320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blatterit ei valitud tagasi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM Venemaal on OK.

    MM Kataris on ka enam-vähem talutav.

    Aga no EURO 2020 faking n erinevates riikides on eluabsurd ju.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Aga no EURO 2020 faking n erinevates riikides on eluabsurd ju.
      See on nüüd küll UEFA ja jumaldet Platini saavutus. Blatterit ses osas sõimata pole mõtet.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Sellele ma vihjasingi, et Platini (ja üldse UEFA vennad) võiks ise ka rahulikult võtta.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Aga no EURO 2020 faking n erinevates riikides on eluabsurd ju.
          krt seda teab... vahemaad nx brasiilias alagrupiturniidel osalevate meeskondade jaoks olid vist suuremadki?
          mitte et see ilmtingimata õige asi oleks.

          positiivne asja juures mumeelest jälle see et nii võiks ühel heal päeval olla võimalik ka tallinnas kohapeal EM mänge näha
          näiteks tallinna/helsinki alagrupp?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust

            coco, küsin kolmandat korda ja personaalselt:


            ei ole vaja siia laduda järjekordset 10 linki, vaid lühidalt, oma sõnadega.

            peale spordi ja viinajoomise siis (mis juba näitena toodi).
            pelmeenide osas ma pole nõus - pool aasiat, korea, hiina, jaapan jt - kõik teevad oma pelmeene nö rahvatoiduna ja tehniliselt märksa oskuslikumalt kui venemaal.
            Esiteks, ma arvan, et sa ei ole minu jaoks tõsiselt võetav väitluskaaslane. Selektiivne lugemine ja oma teema raiumine püüdmatagi aru saada, mida teine pool üritab sulle selgeks teha, ei kutsu just intellektuaalset vestlust arendama.

            Aga et su süda rahul oleks, lisaks pelmeenidele ja spordile: Russia's extensive mineral and energy resources, the largest reserves in the world,[23] have made it one of the largest producers of oil and natural gas globally.[24][25] The country is one of the five recognized nuclear weapons states and possesses the largest stockpile of weapons of mass destruction.[26] Russia was the world's second biggest exporter of major arms in 2010-14, according to SIPRI data.

            Kas on oluline, et panen oma sõnadesse või võid kellegi teisi sõnu uskuda? Ma pole kohapeal käinud ja oma silmadega näinud...

            Omalt poolt lisaksin IT valdkonna, küberrünnakud. Vene itimehed/häkkerid on ilmselt parimad maailmas.

            Teiseks, too välja, kus ma olen väitnud, et Venemaa on USAst parem? Jääd hätta ilmselt, ma olen lihtsalt algusest peale üritanud sinu, nagu välja tuleb siis täiesti tahumatut, arvamust justkui Venemaa poleks enam mingi arvestatav suurus globaalses mõttes, ümber lükata. Oma argumentide tõestuseks olen lisanud linke erinevatest näitajatest ja edetabelitest, mille alusel oleks paremini võimalik ühe riigi võimekust hinnata. Tõenäoliselt sa pole viitsinud neid linke avada.

            Mõistagi Venemaa on oma liiduaegse hiilguse minetanud, selles pole ju küsimustki. Putini aegne Venemaa on samas teinud märkimisväärseid edusamme majanduse arendamisel, Venemaa ressursside paremal majandamisel, kohaliku tööstuse ergutamisel. USAt ja Aasia hiidusid(kes löövad massi ja üliodava tööjõu ja tootmiskuludega) nad ei püüa aga top5 piirimaile jõudmine oleks kõva sõna ja minu arust täiesti teostatav.

            Kui sa oled enamus valdkondades top10, paljudes top5 ja osades top3 maailmas...siis võib sind arvetatavaks jõuks pidada küll? Eriti kui sinu sõjalist võimekust hinnatakse endiselt USA järel.

            Kommentaar


              Seoses UEFA vs FIFA, pole ju mõtet võrrelda, et kuidas turniiri korraldatakse - asi on ju ikkagi selles, et FIFA võtab pistist ja ka UEFA süüdistab neid selles. Kui meil nüüd kõrval keeks teine pada, kus väidetakse, et UEFA võtab ka vahelt, siis poleks Platini & co'l tõtesti midagi haukuda.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Pohlaku toetus on ka loogiline. Blatter on tegelenud sellega, et väiksematele raha pumbata. Eesti teenib ka selle pealt korralikult. UEFA tahab rohkem enda suurte poole asja ajada, kuna nad on kõvasti enda positsioone tänu häältehulgale kaotanud. Eesti võiks selle sammu järel koos teiste minionidega kaotada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Sa nimetad mind praegu Putini kummardajaks? Väga soliidne, väga soliidne. Mulle ei meeldi need venelased karvavõrtki, täpselt nagu enamus eestlastele, põhjuseid pole vaja ju ülesse lugema hakata, või on??? Minu poolest võivad need sibulad ja need jänkid minna kuskile teisele planeedile ja teineteist maha nottida nii mis koliseb.

                  Aga ma ei ole oma vene-vastases arvamuses nii pime, et ma neid täiesti ebaoluliseks peaks, vastupidi. Ja mulle meeldib oma argumentatsioonis siiski vahel faktidest lähtuda, USA on nr 1, on pikka aega olnud ja enne kui Hiina neid üle pole võtnud, jäävad selleks. Nagu jänkidele ise vahest karjuda meeldib...JUUESSEII NAMBR WANN!!! Tiblasid aga maha kanda on ju lauslollus.

                  Natuke lugemist:
                  To kick off 2015, we present our take on who the real "G-7" countries are: the world's seven great powers, ranked by their ability to shape both their immediate environments and the broader world.


                  Discover the rankings and factors that determine the most powerful countries in the world. Explore the top global players in this article.

                  These are the top 10 most powerful militaries in the world 2021. USA top the ranking, followed by Russia, China and India.

                  http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_national_income - Siit võite näha, et Venemaa tegi juba tõsiseid edusamme enne seda Ukraina värki
                  http://knoema.com/nwnfkne/world-gdp-...ata-and-charts - Siin on tagasilöök hästi näha

                  The Russian economy ranks as the fifteenth largest by nominal GDP and sixth largest by purchasing power parity in 2015.[22] Russia's extensive mineral and energy resources, the largest reserves in the world,[23] have made it one of the largest producers of oil and natural gas globally.[24][25] The country is one of the five recognized nuclear weapons states and possesses the largest stockpile of weapons of mass destruction.[26] Russia was the world's second biggest exporter of major arms in 2010-14, according to SIPRI data.[27] Russia is a great power and a permanent member of the United Nations Security Council, a member of the G20, the Council of Europe, the Asia-Pacific Economic Cooperation, the Shanghai Cooperation Organization, the Eurasian Economic Community, the Organization for Security and Cooperation in Europe (OSCE), and the World Trade Organization (WTO), as well as being the leading member of the Commonwealth of Independent States.

                  Aga minupoolest võib nüüd teemal tagasi rööbastesse lasta joosta, kui nüüd ka aru ei saa siis ilmselt ei tahagi saada.

                  Palju õnne! Sa oled tõesti vist hälbega.. Ma pole sõnagi öelnud, et mul venelaste vastu midagi on.. Minu jaoks on venelased, ja siis need ülejäänud puutja-kummardajad.. Esimesed on ajudega, ülejäänud pehmete ajudega isendid.

                  Küll aga seda makro- ja muud datat võid ise lugeda. Tean täpselt kui "suur, võimas ja edukas" see Venemaa on. Investeerimiseks tuleb neid numbreid teada.. Küll, aga puhtalt statistikaga ei saa kedagi liigitada suureks või väikseks.. Venemaa on põhimõtteliselt kollapsi äärel ja kevadine surnud kassi põrge nende majandusnäitajates pöördub sügis-talveks korralikult tagasi mutta, juhul kui nafta hind imet ei tee... Puutjat ei koti Venemaa, tal on puhtakujuline tsaarikompleks.
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Tolle Venemaa jutumärkides majanduse moodustab ca 70 ulatuses nafta ja gaas, mis on looduslikud ressurssid, mis Siberi väikerahvastelt röövitud maaaladel asuvad. See pole majandus ega majandamine, st. millegi loomine ajusid kasutades. Venemaa on primitiivne bensiinijaam ja suur sõjaväeladu, kelle nn. majandusest ehk lääne tehnoloogia abil nafta ja gaasiväljade ammutamisest saadav raha pannakse pea 90 % ulatuses ju tapariistade tootmisesse. Osa läheb ka Putini ja oligarghide taskusse kuid mida võidab tava venelane sellest.

                    Venemaal on kogu Mendelejevi tabel maavarasid, kuid elavad ikka veel 70 a peale II ms võitjariigina kordades halvemini kui ilma igasuguste märkimiväärsete maavaradeta sõja kaotanud riigid Saksamaa ja Jaapan. Vahe ongi selles, et need riigid pidid oma majanduse arendamiseks midagi looma ajusid kasutades ehk tehnoloogia, autotööstus jne kui Venemaa samas pole siiani suutnud mitte ühtegi rahvusvahelisel tasemel konkureerivat toodet suutnud produtseerida. Nende autotööstus on nii rämps, et seda ei osta isegi venelased ise. Eelistatakse ikka vihatud lääne brände. Selline ajuehitus on vist tõesti ainult venelasel. Isegi punane Hiina on suutnud majanduses luua mitmeid rahvusvahelisel tasemel it brände turule tuua kui Venemaa jaoks jääb see kõik kättesaamatuks.

                    Ja oluline vahe veel USA vs Venemaa võrdluses kui peale II ms oli kogu Euroopa maha põletatud. Ehk stardiplatvorm oli mõlemale sama. Usa läbi Marshalli plaani ehitas rahadega üles Lääne-Euroopa. Nn. Varssavi pakti riigid ehk Ida-Euroopa jäi NL mõjusfääri ja teame kõik milline saatus neid riike tabas. Lisaks veel otsene vahe sõjajärgest Saksamaast ja Koreast. Lääne-Saksas kus jänkid sees olid, saavutati ülikõrge elatustase kui samas idas toimus täielik majanduslik taandareng. Lisada veel Põhja ja Lõuna-Korea võrdlus, siis ainult pime ei saa aru, kumb riik oma nö majandus ja mõjusfääris loob heaolu, arengut, progressi. Sinna kuhu Venemaa kirsasaabas astub, seal on vaid mahajäämus, arengupeetus, laostumine, lagastamine jne. Venelane ei ole võimeline looma mitte midagi positiivset inimkonna heaks. Nende eesmärk on,et vallutatud aladel elataks sama kehvasti kui enda emamaal. Ja pole ime, miks kogu Ida-Euroopa Venemaale peale NL kollapsit selja pööras.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      No kui sa kõike täpselt tead, mis me siin ikka arutame, mine kirjuta oma investeerimisblogi edasi ja las ma tegelen oma hälvetega.

                      Edit, tahan samuti kiita Midfielderi postitust. Tore on vahelduseks lugeda kellegi arvamust, kes teab, millest räägib. Omaltpoolt lisan, et puhtalt nende maavarade pealt piisab neil jäämaks pikaks ajaks maailma top20 majandusriigiks. Jah, kõik muu on valdavalt kräpp, tehnoloogiline mahajäämus on suur, autotööstus on saast. Mingeid innovatsioone sealt pole tulnud ja pole ka ilmselt niipea tulemas. Aga neid täielikult maha kanda on ju rumalus, nad on ja jäävad suurriigiks veel nii mõnekski kümnendiks. Kui nad juhtumisi tõepoolest sellisesse sõtta ei suuda astuda, mis neid täielikult laostaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Tolle Venemaa jutumärkides majanduse moodustab ca 70 ulatuses nafta ja gaas, mis on looduslikud ressurssid, mis Siberi väikerahvastelt röövitud maaaladel asuvad. See pole majandus ega majandamine, st. millegi loomine ajusid kasutades. Venemaa on primitiivne bensiinijaam ja suur sõjaväeladu, kelle nn. majandusest ehk lääne tehnoloogia abil nafta ja gaasiväljade ammutamisest saadav raha pannakse pea 90 % ulatuses ju tapariistade tootmisesse. Osa läheb ka Putini ja oligarghide taskusse kuid mida võidab tava venelane sellest.

                        Venemaal on kogu Mendelejevi tabel maavarasid, kuid elavad ikka veel 70 a peale II ms võitjariigina kordades halvemini kui ilma igasuguste märkimiväärsete maavaradeta sõja kaotanud riigid Saksamaa ja Jaapan. Vahe ongi selles, et need riigid pidid oma majanduse arendamiseks midagi looma ajusid kasutades ehk tehnoloogia, autotööstus jne kui Venemaa samas pole siiani suutnud mitte ühtegi rahvusvahelisel tasemel konkureerivat toodet suutnud produtseerida. Nende autotööstus on nii rämps, et seda ei osta isegi venelased ise. Eelistatakse ikka vihatud lääne brände. Selline ajuehitus on vist tõesti ainult venelasel. Isegi punane Hiina on suutnud majanduses luua mitmeid rahvusvahelisel tasemel it brände turule tuua kui Venemaa jaoks jääb see kõik kättesaamatuks.

                        Ja oluline vahe veel USA vs Venemaa võrdluses kui peale II ms oli kogu Euroopa maha põletatud. Ehk stardiplatvorm oli mõlemale sama. Usa läbi Marshalli plaani ehitas rahadega üles Lääne-Euroopa. Nn. Varssavi pakti riigid ehk Ida-Euroopa jäi NL mõjusfääri ja teame kõik milline saatus neid riike tabas. Lisaks veel otsene vahe sõjajärgest Saksamaast ja Koreast. Lääne-Saksas kus jänkid sees olid, saavutati ülikõrge elatustase kui samas idas toimus täielik majanduslik taandareng. Lisada veel Põhja ja Lõuna-Korea võrdlus, siis ainult pime ei saa aru, kumb riik oma nö majandus ja mõjusfääris loob heaolu, arengut, progressi. Sinna kuhu Venemaa kirsasaabas astub, seal on vaid mahajäämus, arengupeetus, laostumine, lagastamine jne. Venelane ei ole võimeline looma mitte midagi positiivset inimkonna heaks. Nende eesmärk on,et vallutatud aladel elataks sama kehvasti kui enda emamaal. Ja pole ime, miks kogu Ida-Euroopa Venemaale peale NL kollapsit selja pööras.
                        clap-clap-clap.

                        Kommentaar


                          coco:
                          okei, püüame siis natuke aega tagasi kerida ja rohkem selgust luua.

                          keegi siin üritas väita et usa sekkus selleks et venemaa MM rikkuda? väites näiteks:
                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Ei nali naljaks, tegemist on ülla teoga, vaevalt aga USA tagamõtted siin üllad on. Ja huvitaval kombel on ajastus just selline, et Venemaa MM seati nüüd tõsise kahtluse alla. Kokkusattumus? Räägite, et 25 aastat kestnud korruptsioon? 25 aastat võttis FBI-l/DoJ-l aega kaasus kokku panna? Ja mille nimel? Rohkem kui 100 miljonit pististes selle aja jooksul? See kaasus ise läheb neile rohkem maksma.
                          mis pani mind kulme kergitama - a la - mis mõttes on usa'l vaja seda teha?
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          ja mis eriline huvi on usa'l venemaa jalgpall p***e keerata - kas keegi leiab miski mõistliku põhjenduse?
                          kus sai möödaminnes väidetud et venemaa pole ju suurriik, vähemalt mitte usa ega hiina mastaabis.
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          küll aga tuleb aru saada et usa on suurriik, selle sõna tõsises mõttes, kellel huvid pmst igal pool maailmas.
                          venemaa seda ei ole, ammuilma enam mitte. põhihuvid venemaal ongi endine sssr, veel mõned üksikud nupukesed siin ja seal (süüria, nikaraagua, venetsueela jms, kuuba nx kukkus hiljuti ilmselt ära)
                          tuleb aru saada et hiina on usa'le konkurent (eelkõige aafrikas, aasias, lähis-idas), ka euroopa võiks olla konkurent. aga venemaa pole, vähemalt mitte tõsine.
                          mäletamist mööda usa/fbi ei arreteerinud ROK'i juhtivaid liikmeid enne pekingi 2008 olümpiat, ei londoni 2012 olümpiat, ega ka FIFA omi brasiilia MM 2014 - ja nüüd väita et kui arreteerib enne venemaa MM'i siis järelikult venemaa pärast??
                          et ei hiina, euroopa, ega brasiilia ei olnud usa'le "ohtlikud" aga venemaa järsku on?

                          mille peale läks keegi leili ja hakkas meeleheitlikult tõestama et venemaa ikkagi on suurriik
                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Venemaa ei ole suurriik? Mis jutt see on? Maailma riikide SKP edetabelis asutakse küll veidi tagasihoidlikul 9ndal kohal ...
                          aga ma ei küsinud ju algselt seda vaid hoopis
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          mis valdkond see võiks olla kus venemaa on usaga kuidagigi võrdväärne või kasvõi olulinegi konkurent, kus, millisel alal?
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          ehk siis veelkord: - nimetage mõned valdkonnad kus venemaa suudaks päriselt usa'ga konkureerida.
                          ja vastuseks saan jälle küsimusest mööda vastamist - a la mitmendal kohal venemaa mingis järjekordses loetelus on.
                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Aga et su süda rahul oleks, lisaks pelmeenidele ja spordile: Russia's extensive mineral and energy resources, the largest reserves in the world,[23] have made it one of the largest producers of oil and natural gas globally.[24][25] The country is one of the five recognized nuclear weapons states and possesses the largest stockpile of weapons of mass destruction.[26] Russia was the world's second biggest exporter of major arms in 2010-14, according to SIPRI data.
                          ...
                          Omalt poolt lisaksin IT valdkonna, küberrünnakud. Vene itimehed/häkkerid on ilmselt parimad maailmas.....
                          kas venemaa on usa'le konkurent naftavarude osas? nafta- v gaasitöötlemise tehnoloogia osas?
                          sõjalises mõttes? IT mõttes? häkkerid yeah.... kust on tulnud suurem osa arvutitehnoloogiast, internet jms, kus täna tegutseb valdav enamik IT sektoris olevaid olulisi firmasid - a la IBM, Oracle, Cisco, Google, Microsoft, Apple jne.

                          coco:
                          kus sinu meelest usa'l see king nii hullult pigistab et nad valmis - SINU teooria järgi - venemaa jalgpalli MM'i nurjama?


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Esiteks, ma arvan, et sa ei ole minu jaoks tõsiselt võetav väitluskaaslane. Selektiivne lugemine ja oma teema raiumine püüdmatagi aru saada, mida teine pool üritab sulle selgeks teha, ei kutsu just intellektuaalset vestlust arendama.
                          ma enda arust just ÜRITAN aru saada, mis loogika ajab inimest väitma seda mida ta väidab....
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Pakkusin välja mõtte, miks USA võiks sellisesse suht suvalisse asja nende jaoks, selliselt peale lennata. Kindlasti on neil mingid omad tagamõtted. Venemaale põhimõttelise keskmise sõrme näitamine on minu arust hea teooria küll ju, pole kedagi teist midagi paremat välja pakkumas näinud?!?

                            Mul jääb sinu jutust mulje, justkui USA olekski sinu arust maailma parim asi, enne viilutatud leiba. Niimoodi mõeldi võibolla 92-l aastal kui järsku tulid Metallica ja friikartulid ja snickers ja coca-cola.

                            Kas venemaa on kunkurent naftavarude osas USA-le? http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...n_oil_reserves Tuleb välja et on? Aga linke ei tohi enam postitada ma saan aru, meil siin härrad teavad täpselt ise kõike.

                            Aga kuna sul tagumikus kipitab just see, milles Venemaa arvestatav konkurent on usale: gaasi tootmine, sõjatööstus.
                            Lisaks on Venemaa USA-le arvestatav konkurent selles mõttes, et nad võiks ilmselt pool maailma õhku lasta, kui nad tahaksid. Nende jätkuvalt agressiivne välispoliitika ja suurenevad militaarkulutused näitavad, et USA ja Lääne jaoks on Venemaa siiski number 1 oht. Seda ei saa ju lihtsalt ignoreerida, öelda et Putin on mingi tsaarikompleksis vanake ja ainult nafta hind suudab veel kuidagi seda jama päästa...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Pakkusin välja mõtte, miks USA võiks sellisesse suht suvalisse asja nende jaoks, selliselt peale lennata. Kindlasti on neil mingid omad tagamõtted. Venemaale põhimõttelise keskmise sõrme näitamine on minu arust hea teooria küll ju, pole kedagi teist midagi paremat välja pakkumas näinud?!?

                              Mul jääb sinu jutust mulje, justkui USA olekski sinu arust maailma parim asi, enne viilutatud leiba. Niimoodi mõeldi võibolla 92-l aastal kui järsku tulid Metallica ja friikartulid ja snickers ja coca-cola.

                              Kas venemaa on kunkurent naftavarude osas USA-le? http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...n_oil_reserves Tuleb välja et on? Aga linke ei tohi enam postitada ma saan aru, meil siin härrad teavad täpselt ise kõike.

                              Aga kuna sul tagumikus kipitab just see, milles Venemaa arvestatav konkurent on usale: gaasi tootmine, sõjatööstus.
                              Lisaks on Venemaa USA-le arvestatav konkurent selles mõttes, et nad võiks ilmselt pool maailma õhku lasta, kui nad tahaksid. Nende jätkuvalt agressiivne välispoliitika ja suurenevad militaarkulutused näitavad, et USA ja Lääne jaoks on Venemaa siiski number 1 oht. Seda ei saa ju lihtsalt ignoreerida, öelda et Putin on mingi tsaarikompleksis vanake ja ainult nafta hind suudab veel kuidagi seda jama päästa...
                              Kuule, ära mõtle üle, ausalt. Kui sa kasutad USA pinnal olevaid kontosid, et multimiljoneid mustalt liigutada, siis nad lendavadki sisse. Samamoodi võtab meil politsei vahele keskerakondlasi ja muidugi on see kasulik Reformierakonnale, aga see ei tähenda, et poliitiline võim kõike juhiks ja suunaks.

                              Kommentaar


                                Hilja juba, aga Saksa (üsna vasakpoolse) lehe argumendid, miks Blatteri võiks tagasi valida: http://www.zeit.de/sport/2014-05/sepp-blatter-fifa-korruption

                                Kommentaar

                                Working...
                                X