320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille pealt see Chalice leitud on?

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Mille pealt see Chalice leitud on?
      Päris kindel ei ole, aga Chalice'i ja Connected Peoplesi asjad on ilmselt kuskil 10 a tagasi Soulseekist leitud, mitte kuskilt albumilt. Lisaks on mul olemas samast ajast lood "Ajumeditsiin", "Võim" ja "Kohus", aga need on youtubes olemas juba.
      Veel mäletan, et mul on kunagi olnud olemas 2 Connected Peoplesi lugu sarjast "Otsad kokku" (olid vist 2001 ja 2002; "kõik kelle väljaoksendatud makaronisalat vedeles kaks päeva maas põrandaküttega toas ..."), aga need on vist kuhugi veel vanemasse arvutisse jäänud ja pole enam leitavad.

      Leidsin kõvakettalt ka hunniku muid eelmise kümnendi ehhi albumeid ja kogumikke (nt volüümid 1 & 3, retsept, magnetofon, puhas kuld). Keda huvitab andke privas märku, panen uue nädala alguses mingi nimekirja kokku.

      Kommentaar


        Põhjamaade Hirm sheeris facebookis ühte linki, mis viib ühe dokumentaalfilmini, mis räägib, kuidas kõigi aegade kõige kunnimat albumit tehti ja muud seonduvat.

        Time is Illmatic.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Wu-Tangi uut albumit on 2. detsembril oodata. Kolmas singel sellelt:


          Eelmised kaks:
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar


            Wu-tang pidi ju ainueksemplari tegema ja räige papi eest maha müüma. Mis sellest sai?

            lugu ka

            Kommentaar


              Kommentaar




                Ja pole ise veel kuulanud, aga julgen kahe singli pealt tervet albumit linkida küll:




                yeah, you're welcome.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    yo. 17. mai tuleb kodumaisel sõnameistril nimega Pok album välja. Kuulab vähe seniseid singleid: https://soundcloud.com/pok-4
                    kogu albumi link - https://soundcloud.com/pok-4/sets/uperkuut-lp
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      - https://soundcloud.com/wumusicgroup/necklace
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Lugu ise on suht pointless, aga video filmitud Tallinna vanalinnas:

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            "...See on läänekallas mitte Tartu poiste nokunäitus!" LÄÄNEKALLAS ON KOHAL!

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Haha, mingid keskealised mängivad relvadega. Makske autoliising ära ahvid.
                              Milline neist tüüpidest see Haapsalu legend Bennex on?

                              Kommentaar


                                Mul on üks rumal küsimus, aga eeldatavasti võib see siin teemas rohkem toota. Ma olen alati grime'i vältinud, sest, noh, lihtsalt, pole meeldinud? Aga inimesed saavad vanemaks ja maitsed pisut muutuvad ja mõni päev tagasi juhuslikult võõrast raalist mänginud kraam oli juba täitsa maitsev. Et muidugi ma võiks seda lihtsalt guugeldada, aga alati on vahvam, kui keegi midagi kindlat soovitab. Et Jasperid (kes kõiki lugusid teab), countid (kes paistab kurja kraami armastavat) ja muud sõbrad. On mingeid must hear patsaane välja käia? Aitäh avansina kätte ää.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X