320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäger trollib ju teid. Reaalselt jäite uskuma et kineskoop telekas on äpid?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mäger trollib ju teid. Reaalselt jäite uskuma et kineskoop telekas on äpid?
      Kuulge, mul täiesti pohh sellest mis telekas tal on. Jutt käib muust. Elisa elamusel on Viaplay äpp olemas. Teliast tuli teade, et ka nemad kaaluvad seda asja. Mis puutub siia kineskoobiga telekas?!? Keep calm..

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueForce Vaata postitust

        Kuulge, mul täiesti pohh sellest mis telekas tal on. Jutt käib muust. Elisa elamusel on Viaplay äpp olemas. Teliast tuli teade, et ka nemad kaaluvad seda asja. Mis puutub siia kineskoobiga telekas?!? Keep calm..
        On v? Ma pean ka siis enda elisa tôôle lükkama, kuna olen viimased kaks aastat kõige castinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas BlueForce Vaata postitust

          Kuulge, mul täiesti pohh sellest mis telekas tal on. Jutt käib muust. Elisa elamusel on Viaplay äpp olemas. Teliast tuli teade, et ka nemad kaaluvad seda asja. Mis puutub siia kineskoobiga telekas?!? Keep calm..
          tegelikult ilmselt just siia see koer maetud ongi. Tal ilmselt mingi LG (või samsung) ja läbi selle automaatselt installiti app store poolt otse telekasse. Jah, nad teevad seda. Lihtsalt vanainimene ei saa aru kas äpp on telekas või digiboxi peal. Antud juhul ei ole Telial selle "imega" mingit pistmist. Teliaga sa hetkel seda äppi ei saa, pead installima otse telekasse või muu boxi/chromecast peale.

          Kommentaar


            2 küsimust. Miks ei tehta play off mängudest tipphetkede videot? Konverentsi ja Euroopa liiga play off mängude valik oli väga ahtake, miks?

            Kommentaar


              Teist laupäeva järjest on äpis kiirvalikute nimekirjas neljast Premieri mängust kolm. Palace vs Villa seekord see, mida peab eraldi otsima minema.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueForce Vaata postitust

                Kuulge, mul täiesti pohh sellest mis telekas tal on. Jutt käib muust. Elisa elamusel on Viaplay äpp olemas. Teliast tuli teade, et ka nemad kaaluvad seda asja. Mis puutub siia kineskoobiga telekas?!? Keep calm..
                Geelpeatrollid nagu see cannuman ei rahune kunagi. Jah, Telias on Viaplay äpp olemas, ma ei tee nalja.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  mis imeboks telial on? igasse suvalisse androidi / google tv jurakasse saab äpid ju peale lasta. ei pea olema überkallis teler või mingi eriline digitv karp.

                  Kommentaar


                    Mitmed Viaplay kasutajad on kurtnud, et sealsed spordiülekanded on ainult 720p kvaliteedis, mis muudab vaatamiskogemuse kehvaks. Uurisime Viaplaylt, miks see nii on. Viaplayle kuuluvad eksklusiivselt mitmete spordiülekannete edastamise õigused – seega, kui mõnda mängu näha tahad, siis sageli polegi muud varianti kui Viaplayd kasutada. Samas on mitmed kasutajad pettunud, et pildi kvaliteedi osas pole Viaplay […]

                    Kommentaar


                      BS! Kaadrisagedus mõjutab dünaamilist teravust aga isegi staatiline pilt on udune mis viitab madalale resolutsiooni ja striimi ribalaiusele.

                      OT: VP youtubes jooksev reklaam on ka halva kvaliteediga ning ruuduline

                      Kommentaar


                        mingi leedu keel tuleb jälle. Mänx vs Liverpool. Restart aitas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          mingi leedu keel tuleb jälle. Mänx vs Liverpool. Restart aitas.
                          Esimest korda oli ka mul see keele probleem. Ja tundub, kui normaalsetel teenusepakkujatel on olemas keele vahetamiseks eraldi nupp, siis viaplayl on selleks back ning uuesti avada mäng.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Viaplay android tv app on täielik sõnnik. Absoluutselt võimatu otse Liverpooli mängu telekast vaadata. Pilt jookseb iga paari sekundi tagant pange, heli vahetub samuti iga natukese aja tagant. Huvi pärast panin arvuti tööle ja veebilehelt tuleb striim probleemideta Nüüd peangi arvutist pilti telekasse edasi castima, et saaks mängu suure ekraani pealt näha.

                            Eelmine manc mäng nägi telekas 720p striimi heal juhul mingi 10 minutit kogu mängust. Ülejäänud aeg tuli sealt mingit 480p sugust sodi, mille peale telekas ahastunult ainult käsi laiutas - ei ole võimalik normaalset pilti ekraanile kuvada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                              Ülejäänud aeg tuli sealt mingit 480p sugust sodi
                              Viaplay on rahul sellega kahjuks.

                              Kommentaar


                                Pole varem sellist sitta näinud, päevast päeva nädalast nädalasse samad errorid. Päris pizdes kui striimides saad parema kvali ja vähem erroreid. faking viapixelplay

                                Kommentaar

                                Working...
                                X