransport on igati lahe värk! kui mul mingit erikäiku ei ole, vaid lähen hommikul tööle ja õhtul koju, siis kasutan vabalt bussi. ma sõidan 14 bussiga mis on ekspress, ning ega see suurt aeglasemalt ei sõida, kui Reinu opel, eriti ummikus. samuti jääb bussijuhi kanda see käik_sisse-gaas-pidur_käik välja tsükli lõputu kordamine.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X