320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
    Mehha on vb vähe teistsugune .
    Mis mõttes?

    Kommentaar


      she's your worst nightmare

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Mis mõttes?
        kaudes, ikka kaudes

        Kommentaar


          Loogiline ju et debiilikuid mõnitatakse, inimesi kes ei anna põhjust mõnitamiseks ei mõnitata, seega on probleem ikka sinus ja tännus kui nokitakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
            Loogiline ju et debiilikuid mõnitatakse, inimesi kes ei anna põhjust mõnitamiseks ei mõnitata, seega on probleem ikka sinus ja tännus kui nokitakse.
            Ma arvan et Sa ise paras debiilik Istud päevad läbi arvutis, ootad et keegi siia teemasse postitab et siis rebida oma sitta, odavat huumorit, mille üle ei naeraks keegi isegi Kükametsa baaris ükskord aastas toimuvatel huumori õhtutel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
              Mis on nõme? See, kuidas teil on kombeks mõnitada endast nooremaid ja lollimaid. Ennem mõnitati mind, nyyd Mehhaniisatorit. Te ei pea kohe plõksima hakkama, kui keegi mdagi valesti teeb või ütleb. Mehha on vb vähe teistsugune jnejne aga te ei pea ta kallal nokkima...Ärge tehke väljagi, küll ta ise maha rahuneb lõpuks.

              Pmst peaks ütlema, et ma kahetsen, et ma siia kuradi comebacki tegin, jälle nokitakse. Perse kah. Ning kurat, mmMerka, mis kuradi pärast sa alati siis välja ilmud kui minagi? Hangi elu.
              Naljakas, kui "teistsugune" inimene moraali lugema tuleb.
              Aitäh, et asja minule selgeks tegid. Ma vist nüüd peaksin vabandama kõigi "teistsuguste" inimeste ees.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ma arvan et Sa ise paras debiilik Istud päevad läbi arvutis, ootad et keegi siia teemasse postitab et siis rebida oma sitta, odavat huumorit, mille üle ei naeraks keegi isegi Kükametsa baaris ükskord aastas toimuvatel huumori õhtutel.
                Yep, panid kümmnesse nüüd

                Kommentaar


                  Woohoo Glasgow. Lõpeta see läbus seiklemine, sind vajatakse asjalikemas teemades.

                  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...22#post1068922

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    mille üle ei naeraks keegi isegi Kükametsa baaris ükskord aastas toimuvatel huumori õhtutel.
                    Oled asjaga hästi kursis ma vaatan.
                    Aga tegelt mehhanisaator........ole vait,siis on teised kah vait.Nii lihtne see ongi.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                      Ja muidugi, mitu korda lausa. NOOOT


                      Ema sul on homo.
                      Eespool sa vingusid, et miks nad mehhaka vanemaid solvavad? Supertuper.. Viska viis.

                      Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                      Ning kurat, mmMerka, mis kuradi pärast sa alati siis välja ilmud kui minagi? Hangi elu.
                      Sa oled mu lemmik
                      My daddy was a bankrobber

                      Kommentaar


                        Tegelt on lugu selline, et Mehhakal võiks natukene paksem nahk olla. Loomulikult on meil kõigil naljakas lugeda, kuidas ta täiesti pöördes on. Suhteliselt mõttetult kulutab närve. Kui sa oled midagi väga lolli öelnud ja keegi tõmbab sinu kulul teravat, siis pole mõtet ennast õigustama hakata, ole lihtsalt vait.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Tegelt on lugu selline, et Mehhakal võiks natukene paksem nahk olla. Loomulikult on meil kõigil naljakas lugeda, kuidas ta täiesti pöördes on. Suhteliselt mõttetult kulutab närve. Kui sa oled midagi väga lolli öelnud ja keegi tõmbab sinu kulul teravat, siis pole mõtet ennast õigustama hakata, ole lihtsalt vait.
                          Miks sa seda kõike muud üldse ütled? Siililegi selge ju.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Tegelt on lugu selline, et Mehhakal võiks natukene paksem nahk olla. Loomulikult on meil kõigil naljakas lugeda, kuidas ta täiesti pöördes on. Suhteliselt mõttetult kulutab närve. Kui sa oled midagi väga lolli öelnud ja keegi tõmbab sinu kulul teravat, siis pole mõtet ennast õigustama hakata, ole lihtsalt vait.
                            No mida sa ajad ? Mehhakas pea meeles et kui keegi su üle nalja teeb siis otsi ta igal juhul üles ja küta sellele homole julmalt molli. Siin pole muud võimalustki ! Ja praegu tundub et shermann tegi su üle nalja ! U should kick his ass so hard that he gant shit for 2 weeks ! A ja seda ka et peksa ikka pedesi edasi ja räägi sellest siin foorumis !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust


                              Sa oled mu lemmik
                              Tahaksin olla tseltiku tsikk!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                oo reinukene, oled mu lempa nr 2.
                                My daddy was a bankrobber

                                Kommentaar

                                Working...
                                X