320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kanal 12 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Täna Vints muidugi tegi aprillinalja, kui pärast Reina punast hakkas mõtlema, et kes välja vahetati.
    tubli, võta kommi.

    mingi lühis oli muidu veel, mida ma enam ise ei mäleta.

    Algselt postitas Joks Vaata postitust
    minu meelest vincenti kiideti päris korralikult peale esimest korda
    enda mälu järgi tuli ikka päris mitme asja eest, aga eks see käib lihtsalt tööga kaasas. iga väiksemgi viga on kõigil kandiku peal ees.

    tulles nüüd tagasi kanal 12 teemasse, siis eile oli kaks uut nägu korraga, eks see ka võimendab.

    olen pmtslt nõus kogu selle enesekriitilise peeglisse vaatamise jutuga ja harjutamisega ka mingil määral, aga sa ei harjuta ikkagi selle rambipalavikuga toime tulemist, mis paratamatult tekib. ei vaadanud ise eile tervet mängu, aga mida võib ette heita - näiteks nimed selgeks, st eeltöö. muus osas polnud häda kedagi. see, kas mingid naljad meeldivad või mitte, on juba niikuinii individuaalne teema. ma usun, et mehed tegidki parimal võimalikul viisil, seda enda kohta. kas asi on arengu- ja jätkusuutlik, eks aeg näitab.


    ja miks ma üldse sõna võtan - kui tahate foorumis kriitikat teha, siis jumala eest tehke, aga olgu see ka mõtestatud kriitika. "jõle s*tt kommentaar küll" on lihtsalt lämisemine, ei midagi enamat. võib-olla pärast on endal härjem tunne, aga kui tegijad peaksid juhtuma seda lugema, siis see ju neile ei anna vähimatki aimu, mida täpselt võiks järgmisel korral parandada, kas pole?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #62
      Pavo Raudsepp on Lääne-Virumaal tuntud multitalent, lausa Mart Sanderi kaliibriga tegelane: Asi see jalgpallgi siis kommenteerida. On mul endalgi olnud au mõned aastad tagasi osaleda samal saalijalgpalliturniiril koos selle härraga ja siis tema platsiäärset möla kuulates ei oleks osanud küll pakkuda, et selliste jalgpallialaste teadmistega tüüp kunagi ekraane vallutab. Kusjuures seda Real Madridi siirdumise nalja tegi ta juba siis (turna MVP kohta, kes nüüd mängib esiliigas Tarva ridades). Aga noh, enesekindlus loeb ka midagi.

      Kommentaar


        #63
        Ma muidu kommentaarile suurt tähelepanu ei pööra, aga selles õnnetus "jalgpalli" mängus, mida kõnealune Raudsepp kommenteeris, sai selgeks see, et Raudsepp ja too teine, kes iganes ta seal oli, oleksid tegelikult kõige õigemad mehed NYRB treeneri kohale. Jeebus küll, Järvela, Dannar, Kaljuveer, Kruus, kes iganes (noh, välja arvata Zelinski ehk, aga eks tal ole selle koha pealt natukenegi õigustust suu lahti tegemiseks) ei luba endale kunagi kommentaaris sellist sõna kõige otsesemas mõttes vastikut targutamist selle kohta, kuidas oleks pidanus selle lahtilöögi toimetama või toda settpiissi lahendama või kolmandat söötu lükkama. See oli tõsiselt vastik kuulata.

        Kommentaar


          #64
          ja kõigile siinkohal meenutuseks - alati on teleka standardpaketis kaasa mute-nupp. ehk kel ei meeldi ei pea kuulama/vaatama. ja see tasulise kanali jutt, OMG. Sessuhtes samahästi võiksid süüdistada elioni/starmani, miks nad üldse sellise kanali sulle on pannud paketti.
          ise ei viitsinud mängu pärast esimest väravat edasi vaadata (olgem ausad see oli suht lame värav, kuigi ma ülejäänusid ei näinud) ja kommentaaril üldjoontes suurt häda polnud (mõlemal suht esimene kord), kui väljajätta fundamentaalne nimede valehääldus. Iseenesest võib ju juhtudagi, et nimi valesti hääldatakse, kuid enne ülekannet käiakse ikkagi nimed üle, et mõlemad mehed neid õigesti hääldaks muidu võibki hans backest saada tahtmatult ameeriklane hanz bašžeee.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas lrak Vaata postitust
            ja kõigile siinkohal meenutuseks - alati on teleka standardpaketis kaasa mute-nupp. ehk kel ei meeldi ei pea kuulama/vaatama.
            Jalgpallimängu nautimise juurde kuulub paratamatult ka see, et on vaja kuulda millal kohtuniku vile kõlab. Telekal mute-nupu vajutamine võtaks selle ära. Seetõttu mulle meeldis, et teise poolaja lõpuks olid kommentaatorid arenenud sellisele tasemele kus nad enam ei häirinud. Neist polnud veel essugi kasu, aga vähemalt sai mängu ennast nautida, erinevalt näiteks sellest kui Kaljuveer või Kuuse Lemps kommenteerivad.

            Kommentaar


              #66
              Hans Backe hääldust ei ole kuskile videoklipile talletatud?

              Kommentaar


                #67
                Pavo Raudsepp: "Loodetavasti on mängimas täna õhtul ka Joel Lindpere, kes esialgu on küll pandud varumängijate hulka, aga loodetavasti tuleb ta rajale."

                Kommentaar


                  #68
                  Sama hooga edasi:
                  New York Red Bull ja muidugi oli tunda ka seda, et vana suusataja kommenteerib

                  Kommentaar


                    #69
                    kas tommi grill on endale saanud uue konkurendi columbus grilli näol või kuulen ma täiesti valesti?

                    Kommentaar


                      #70

                      Kommentaar


                        #71
                        Saan aru et esimene aprill tehti nalja ja nii, aga nüüd on see läbi , pavo tõmba oma pütilaudadega nahui sealt ausalt
                        T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                        Kommentaar


                          #72
                          1-2-3-2-2-3 wtf

                          Kommentaar


                            #73
                            Uskumatu, et üks neist kahest on isegi jalgpallitreener

                            E:Tanel Pruuli mängis 2010 aastal Nõmme Kalju III eest isegi
                            http://www.jalgpall.ee/players.php?p...847&name=Tanel Pruuli

                            E2: Peaks mainima ka seda, et peale seda, kui mängus oli sisuliselt jookse-viske mäng, hakkas Pruuli vinguma, et mäng on uimane ja pole seda sära mängus jne

                            Kõige parem on muidugi see lause:
                            "Ja nüüd tundub, et Joel äää on väljakul.... eee.. mänguks valmis
                            Ja kes on nurgalipu mees

                            Kommentaar


                              #74
                              Pruuli võiks seal isegi enam-vähem hakkama saada, aga ega pole just lihtne mängu kommenteerida, kui mingi tüüp kõrval rünnaku ajal hakkab udima midagi liinis "räägi nüüd vaatajatele, mis sa arvad, kas Columbus peaks äkki vahetusi tegema, et mängu veidi muutust tuua".
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                #75
                                "Vaga hea"
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X