320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Moded seebiks!

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Loomulikult oleksin nõus võtma selle tähtsa rolli enda kanda, kuid kas see ka kaasfoorumlastele ning eelkõige teistele moderaatoritele meeldib, on iseasi. Minu poolt sobib.
    See ei oleks demokraatlik.

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    tofoa presidendiks!
    nõustun !! saab selle kuradi rüütli arnoldi viimaks troonilt ära kangutada !!!!

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    tofoa presidendiks!

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    Nii lahe teema. Ilma aastauhindade teemata poleks märganudki.

    Asjast ka. Mina tunnen, et mina olen halb moderaator, kuna mul ei ole lihtsalt piisavalt aega selle töö jaoks. Vanasti olin ka vastik ja karm, aga viimastel aegadel pole küll eriti vingumist kuulda olnud. Samas ei arva mina, et võim peaks ainult vanade ja ilusate käes olema ja mina olen vabalt nõus oma trooni kellelegi üle andma.

    Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?
    Ärme ikka off-topicut anname. Las harjutab esmalt läbuga kätt.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?
    Olen meeldivalt üllatunud, sest sellist sõnavõttu ma ei osanud uneski siin teemas näha. Loomulikult oleksin nõus võtma selle tähtsa rolli enda kanda, kuid kas see ka kaasfoorumlastele ning eelkõige teistele moderaatoritele meeldib, on iseasi. Minu poolt sobib.

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Nii lahe teema. Ilma aastauhindade teemata poleks märganudki.

    Asjast ka. Mina tunnen, et mina olen halb moderaator, kuna mul ei ole lihtsalt piisavalt aega selle töö jaoks. Vanasti olin ka vastik ja karm, aga viimastel aegadel pole küll eriti vingumist kuulda olnud. Samas ei arva mina, et võim peaks ainult vanade ja ilusate käes olema ja mina olen vabalt nõus oma trooni kellelegi üle andma.

    Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?

    Leave a comment:


  • Joks
    replied
    minge munni, mis teema :']

    Leave a comment:


  • hofnar
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    counti rühm - foorum on surnud! (tulge kapist välja remix)
    raisk, üks sitemaid riime mida ma elus näinud olen ...
    häbi, et sa nii diibi biidi nagu "popmuusik" ära rikkusid

    Leave a comment:


  • Mehhakas
    replied
    Count presidendiks!!!

    Leave a comment:


  • piimamees
    replied
    tofona, count ja sõbrad võivad minna ekuli foorumisse, kui siin ei meeldi...

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    jah, väga hea töö

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Jättes kogu muu jama (masu, terrorism, sõnavabaduse piramine ja muud kohtuvad asjad siin maamunal) kõrval, siis peate tunnistama, et counti esimene vaimusünnitis on päris hea. Ei pea silmas isiklikult suunatud solvangud seal, vaid sügavat sisu.

    Räpi aga stuudios sisse, ma ostan vinüüli.
    Et natuke nokitseb vana Eesti popmuusika kallal ja puha?

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Jättes kogu muu jama (masu, terrorism, sõnavabaduse piramine ja muud kohtuvad asjad siin maamunal) kõrval, siis peate tunnistama, et counti esimene vaimusünnitis on päris hea. Ei pea silmas isiklikult suunatud solvangud seal, vaid sügavat sisu.

    Räpi aga stuudios sisse, ma ostan vinüüli.

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    count:
    Siin on minu lõpukõne soccerneti foorumile
    Head teed, vaata et uksega pihta ei saa.

    Leave a comment:

Working...
X