320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga eks nupukamad oleks Nohiku pandud pildi lingist ka asjaliku info välja võlunud.

    Kommentaar


      Nii et Tännu valetas siis...

      Kommentaar


        Kas ma olen ainus kellele tundub et see teema on nüüd natuke üle võlli keeratud ?

        Kommentaar


          Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
          Kas ma olen ainus kellele tundub et see teema on nüüd natuke üle võlli keeratud ?
          mehhakale bänn ja teema lukku. loodetavasti on teistele samasugustele õpetuseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            mehhakale bänn ja teema lukku. loodetavasti on teistele samasugustele õpetuseks.
            Sa oled täielik tolvan.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              nonoh?


              ................

              Kommentaar


                Kas saab nüüd näha Tofoa vs Shermanni ?

                Kommentaar


                  Mehhakas, kas sa olid telekas?
                  Kui see olid sina, siis väga kõva treener on sul.
                  On su treener Rein?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Mehhakas, kas sa olid telekas?
                    Kui see olid sina, siis väga kõva treener on sul.
                    On su treener Rein?
                    Olin või? Millalgi filmiti jah meil.
                    Trenn pole paha
                    On ja.

                    Kommentaar


                      Aga räägi Tanel, miks sa ei taha endale tunnistada, et sulle mehed meeldivad? Alustuseks void ju oelda, et oled bi? Siis on ju vähe lihtsam ja ma arvan, et keegi sinust nüüd halvasti küll ei hakka arvama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Aga räägi Tanel, miks sa ei taha endale tunnistada, et sulle mehed meeldivad? Alustuseks void ju oelda, et oled bi? Siis on ju vähe lihtsam ja ma arvan, et keegi sinust nüüd halvasti küll ei hakka arvama.
                        Aaaga mul pole midagi rääkida kui mull emehed ei meeldi MUl ju tüdruk olemas tainas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Mehhakas, kas sa olid telekas?
                          Kui see olid sina, siis väga kõva treener on sul.
                          On su treener Rein?

                          Mina pole Mehhaka treener, kuigi tahaksin olla. Treeniksin temast korraliku ja viisaka poisi. Pole tal tegelt häda midagi, lihtsalt liigub vales seltskonnas ja sellepärast ka sellised väärastunud ilmavaated. Küll ka vanusega tuleb tal mõistus persest pähe.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mina pole Mehhaka treener, kuigi tahaksin olla. Treeniksin temast korraliku ja viisaka poisi. Pole tal tegelt häda midagi, lihtsalt liigub vales seltskonnas ja sellepärast ka sellised väärastunud ilmavaated. Küll ka vanusega tuleb tal mõistus persest pähe.
                            Saadame ta siis Kängurute maale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              MUl ju tüdruk olemas tainas.
                              Aga äkki on see mingi eksimus? Äkki on see vale otsus? Proovi mõne poisiga.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Aaaga mul pole midagi rääkida kui mull emehed ei meeldi MUl ju tüdruk olemas tainas.
                                Ma soovitan sul järgida oma sisetunnet....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X