320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • count
    replied
    counti rühm - foorum on surnud! (tulge kapist välja remix)

    count:
    Siin on minu lõpukõne soccerneti foorumile
    Rooma fänn südamest , mitte glory huntidele!
    salvav sõna, hape mitte leelis
    vincent on kohalik pede ehk kõrvadega peenis.
    sõnad on ropud - tean mida teen
    keela, meela, veena ja proovi veel ja veel -
    fakti sa ei muuda, siinne vaimne ajutrust
    korraliku modereerimise asemel toodad kust
    soccerneti sõnavabaduse puudumise põhialus!
    Väldi isiklikku mõtet, mõttetegevus on valus
    inglise jalku foorumi eeskuju, aga tegelikus elus päris pask
    inglismaa foorumit võib päästa arsenali ja manchesteri fännide mahalask!
    sest modereerimine, mida see fitti sugune eit teeb,
    pole modereerimine, vaid fucking susinaga peer
    ja noored kasutajad neelavad tema sitta, juba seeditud kraam,
    ise enamus neist mõeldagi ei oska, see on nende masendav maailmapildi raam
    vincent - staar keda järgivad foorumi kasutajad nagu hundid jälgivad kuud
    on ajudeta pederast ja no lifer n00b!
    Arsenali fännide kupli keemiline koostis viitavat näib,
    et õlgadele hoopistkkis perse on läind!
    Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb -
    inglismaa moderaator, sinu nimi on kürb!
    Jutt on sul iba, oled ilma munadeta mees
    ja paljud arsenali fännid on sinus otsapidi sees
    võtate üksteiselt lutti, lakute iga päev peed
    see tundub olevat prgressiivne foorumlase tee.
    Sul on väga lühikene noku ja kordagi elus pole läinud lahti sul pauk
    ära kärvanud spermat neelav tõuk!
    Sees on teil üksteise peenised ja tunne on hea
    pole midagi teha "mehed" - tere tulemast reaalusesse ja nüüd persest välja tõmmake pea!

    Ära karju mulle kõrva - vincent
    plaanitsen su mõrva - arsenal
    lase enda tasku - fitti
    päkapikudisko - glooryt huntivad järglased
    Ara karju mulle kõrva - vincent
    plaanitsen su mõrva - oleeeeg
    lase enda tasku - fitti!
    päkapikudisko - inglismaa teema!

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Põhikasutajad ehk foorumi põhiklemmid: count ja tofoa. Kahjuks alla protsendi foorumi kasutajatest, mille arv endiselt peaks tõusma.

    Seega soovitan teha oma foorumi, kus oleks tore olla kõigil ja vahvad moded, sest seda polegi varem üritatud. Ma arvan, et paari nädalaga lükkaks Socceri minema Eesti internetist.

    Jõudu tööle!
    Martin, tuletan meelde, et sinu tool ei tohiks kõikuda, niiet sa ei pea nii meeleheitlikult vintsu ja 50i "asju" limpsima Aga samas äkki sa oled olnud sama ebaõiglane nagu nemad ja ma lihtsalt ei tea seda. Samas ma olen foorumi kunn ja tean kõike...

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina olen demokraatia poolt. Valimiste korraldajatele tuletan aga meelde, et foorumil on 15363 liiget ja võiksime kinni pidada mõistlikust kokkuleppest, et modede valimistel peaks osalusprotsent olema vähemalt 51. Muidu ei oleks valimised piisavalt esinduslikud ja kõigi foorumlaste hääl kuuldavaks ei saa.
    .
    ... ja alla 18.aastastel ei ole hääleõigust, mis viib selle foorumi liikmete numbri tõenäoliselt alla 100.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Mina olen demokraatia poolt. Valimiste korraldajatele tuletan aga meelde, et foorumil on 15363 liiget ja võiksime kinni pidada mõistlikust kokkuleppest, et modede valimistel peaks osalusprotsent olema vähemalt 51. Muidu ei oleks valimised piisavalt esinduslikud ja kõigi foorumlaste hääl kuuldavaks ei saa.
    Niisiis hea tofoa, sul on ees töö foorumlaste !!!, !!!!sdgrap, #10, #11, #12, #12Fcf, #11ass ja paljude paljude teiste moosimisel.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Põhikasutajad ehk foorumi põhiklemmid: count ja tofoa. Kahjuks alla protsendi foorumi kasutajatest, mille arv endiselt peaks tõusma.

    Seega soovitan teha oma foorumi, kus oleks tore olla kõigil ja vahvad moded, sest seda polegi varem üritatud. Ma arvan, et paari nädalaga lükkaks Socceri minema Eesti internetist.

    Jõudu tööle!

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    sest, et kui päris paljudel põhikasutajatel, foorumi põhiliikmetel, saab juba tõsine kopp ette siin olevatest reeglitest ja foorum soovitab neid siiski säilitada , siis ta tuleb oma pikaaegsetele kasutajatele vastu! (ja ma ei räägi siin endast, mina olen ropendav debiilik, kellest on pigem hunnik kahju kui kasu)
    Kes on need nö. "foorumi põhiliikmed" üldse, ma küsisin juba esimeses postis "& sõprade" peale? Kas ma tõesti saan õigesti aru, et ähvardus foorumi omanikele seisneb selles, et Tofoa ning miskid suvalised noored spämmerid ähvardavad foorumist lahkumisega juhul kui moderaatorite õigusi ei hakata jagama?!

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ei aga ikkagist, päris tõsiselt kohe Count - miks peaks mingis "suvafoorumis" kehtima demokraatia ja inimesi peaks valitama modedeks mingi konkursi alusel?
    sest, et kui päris paljudel põhikasutajatel, foorumi põhiliikmetel, saab juba tõsine kopp ette siin olevatest reeglitest ja foorum soovitab neid siiski säilitada , siis ta tuleb oma pikaaegsetele kasutajatele vastu! (ja ma ei räägi siin endast, mina olen ropendav debiilik, kellest on pigem hunnik kahju kui kasu)

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    Ei aga ikkagist, päris tõsiselt kohe Count - miks peaks mingis "suvafoorumis" kehtima demokraatia ja inimesi peaks valitama modedeks mingi konkursi alusel?

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas ThePioneer Vaata postitust
    Iceman üldmodeks.
    duubeldan

    Leave a comment:


  • ThePioneer
    replied
    Iceman üldmodeks.

    Leave a comment:


  • olegtoivo
    replied
    Jälle jäid õigel kellaajal rohud võtmata?

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    blah blah .
    OT: ma lihstalt ei saanud, ausalt ei saanud, olegtoivo sa oled mul nii südames lihtsalt ja ma ei saanud seda postitust praegu tegemata jätta. Ja kuna ainult mina olen nii inteligentne siin foorumis, sisi see küsimus ei tohiks tulla isegi üllatusena, aga vastust tahaks ikka!
    Kui palju sa omasooliste munandeid päevas limpsid? Kui hea on olla konkreetne homoseksuaalne NO LIFEr? No offence Iceman, aga ausalt, isegi Icemanist saab kunagi asja. Ta saab normaalse naise, ok töökoha, elab rahulikult oma elu. Aga olegtoivo, sina... sa oled müsteerium. Ausalt ma ei saa aru kuidas saab nii palju c*cki suck-ida? Kas sulle ausalt meeldib fallose mekk? Või selle kuju? Või sul ausalt endal polegi seda ja tahad midagi mida sul pole?
    Mul on sinust ausalt kahju, südamest! Ma aitaks sind, teeks sulle mingi kogumisfonid, et sind elukooli saata vms. Ma tahan sulle kõike paremat ja loodan et sa suudad ikka veel areneda! Arenemine võib olla lõputu, ära usu nende juttu kes sulel vastupidist väidavad!
    Päikest!
    count - Eesti ainuke ametlik jalgpalli objektiivsuse hääletoru!

    Leave a comment:


  • olegtoivo
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    countile mänku logo ja jokk!
    Noh pigem pidasin ma silmas alamfoorumi elukorralduse üle sõnavõtmist. Kirjutagu palju süda lustib ja kui ikka mingit lauspaska toodab ning niisama tüli norib, siis need postitused kaovad - lihtne.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    Enda alateemas tehke mis tahate, aga mis õigust on teil oma nina Inglismaa teemasse toppida ei saa mina paraku aru.
    countile mänku logo ja jokk!

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Lihtsalt huvi pärast küsin: Palju päevas umbes postitusi kustutatakse?

    Leave a comment:

Working...
X