320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmikmängja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'lemmikmängja\'

    christian ziege

    Kommentaar


      Replying to Topic \'lemmikmängja\'

      Landon Donovan, Andres D\'Alessandro, Fabrico Coloccini, David Beckham...ei viitsi rohkem kirjutada :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'lemmikmängja\'

        Alessandro del Piero
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          Replying to Topic \'lemmikmängja\'

          Van N,Giggs,O\'Shea,Ferdinand & Del Piero
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'lemmikmängja\'

            ole gunnar ja sheringham. väravavahtidest campos.
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Replying to Topic \'lemmikmängja\'

              mu nickname peaks kõik ütlema

              Kommentaar


                Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                Originally posted by treze


                Alessandro del Piero!
                Ylikõwa mängija

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                  Rivaldo on ikka parim!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                    Del Piero , Zidane, Kahveci

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                      CANNAVARO on väga hea mängija

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                        raul gonzalez blanco
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                          mul väga palju lemmikuid ei ole,aga mõni ikka leidub...alustaks siis..

                          Zidane,Beckham,Rivaldo,Ronaldo,Ronaldinho,Cafu,Tre zeguet,Henry,Pires, Pizarro,Crus,Kahn,Lehmann,Carlos,Raul,Casillas,Pav on,Owen,Gerrard,Dugay,
                          Sas,Sukur,Verpakovskis,Laizans,Razanauskas,Litmane n,Hyypia,Zlatan,Larsson,Petrov,Flo,
                          Papadopoulus,Yakin,Morientes,Pršo,Deco,McCarthy,Gi ggs,Keane,Christiono Ronaldo,
                          Osvaldo Giroldo Junior Juninho Paulista, Juninho Pernambucano,Motta,Rochembak, Kluivert,Saviola,Mutola,Aimar,Ayala,Mista, Friedrich,Valeron, Lahm, Grønkjær,Tomasson, Wörns, Nowotny,Xaxi, Jeremies, Ramelow, Colin Hendry , Hinkel,Xabi Alonso, Baumann,Frings, Ballack, Schneider, Hamann,Klose, Bobic, Malbranque,Saha,Volz,Olisadebe,Emerson,Emerton,Les , Kezman,Zebina,Thuram,Lesotto, Kristal,Zelinski,Viikmäe,Karpin,Lee,Vieri,Inzaghi( see pippo ikka,mitte simeoni), Shevtšenko,Rebrov,Inamoto,Nakata,Mexes,Viduka,Smit h, Shearer,Sheringham, Bellamy,Speed,Lua-Lua,Ameobi,Given,Solano,Bernard,Hizelsberger, Angel,Southgate,Rooney,Stone,Carpenter, Collina, Ibrahim,NOOR Mohammed, Abdullah Ibrahim Al Shahrani,Kink,Koldo,Verbrugge,Ioakim Iokam,Kaka,Pirlo,Cisse,Defoe,Cannavaro,Etherington , Keane ( Robby ikka), Zambrotta ....ja hakkabki nimekiri lõpule jõudma vaikselt..aha jaa,mõned meenuvad kindlasti veel,aga need siis editin siia või nohh vaatab...
                          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                            No, kui selline teema sai taas avatud, siis...
                            ...mängijad, kes on mulle kõige sümpaatsemad:

                            ps. Võrreldes härra fazzoletti nimekirjaga, on minu oma kahvatum:P

                            Ryan Giggs, John O´Shea, Cristiano Ronaldo, Ruud van Nistelrooy, Roy Keano, Wayne Rooney, Trevor Sinclair, Teddy Sheringham, Paul Ince ja Ike Shorunmu

                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                              Davids
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                                Mul ka paar mängijat, jaotaks kahte osasse, keda ma jälgin ja kes meeldivad.

                                Jälgin:

                                Daniele De Rossi - Ei imesta kui varsti saab lemmikuks :P, aga Roma mul sellepärast lemmikuks ei saa
                                +++
                                Ragnar Klavan - Lihtsalt peab
                                +++
                                Jerome Rothen - Eks ma selline poolkaitsjate kütt ole :P
                                +++
                                Daniele Bonera - Üks lemmik kaitsjatest
                                +++
                                James McFadden - Huvi pakkuv noor Evertoni ründaja, ma tundsin enne Eesti-Shoti mängu, et ta lööb värava
                                +++
                                Hatem Ben Arfa - Lyonis mängiv noor umbes 16 või 17.aastane Prantusese tuleviku lootus. Säras koos Samir Ben Nasri ja Jeremy Meneziga U17 EMil, kus Prantsusmaaa võitis finaalis Hispaania. Mehe väärtus on juba kuskil 4 miljoni ligidal. Ristitud uueks Zidaneks. Juba ka tippklubide vaateväljas.
                                +++
                                Diego ja Robinho- See paar on varsti siin, euroopas ilma tegemas! Pommitavad kõik võrgud palle täis.
                                Lemmikud:

                                Thierry Daniel Henry - Maailma parim ründaja, ilma kahtluseta
                                +++
                                Fransesco Toldo - Minu lemmik väravavaht, tänavune hooaeg on olnud kehv, kuid järgmine aasta ta näitab kogu maailmale, milleks ta Interisse osteti
                                +++
                                Fabio Cannavaro - Minu lemmik kaitsja . Minu silmis oleks ta peale ülisitta hooaega parim . Täielik legend minu silmis, tema nägu jääb mulle igaveseks mällu.
                                +++
                                Luis Boa Morte - Pole küll just maailma parim poolkaitsja, aga mulle ta meeldib. Väga loov, annab häid sööte jne, üldiselt väga kasulik mängija peaaegu igale võistkonnale


                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X