320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
    Mis asi üldse 'Mehhanisaator' tähendama peaks ? Vabandan juba oma rumalust ette, õnneks saavad vist molli ainult russid ja peded.
    ÕS

    mehhani.saator <9: -i> põllumajandusmasina juht

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      aga mida tähendab Thugie?
      Thug - seda võiks teada, -ie lihtsalt mugavduseks.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Sa ole ültse vait Sa räme õli. Nagu närvihaige!
        Su tukas on rohkem õli kui teiste juustes kõigil kokku!

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Sa ole ültse vait Sa räme õli. Nagu närvihaige!
          Üldse on see sõna. Või olid näpud liiga õlised, kui seda postitust kirjutasid?

          Kommentaar


            #95
            Ma loodan, et vähemalt neegrid kaebavad Mehhanisaatori peale- tegemist ju sõnaselge inimõiguste ahistamisega- nemad on pisvinnilise poisi poolt ära unustatud... Ma muidugi pole tema kõike poste lugenud...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
              Üldse on see sõna. Või olid näpud liiga õlised, kui seda postitust kirjutasid?
              Keegi vahetas mehhaka klavkal T ja D klahvid ära ja nüüd ta ei saa aru, et mis toimub.

              Kommentaar


                #97
                Parim teema ever
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  #98
                  Oodatud film tuleb vist veel parem kui nii kaua tegemises

                  Kommentaar


                    #99
                    Ei tea,kas keege rahastab ka seda sexteipi?,et veidigi parem kvaliteet oleks,sest ei tahax ju mingit pimedat pilti vaadata,nagu parisega juhtus.
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                      Ei tea,kas keege rahastab ka seda sexteipi?,et veidigi parem kvaliteet oleks,sest ei tahax ju mingit pimedat pilti vaadata,nagu parisega juhtus.
                      ma pole ka kindel, et kas ma tahaks vinnilise pepuga mehhakat nahistamas näha. PArem olgu pime!

                      Kommentaar


                        Ei point on lihtsalt selles,et tahax filmis mingit stoorit ka näha.Näiteks,pärast pikka päeva pedesid pekstes tuleb mehhakas koju väsinuna ja tahab kakaod saada ,aga tuleb välja ,et emal on muud plaanid.......................
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          ma pole ka kindel, et kas ma tahaks vinnilise pepuga mehhakat nahistamas näha. PArem olgu pime!
                          Ära pedetse, mehhakas annab peksa!!! Me tahame ikka ta ema näha!

                          Kommentaar


                            Tõsielu lool põhinev film, kus Mehhanisaator maksab kõigile Soccneti kasutajatele kes teda norinud on kätte. Selleks kasutab ta oma sexteipi vägagi võikal moel. Selles filmis näeme ka palju väljamõeldud värvikaid kaadreid tema elust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas v50 Vaata postitust
                              Ära pedetse, mehhakas annab peksa!!! Me tahame ikka ta ema näha!
                              No ma ei pedetse, rsk! Ma lihtsalt mõtlen, et mõni kaader on ka selline, kus on ka paljast mehhakat siis kaadris ja see võib olla suht imelik. Tead küll!
                              Aga sü˛ee oleks jah mega. Isa tuleb koju ja ema peidab mehhaka näiteks riidekappi!

                              Kommentaar


                                Tsenseerime selle mehhaka ära siis!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X