320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellelgi veel inglise keel kanalil ära kadunud? Seadetest ei saa midagi muuta, näitab vaid kanali logo. Hetkel siis peab vene keelega leppima. Elion mul, kui see peaks aitama.

    Kommentaar


      Starmanil inglise keel täitsa olemas

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Kellelgi veel inglise keel kanalil ära kadunud? Seadetest ei saa midagi muuta, näitab vaid kanali logo. Hetkel siis peab vene keelega leppima. Elion mul, kui see peaks aitama.
        Sama lugu, kanali seadete all pole enam keele valikut.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          NHLis oli sama probleem juba mitu päeva tagasi... arvasin, et juhuslik värk seoses pühadevines tehnilise personaliga, aga tundub et probleem Elionis hoopis. Varem on ka paar korda lambist venekeelseks läinud, aga siis on järgmiseks päevaks english tagasi tulnud.

          Kommentaar


            Empoli-Milan inglise keelne komm on nii vaikseks keeratud, et peab ikka eriliste võimetega olema, et seda kuulda. Aga noh, kuulebki rohkem staadionil toimuvat.

            Kommentaar


              Mulle on tundnud, et mõnedel kommentaatoritel ongi vaikne hääl loomult nagu nt praegusel.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Sattusin mina Setanta Eurasia kodulehele ja mis ma näen: Hispaania liiga on alates järgmisest nädalavahetusest tagasi. Itaalia liiga mänge pole veel vahele topitud järgmiseks nädalavahetuseks. VÕi vähemalt ma loodan, et see ei kao sealt.

                Setanta+, mida Eestis pole, näitab Bundesligat (no meil on Eurosport 2 selleks).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Sattusin mina Setanta Eurasia kodulehele ja mis ma näen: Hispaania liiga on alates järgmisest nädalavahetusest tagasi. Itaalia liiga mänge pole veel vahele topitud järgmiseks nädalavahetuseks. VÕi vähemalt ma loodan, et see ei kao sealt.

                  Setanta+, mida Eestis pole, näitab Bundesligat (no meil on Eurosport 2 selleks).
                  väga hea, asi tõesti toimib
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Muideks selle nädala Setanta on ikka täis jalkat. Isegi vist 1 Prantsuse mäng on sinna ära mahutatud. Spordisõbra pakett!
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Muideks selle nädala Setanta on ikka täis jalkat. Isegi vist 1 Prantsuse mäng on sinna ära mahutatud. Spordisõbra pakett!
                      Vooru kõige tähtsamat mängu ikka ei näidata. Selle asemel on näidatakse, kuidas Real Granadale 5+ lööb.

                      Kommentaar


                        No kui teoorias oleks teised PSG-le veidi lähemal. Selles suhtes, et ega see Marseille - PSG ka nüüd mingi hull intriigimäng pole.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Prantsusmaa suurim ja tähtsaim derbi. Tabelikohad või punktivahed ei mängi absoluutselt mingit rolli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Prantsusmaa suurim ja tähtsaim derbi. Tabelikohad või punktivahed ei mängi absoluutselt mingit rolli.
                            Ei, ma saan sinust väga hästi aru. Lihtsalt Real Madrid on ilmselt vaadatavam klubi kui PSG ja Marseille kokku. Siin oleks lihtsalt turniiritabeli intriig vägagi kasuks.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ei, ma saan sinust väga hästi aru. Lihtsalt Real Madrid on ilmselt vaadatavam klubi kui PSG ja Marseille kokku. Siin oleks lihtsalt turniiritabeli intriig vägagi kasuks.
                              Ei vaidlegi vastu, et puhtalt Reali nimi toob vaatajaid rohkem teleka ette aga
                              ma usun, et OM-PSG mängus on põnevust rohkem ja kauem, kui Granada-Real mängus.

                              Kumba ise vaataksid, kui saaks valida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ei vaidlegi vastu, et puhtalt Reali nimi toob vaatajaid rohkem teleka ette aga
                                ma usun, et OM-PSG mängus on põnevust rohkem ja kauem, kui Granada-Real mängus.

                                Kumba ise vaataksid, kui saaks valida?
                                Ilmselgelt prantslasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X