320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii see oli, põnevus kadus kohe ära.

    Kommentaar


      Mehhanisaator- sa ikka tead, et noku näppimine soccernetti foorumit lugedes on homoks olemise esimene tundemärk? Vaata et sa issile vahele ei jää! Ja nüüd vutt, vutt, vutt kirvest ära peitma, millega te koos issiga homosid mättasse lööte- muidu issi raiub noksi otsast.
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        Tra.See on ikka tõsiselt hea teema, aasta 2009 teema kindlalt!

        Kommentaar


          Sorry ,et ma asjadega kursis ei ole, aga mis kasutaja Mehhanisaator teinud on ,et te tema peal oma hambaid teritate?

          Kommentaar


            Käed eemale Mehhanisaatorist. Ma kordan. Käed eemale Mehhanisaatorist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sorry ,et ma asjadega kursis ei ole, aga mis kasutaja Mehhanisaator teinud on ,et te tema peal oma hambaid teritate?
              ei salli pedesid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Sorry ,et ma asjadega kursis ei ole, aga mis kasutaja Mehhanisaator teinud on ,et te tema peal oma hambaid teritate?
                Igast värki.

                Kommentaar


                  inside info: uus reality tuleb mehhanisaator otsib unistuste pedet keda peksta

                  Kommentaar


                    TRa kuradi dannar ahv, Dannar LEitma nahhui fak saad aru ma uurin su nnumbri ja elukoha välja fak prill nahhui, tra mõlisege minuga aga nahhhui mu ema, isa, õed vennad jätke r´ahule peded. Neti sõjalased saad aru mina seda asja enam niimodi ei jäta .Nüüd mul tõsiselt poh. Ajakirjanik ma tean kus Sa töötad ja millega ja kust sõidad.TONT.

                    Kommentaar


                      Õige, Tanel. Ebaõigluse vastu tuleb välja astuda. Kari pedofiile olete. Jahite Taneli 10 aastast õde. Perverdid.

                      Kommentaar


                        esimeses saates valis endale mehha välja dannari
                        palju õnne!

                        Kommentaar


                          Tundub, et mõnel tuleb oma idenditeeti muuta.

                          Kommentaar


                            pst, ma olen praegu Mehhaka ema riidekapis. Mehhakas ja ta isa tulid koju, praegu istun kapis ja toksib WAP-ga. Kirjutage keegi foorumisse, et Viru mäkki juures on 10 pede, siis ta läheb oma isaga mõneks ajaks välja ja ma saan koju minna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              pst, ma olen praegu Mehhaka ema riidekapis. Mehhakas ja ta isa tulid koju, praegu istun kapis ja toksib WAP-ga. Kirjutage keegi foorumisse, et Viru mäkki juures on 10 pede, siis ta läheb oma isaga mõneks ajaks välja ja ma saan koju minna.
                              Türa oled kõva vend? tulled teise perekonna peale sittuma pats nahuuuiiiiiiii, kui ma su kuskil kätte saan ära ennast täisistu siis saada aru, Sa läksid üle piiri ja nüüd enam ei tunneta mingit piiri ma tulen su töö juurde õli panepõlema end!

                              E:Täissitu*

                              Kommentaar


                                Sorry jälle ,et ma rumal olen aga kuidas see "täisistumine" käib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X