320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    „KOLMAS POOLAEG“ | Floras ja Viljandis end ribadeks tõmmanud vutijuht maandus nüüd Paides: „40 töötunnist nädalas jääb selgelt väheks.“ (ohtuleht.ee)

    Õhtulehes samal teemal väga tore kuulamine, reaalsusest Eesti jalgpallis.

    Kommentaar


      Igale poole saadetesse kutsutakse aga keegi ei viitsi isegi vist süveneda, et mis töökohale ta sinna asus. Tegu ei ole ju Paide uue kogukonnajuhiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas QRkood Vaata postitust

        Igale poole saadetesse kutsutakse aga keegi ei viitsi isegi vist süveneda, et mis töökohale ta sinna asus. Tegu ei ole ju Paide uue kogukonnajuhiga.
        Just seda see osa mu arust kõige enam sümboliseeriski, et Eesti jalgpallis (üksikute eranditega) pole vahet, mis ametikoht paberilt vastu vaatab.

        Kommentaar


          Nüüd kui Coolbet toetab Levadiat siis Kink enam Betsafe podcasti minna ei saa? Sellest oleks küll kahju...
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Nüüd kui Coolbet toetab Levadiat siis Kink enam Betsafe podcasti minna ei saa? Sellest oleks küll kahju...
            Mängijatel ja treeneritel võivad ju isiklikud lepingud ka olla.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

              Mängijatel ja treeneritel võivad ju isiklikud lepingud ka olla.
              Ma loodan kah. EJL teemas mainiti, et Veiko Sool jäi just Coolbeti pärast käimata Kruusi/Vara saates. Sellepärast küsin.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Pmst kui nüüd töesti Kinki enam pole ma kuulaks pigem Kruusi vöi Varat kasvöi üksi mitte neid uinamuinajaid kes seal külas käivad
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Pmst kui nüüd töesti Kinki enam pole ma kuulaks pigem Kruusi vöi Varat kasvöi üksi mitte neid uinamuinajaid kes seal külas käivad
                  Samas täna Robert Rooba on esmamulje puhul nagu ülivinge persoon podcasti jaoks. Inimesena muidugi teadsin varem, et tegu on hästi humble vennaga, aga juba minuti ajaga suutis ennast nii käima vedada nagu ta oleks iganädal seal podcastis. Selliseid lõimumisi teiste spordialadega võiks rohkem olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Samas täna Robert Rooba on esmamulje puhul nagu ülivinge persoon podcasti jaoks. Inimesena muidugi teadsin varem, et tegu on hästi humble vennaga, aga juba minuti ajaga suutis ennast nii käima vedada nagu ta oleks iganädal seal podcastis. Selliseid lõimumisi teiste spordialadega võiks rohkem olla.
                    +1
                    Esimene tunne oli küll eee... miks tema selles saates on, aga tegelt oli väga kuulatav ja sobis sinna väga hästi.

                    Kommentaar


                      Oodata on põnevat episoodi ka täna, külas lõpuks Indermitte! Tehke kahe tunnine palun. See tund aega ja 10 minutit peale läheb rapsimiseks kohati, isegi eelmine kord jäi CL'i mängudest rääkimata kuigi kestist poolteist tundi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Oodata on põnevat episoodi ka täna, külas lõpuks Indermitte! Tehke kahe tunnine palun. See tund aega ja 10 minutit peale läheb rapsimiseks kohati, isegi eelmine kord jäi CL'i mängudest rääkimata kuigi kestist poolteist tundi.
                        Seda loba on natukene palju vahepeal ja keegi ei suuda teemasid kiiresti vahetada - ega klubi inimestel on kiire ja trennid ning muud asjad vaja ka läbi viia/korraldada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Seda loba on natukene palju vahepeal ja keegi ei suuda teemasid kiiresti vahetada - ega klubi inimestel on kiire ja trennid ning muud asjad vaja ka läbi viia/korraldada.
                          Seda ma alati mõelnud, et ühel osalejal trenni vms vaja minna, siis teised saavad ju edasi teha.

                          Kommentaar


                            Ma ei tea kuidas teistel, aga minu meelest kauaoodatud Indermittega saade oli küll pisut lati alt läbi minek. Kahju, et see just koondise olulise mängu eel juhtus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas djnikesaar Vaata postitust
                              Ma ei tea kuidas teistel, aga minu meelest kauaoodatud Indermittega saade oli küll pisut lati alt läbi minek. Kahju, et see just koondise olulise mängu eel juhtus.
                              Nõus. Väga meh tunne jäi.

                              Kommentaar


                                Esmaspäeval võiks Pohlak külas olla. Mitte, et see midagi muudaks aga päris teravaks võib minna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X