320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu ette kujutus Mehhaka burksi välja tegemisest. Vaata, et siuke paber oleks müüal käes!



    Krt, mul kulus selle pildi tegemiseks 50 minutit!

    Kommentaar


      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
      Minu ette kujutus Mehhaka burksi välja tegemisest. Vaata, et siuke paber oleks müüal käes!



      Krt, mul kulus selle pildi tegemiseks 50 minutit!
      Sul on vist väga igav

      Algselt postitas #23 Vaata postitust
      mulle tundub et mehhakas peab füüsilisest isikust pankroti väljakuulutama
      Kui olukord lausa nii hull on, siis ma halastan talle. Mehhakas võib sota endale jätta.

      Kommentaar


        esita siis mehhakale pildi arve kah siis juba

        Kommentaar


          Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
          Minu ette kujutus Mehhaka burksi välja tegemisest. Vaata, et siuke paber oleks müüal käes!



          Krt, mul kulus selle pildi tegemiseks 50 minutit!
          Kaua tehtud kaunikene.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Sul on 3 võimalust:

            a)Brasiilia mängu II poolaja alguseks tood minu kätte küüslauguleivad, piruka ja mingi joogi. 25 võid kohaletoomise eest endale jätta

            b)13. hommikul tuled Balti Jaama ja annad sota mulle. Selle raha eest saan rongipileti.

            c)Teed sõpradele sota eest burksi välja.

            Valik on sinu.
            a) jääb ära kuna ei viitsi vist rahvamassi sees liikuda ja Sind otsida!

            b)13. hommikul mis kell?

            b)Seda niikuinii võib

            Kommentaar


              kas tännnu ei vägistagi dannarit ära siis w ?

              Kommentaar


                Mis diili te Dannariga tegite siis?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mis diili te Dannariga tegite siis?
                  Tofoa is bäkk

                  Kommentaar


                    Ülejäänud teemast on mul ükskõik, aga see poksijutt mind küll häirib

                    Sina Mehhanisaator tule kohe heaga sealt poksist ära, sest see koht pole küll sinu jaoks. Sinusugused ülbikud ongi need kes viivad võitlusspordi maine nii alla. Käinud mõned aastad poksis ja juba nii kõvad vennad tänava peal rusikaid välgutama.

                    Õnneks vaadates su teksti siis tundub, et sul jutt jääb jutuks ja päriselt sa kellegagi tõmblema ei lähe. Selline tavaline 15 aastase jutt. Niipalju ma tean, et kes harrastab mõnda võitluskunsti piisavalt pikalt ja teeb korralikult trenni, siis olgu nii kõva vend kui tahes, mitte kunagi ei lähe ta ise kellegagi tõmblema ning veel enam on tal oskus hoiduda igasugustest kaklustest.

                    Sina oled kahjuks selle vastand ja seega see poksijutt on suht bullshit, vbla tõesti sa harrastasid seda aasta või kaks, aga asja sinust ilmselgelt ei saa sel alal. Nii et minu soovitus sulle oleks, tee korralikult trenni, äkki tuleb ka mõistus ja enam ei tõmble siin kõigiga või siis kui oled poksist loobunud, ära enam palun mängi nii kõva venda

                    Kommentaar


                      mehhan, kui tahad kakelda, mine pärnusse everlasti ette, võin su hambaid korjata pärast, need on need mehed, kellel on pärnus igav ja peksavad lambist ettejäävaid inimesi.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Verbat Vaata postitust
                        Ülejäänud teemast on mul ükskõik, aga see poksijutt mind küll häirib

                        Sina Mehhanisaator tule kohe heaga sealt poksist ära, sest see koht pole küll sinu jaoks. Sinusugused ülbikud ongi need kes viivad võitlusspordi maine nii alla. Käinud mõned aastad poksis ja juba nii kõvad vennad tänava peal rusikaid välgutama.

                        Õnneks vaadates su teksti siis tundub, et sul jutt jääb jutuks ja päriselt sa kellegagi tõmblema ei lähe. Selline tavaline 15 aastase jutt. Niipalju ma tean, et kes harrastab mõnda võitluskunsti piisavalt pikalt ja teeb korralikult trenni, siis olgu nii kõva vend kui tahes, mitte kunagi ei lähe ta ise kellegagi tõmblema ning veel enam on tal oskus hoiduda igasugustest kaklustest.

                        Sina oled kahjuks selle vastand ja seega see poksijutt on suht bullshit, vbla tõesti sa harrastasid seda aasta või kaks, aga asja sinust ilmselgelt ei saa sel alal. Nii et minu soovitus sulle oleks, tee korralikult trenni, äkki tuleb ka mõistus ja enam ei tõmble siin kõigiga või siis kui oled poksist loobunud, ära enam palun mängi nii kõva venda
                        Esiteks see et saa arvad et see jääb jutuks mul on savi mis arvad jne. aga tgelt ma käinud neli aastat teen kakskorda päevas trenni, kui Sa midagi ei tea ära tule ütlema et see bullshit. Ja ma ei taha ennast kiita aga mulle on paljud Eesti no võib ütelda parimad kohtunikud ja treenerid ütelnud et mul on ees suur tulevik ja eriti peale seda kui Eesti mEistriks tulin Kui Sa midagi ei tea siis palun ära aja mingit m õttetut iba

                        Kommentaar


                          Mehhakas kas su perekonnanimi on K####R ?

                          Kommentaar


                            see ei olegi vist nali:

                            poksijate seas korraldati küsitlus, kas nad peavad oma spordiala tervisele ohtlikuks -- 10% ei pidanud, ülejäänud 90% ei saanud küsimusest aru.

                            ja jäägu see viimaseks korraks, kui ma valdo jahilo anekdooti edastan.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                              Mehhakas kas su perekonnanimi on K####R ?
                              ah????
                              Ei usu eriti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                damn, ma tahtsin eriti head nalja teha, aga ma ei julge, et äkki saan jälle peksa. aga mehhakas võiks võtta uue nime ja jätta selle teema nö. folklooriks, kus kõik saavad vabalt nõmetseda
                                Sai ei teadnudki, et mehhakas oli enne Tännnu?
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X