320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmikmängja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'lemmikmängja\'

    Ronaldinho

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

      Üritame teinekord natuke põhjendada kah neid valikuid.
      Miks just tema, mis teeb ta kellegi(ära mainida ka võrdlusi ntx) ees paremaks.
      Pange pead tööle lapsukesed, muidu võin edaspidi karm olla .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

        Sheva-seepärast,et ta Milanis mängib,seepärast,et Milan on Devili lemmiktiim,seepärast,et Devil on nüüd mode

        Aga tõsiselt siis Paolo Rossi-Espana 82 oli esimene suurturniir mida ähmaselt mäletan
        Blohhin-ei vaja tutvustamist
        Van Basten-lihtsalt kunn
        Sheva-uus kunn
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

          Maldini-siililegi selge(dvd on sabumas )
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

            Ronaldinho - erakordne mängija erakordse tehnikaga. Teda vaadata on lihtsalt imeline. Pole vist vaja rohkem rääkida. Maailma parim ja on liikumas oma tegevusega läbi aegade parimate sekka.
            Xavi - Ei paista mängus võibolla kõige rohkem silma, aga tõeline meeskonna mängumootor. Tänu temale on Barca keskväli nii võimas nagu ta on ja ülilojaalne mängija ka pealekauba. Kahju, et selline vigastus tuli, suht asendamatu mängija, kuigi Bommel saab enam-vähem hakkama vast.
            Puyol - Selline võitlejahing, et :O Üks parimaid kaitsjaid, keda minu silm näinud on ja tõeline meeskonna hing.
            Messi - Suht koht sama jutt, mis Ronny kohta. Lihtsalt liiga noor veel, et nii äss olla, kui R10. Aga potensiaali on ja selline väike, kuid üliväle vend, kes alati võitleb lõpuni. Tehnika peaks ka ikka ära mainima :P
            Ja siis ülejäänud Barca mängijad.

            Ja siis lemmikuselt 25-st mängija (esimesed 24 on Barca omad ) on Totti.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

              mulle on alati sümpaatsed mängumehed olnud dennis bergkamp,alan shearer ja teddy sheringham.lihtsalt yhed parimad väravalööjad läbiaegade
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                mm minu austuse on teeninud thierry henry.. sellepärast et ta on oma osavuse silma jäänud.. kuigi mängib ta klubis, mis on ka suht sümpaatne..siiski pole klubi kahjuks millegagi nii suurega minu tähelepanu teeninud.. ja, no, mis seal salata..prantsusmaa koondis meeldib ka

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                  Eestiat - Dimitri Kruglov - Minumeelest, üks andekamaid Eesti mängiad ja mängib heas klubis ja ma lodan, et ta jõuab sealt Venemaalt veel palju kõvemasse meeskonda !
                  Väismaalt - Ronaldino - Üks maailma antekamaid mängiad ! Mitte ainult triblamine ei ole väga hea vaid head karistuslöögid, kiire, söödud jne PARIM!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                    Ma arvan ise, et Quaresma on hea mängija. On siis veel teist sellist mängijat kellel on nii võimas jala väliskülg. Täpsema ülevaata saate ta saavutustest, kui vaatate Eurosportdist saadet Top 50 Goals, seal on see värav esimene- isegi väravavaht lööb peale väravat käsi kokku

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                      Algselt postitas saarlane1234


                      Ma arvan ise, et Quaresma on hea mängija. On siis veel teist sellist mängijat kellel on nii võimas jala väliskülg. Täpsema ülevaata saate ta saavutustest, kui vaatate Eurosportdist saadet Top 50 Goals, seal on see värav esimene- isegi väravavaht lööb peale väravat käsi kokku
                      juhtus jah üks sisse minema, võib-olla on mõne veel löönud, võib-olla lööb veelgi ja löövad teisedki.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                        robbie savage. parim mängija üldse.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                          Algselt postitas Hughes


                          Algselt postitas saarlane1234


                          Ma arvan ise, et Quaresma on hea mängija. On siis veel teist sellist mängijat kellel on nii võimas jala väliskülg. Täpsema ülevaata saate ta saavutustest, kui vaatate Eurosportdist saadet Top 50 Goals, seal on see värav esimene- isegi väravavaht lööb peale väravat käsi kokku
                          juhtus jah üks sisse minema, võib-olla on mõne veel löönud, võib-olla lööb veelgi ja löövad teisedki.
                          Hea näide kohe varnast võtta, sest viimasses Portugali liiga voorus andis ta karistusala ja küljejoone vahelt välisküljega täpse söödu ründajale ette, kes pidi selle vaid väravasse koksama

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                            jon dahl tomasson...raske seletada...lemmikmängijad lihtsalt tekivad ja ta on lemmik juba newcastle aegadest, ehk 97 olnud
                            Pärnu JK Poseidon

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                              thierry daniel henry

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Lemmikmängja\'

                                Fabio Cannavaro. Maailma parim kaitsja ju ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X