320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kanal 12 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kuskilt jäi selline asi silma : KANAL 12 hakkab näitama jalgpalliülekandeid otse USA MLS liigast, mängudest, milles osaleb Joel Lindpere klubi New York Red Bulls. Seoses sellega otsime ärgast ja asjatundlikku kommentaatorit (kommentaatoreid).
    Teretulnud on nii HEAD VIHJED kui enese väljapakkumine (aadressil - info@kanal2.ee), seda postitust võib lahkesti ka jagada.

    Kommentaar


      #32
      Et õhtu ei jääks kuivaks ehk kuidas minna vaheajale:

      Kommentaar


        #33
        Kahju, et VSB ei näita peale seda mängu toda legendaarset Liverpooli vägistamist. Hakkaks natukene kergem ja saaks rahuliku südamega magama minna
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #34
          Ma tahtsin juba selle kaitsma hakata, et ikkagi esimene kord ja pabin sees ja mängijaid nagu tunnevad kohati ära isegi aga see jutt penaltiolukorra korduse ajal, et kaitsja mängis palli... oh issand tõesti.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Pes Vaata postitust
            Selge on see, et noorem poiss (Tanel) vähemalt jagab natuke matsu, aga Paavo on küll täiesti juhuslik kohatäide.
            Pavo Pavo Pavo!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Aga tõepoolest, mida te vingute, Dannari esimesed VSB kommentaarid olid ju ka täielik pasa ja kuse kokteil.
              Oojaa. Kõige hirmutavam oli see, et ma polnud toonastest alustajatest alguses isegi kõige hullem.

              Kommentaar


                #37
                lenc on juba aprilli alguseks varakult ära teeninud aastaauhinna "kõige isasem foorumikasutaja". iga lause puhul jääb mulje, et see kirjutati teise käega rinnalt karvu rebides. naljakas.

                mis muidu konkurentsi puudutab, siis see on alati tervitatav, sest arendab.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #38
                  paras porr ja vanameeste togimine on see USA liiga ikka küll

                  Kommentaar


                    #39
                    juba hakkas enamvähem kuulatavaks jääma ja siis tehti see Reali nali. Klassika.

                    Kommentaar


                      #40
                      Oli päris tore juba, aga see aprillinali küll poistel välja ei tulnud

                      Kommentaar


                        #41
                        Oeh.. Miks seda nalja veel vaja oli?

                        Kommentaar


                          #42
                          Mis nali? Mul pole ju telekat.

                          Kommentaar


                            #43
                            Telepuldis võiks vähemalt asjatundlik olla...
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kas kommentaatorid olid tõesti nii halvad või on vaatajad parimatega ära hellitatud?
                              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                              Kommentaar


                                #45
                                Mis pommuudisest nad lõpus rääkisid Reali kohta ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X