320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tänamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    aga uutest trammidest rääkides ... kas tallinnas liigub tõesti mõni sellel sajandil tehasest väljunud raudruun? või mõni, kelle sünniaeg jääb aastatesse pärast NLi lagunemist? mina pole ühtegi sellist näinud.
    Ma tõesti ei tea, miks ma sellist info otsisin, aga - Tatra КТ6 - ehk on möni ikka sellest sajandist

    Tuleb tunnistada, et sa oled maruvähe näinud.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Alati tõesti istuma ei saa, aga see ei tee küll ühistranspordist halba valikut.
      Vahest ei mahu isegi seisma mitte. Õigemini tipptunnil on alati nii. Vähemalt trollides marsuudil Mustamäe- kesklinn. Miks peaksin mina kes elan Mustamäel ja töötan Laagris käima tööl ühistranspordiga? Mul oleks vaja 2 korda ümberistuda. Seega on ühistransport minu jaoks väga halb valik.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Ma tõesti ei tea, miks ma sellist info otsisin, aga - Tatra КТ6 - ehk on möni ikka sellest sajandist

        Tuleb tunnistada, et sa oled maruvähe näinud.
        näed siis, kõige uuem ongi valmistet 1990.
        selle sajandi numbrid tabelis ilmselt näitavad viimast renoveerimise aastat. numbrile klikates näeb ka konkreetse trammi ajalugu piltides.

        aastal 1990 muide sai iseseisvaks namiibia, moskvas avati esimene mcdonalds, ida-saksa ühendus lääne-saksaga, microsoft avaldas windows 3.0i, detroit pistons tuli nba meistriks, iraak ründas kuveiti, milosevic sai serbia presidendiks, michael jackson sai 32 ja polnud veel pedofiiliaga vahele jäänud.

        Kommentaar


          #49
          Kokkuvõttes, mis vahet seal on, mis aastal tramm valmistatud on. Fakt on see, et trammiga saab tipptunnil Kalevist kesklinna köige kiiremini.

          Kommentaar


            #50
            Ma tänan eelmise paarikümne postituse tegijaid teemas püsimise eest.

            Ja siis eritänud Pavel Londakule.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #51
              aitäh, et kõik olemas on !

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                ühistransport on igati lahe värk! kui mul mingit erikäiku ei ole, vaid lähen hommikul tööle ja õhtul koju, siis kasutan vabalt bussi. ma sõidan 14 bussiga mis on ekspress, ning ega see suurt aeglasemalt ei sõida, kui Reinu opel, eriti ummikus. samuti jääb bussijuhi kanda see käik_sisse-gaas-pidur_käik välja tsükli lõputu kordamine.
                Ma ei imestaks, kui mõni tõukaja tüüpi bussijuht ummikutest isegi kiiremini läbi silkaks.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Ma tõesti ei tea, miks ma sellist info otsisin, aga - Tatra КТ6 - ehk on möni ikka sellest sajandist

                  Tuleb tunnistada, et sa oled maruvähe näinud.
                  Sitaks hea link. Läksin nostalgiaradadele rändama

                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      #55


                      äitah selle suurepärase lingi eest!
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Miks peaksin mina kes elan Mustamäel ja töötan Laagris käima tööl ühistranspordiga? Mul oleks vaja 2 korda ümberistuda. Seega on ühistransport minu jaoks väga halb valik.
                        Tulen korra tagasi veel selle juurde, et keegi saaks tänada teemas mittepüsimise eest

                        Selles möttes, et Rein - kui Sulle kodunt tööle minemiseks ühistransport ei sobi, siis on üsna lühinägelik öelda "Absoluutselt pole tore. Vähemalt meie riigis mitte. Mujal on täitsa talutav.".

                        Aga heaküll. Tänatagu teineteist ja maeiteakedaveel edasi.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Sitaks hea link. Läksin nostalgiaradadele rändama
                          Tõesti. Mis on meie vanast armsast provintsilinnakesest saanud...klaaskarpide kogum.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #58
                            alati võid kuskile valka kolida

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              alati võid kuskile valka kolida
                              Ise mõtlesin pakkuda sellised linnasid nagu Kallaste ja Mustevee.
                              Tänud sulle Eston.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #60
                                aitäh, et mul on selline töökoht, kuhu ma võin kella 1.eks kohale ilmuda ja ükski koer ei haugu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X