320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Seal ilmselt Eesti turule pime pilt.
    Alates 2025 kaob geoblokk õnneks ära.

    Kommentaar


      viaplay turule tulemise päevast olen neile maksnud, lihtsalt PARIM teenus ever mis toodi, kõik mängud on nähtavad, sest me elame 2023 ja ei pea valima kahte mängu mis sport3 ja sport4 peale panna. kahjuks kommentaatorite puudumine on lihtsalt liiga rõve, et seda kannatada. sellesmõttes hea, et inglisekeelsed kommentaatorid on väga head ning HD pildiga saab kõik mängud tasuta telekasse piraadina.

      tegelikult hea, et nad nii v*****d on, säästab 12 euri kuus ja mänge näeb ikka.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        viaplay turule tulemise päevast olen neile maksnud, lihtsalt PARIM teenus ever mis toodi, kõik mängud on nähtavad, sest me elame 2023 ja ei pea valima kahte mängu mis sport3 ja sport4 peale panna. kahjuks kommentaatorite puudumine on lihtsalt liiga rõve, et seda kannatada. sellesmõttes hea, et inglisekeelsed kommentaatorid on väga head ning HD pildiga saab kõik mängud tasuta telekasse piraadina.

        tegelikult hea, et nad nii v*****d on, säästab 12 euri kuus ja mänge näeb ikka.
        Eks vist tuleb ka neid 'ümber nurga' lahendusi otsima hakata. Ise vaatan mänge läbi Samsung Frame teleka, aga pole veel jõudnud nuputada, et kuidas HD pildiga piraatpilti sinna saada. Kui kunagi, 10-15a tagasi, sai piraatstreame vaadanud, siis tuli 100 erinevat overlay meetodil kuvatud popupi video sulgeda enne normaalse pildi nägemist.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Alates 2025 kaob geoblokk õnneks ära.
          Arusaadavalt on selle vastu niivõrd tugev lobi, et hääletati see praegune plaan maha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

            Arusaadavalt on selle vastu niivõrd tugev lobi, et hääletati see praegune plaan maha.
            Siis tuleb jätkuvalt VPNiga nende jobuusklike vastu võidelda. VPN vahele ja internetist erinevate maade riiklikud kanalid ilusti nähtavad (Soome Yle omad samuti).

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

              Arusaadavalt on selle vastu niivõrd tugev lobi, et hääletati see praegune plaan maha.
              Siin ka selle kohta artiklid, mõni kuulsam jalgpalliajakirjanik juba veidi segadust tekitanud.

              Parliament opted to further assess the potential impact of a geo-blocking ban, which the audio-visual industry claims would destroy existing business models and result in billions in losses.


              Europe’s commercial broadcasters have breathed a sigh of relief after the European Parliament voted to amend “problematic language” proposed in the IMCO Committee INI Report on the Geoblocking Regu…

              Kommentaar


                Täna õhtul siis Viaplay taas oma kvaliteedis. Viimasel ajal on isegi arvutis hakanud pilt hanguma (varem tegi seda regulaarselt vaid telekaäpis). Panin Atletico mängu jooksma ja üsna pea pilt seisab. Ok, refresh. Mõne minuti pärast hakkavad staadionipildi katkestused. On kuulda, et mäng käib edasi, aga ekraanile tuleb viaplay logoga must pilt. Ja sedasi mitu korda. Lõpuks viskas kopa ette ja hakkasin Postimeest lugema Ühesõnaga, kui halvimad piraatsaidid samuti kipuvad vahel pildiga juperdama, aga paremal juhul jookseb see kenasti ja koos kommentaaridega, siis on see tõsine mõttekoht, miks maksta 13 euri iga kuu staadioniheliga pildi eest, mis sujuvalt ei jookse (isegi enam arvutis mitte). Teeb ilmselt varsti tellimusest loobumise lihtsamaks ja raha saab kvaliteetsemate asjade peale kulutada.

                Kommentaar


                  Kas ma saan nüüd õigesti aru, et kommentaatorid röövisid VP paljaks?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Palju kommentaari ühe õhtu summa on ? Vaevalt midagi müstilist . Kas nad 1x nädalas tasuta ei võiks teha

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Palju kommentaari ühe õhtu summa on ? Vaevalt midagi müstilist . Kas nad 1x nädalas tasuta ei võiks teha
                      R2-s vabanes just trobikond tegijaid, kes harjunud õhtuti tasuta eetris olema. ManU mängude taustal võiks olla "Kurbade tüdrukute klubi" jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                        Need on väga naljakad nõudmised. Fakt on ju, et Viaplay omab näitamisõigusi ja nemad otsustavad. Võimalik, et EM-i osas tulevad mingid erikokkulepped (ja Eesti koondise mängude puhul on tõenäoliselt EJL midagi ka lepingusse kirja pannud), aga nõuda igale suvalise võõramaisele liigamängule eestikeelset kommentaari on küll liig.
                        Mis mõttes? See peaks olema default reegel, et kui tahad antud regiooni õigused osta pead tagama igale riigile oma keelse ülekande, iga ülekande puhul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Mis mõttes? See peaks olema default reegel, et kui tahad antud regiooni õigused osta pead tagama igale riigile oma keelse ülekande, iga ülekande puhul.
                          Ühesõnaga sina eelistaksid, et Viaplay's ei oleks 2. Bundesliga, Euroopa Liiga ega Konverentsiliiga mänge. Ning teistest spordialadest Dartsi, Piljardi jms ülekandeid? Sest täpselt nii läheks kui sellist debiilset nõudmist hakata esitama.

                          Kommentaar


                            Enamikel päevadel on Viaplays kümneid ja kümneid ülekandeid: hoki, jalgpall, padel, käsipall, rannavolle, darts jne Neid kõiki eestikeelsete kommentaatoritega varustada on utoopia.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              minu arust on kurja juur selles, et müüakse eksklusiivseid näitamisõigusi. näidaku kõiki striime, kuidas tahavad, aga praegu nad blokeerivad üldse võimaluse, et keegi pakuks lokaliseeritud sisu.

                              ja selles, et maksti õiguste eest rohkem, kui need meie turul väärt olid, on süüdi ikka viaplay ise, mitte rotid eestlased või inglased või kes iganes. probleem on neil ju mujal ka.

                              ainult voogedastusega tervet auditooriumi endale ei saa, vaja on ka telekanaleid, nagu on soomes-rootsis.

                              kusjuures pole esimene kord, kui rootslased täiesti pange panevad. kunagi viasati aegadel, praeguse go3 omanikena ostsid nad ka olümpia näitamisõigused endale nii, et tegelikult polnud sobivat platvormigi pakkuda. toona olid olemas telekanalid, aga veebi mitte. ja lisakanaleid ka laialt kättesaadavaks ei tehtud.

                              olümpia neid ei päästnud (massidena viasatti ostma ei tormatud), vaevalt vuti EMgi päästab. mu vanema generatsiooni sugulased igatahes ei vaata koondisemänge ka enam, kuna need kuskil äpis nüüd.

                              ps. väljakuheliga ülekanded on täielik sigadus. nad nagu ei tahakski, et keegi vaataks.

                              pps. mulle sobib, et soome keeles on. ja rootsi keeles samuti, ehkki seda ei mõista. valikus võiks need võimalusel alati olla. annab võimaluse võrrelda, kuidas seal asju tehakse, ja vahel ka puldisõrmega hääletada, kui meil mingi jama on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                minu arust on kurja juur selles, et müüakse eksklusiivseid näitamisõigusi. näidaku kõiki striime, kuidas tahavad, aga praegu nad blokeerivad üldse võimaluse, et keegi pakuks lokaliseeritud sisu.

                                ja selles, et maksti õiguste eest rohkem, kui need meie turul väärt olid, on süüdi ikka viaplay ise, mitte rotid eestlased või inglased või kes iganes. probleem on neil ju mujal ka.

                                ainult voogedastusega tervet auditooriumi endale ei saa, vaja on ka telekanaleid, nagu on soomes-rootsis.

                                kusjuures pole esimene kord, kui rootslased täiesti pange panevad. kunagi viasati aegadel, praeguse go3 omanikena ostsid nad ka olümpia näitamisõigused endale nii, et tegelikult polnud sobivat platvormigi pakkuda. toona olid olemas telekanalid, aga veebi mitte. ja lisakanaleid ka laialt kättesaadavaks ei tehtud.

                                olümpia neid ei päästnud (massidena viasatti ostma ei tormatud), vaevalt vuti EMgi päästab. mu vanema generatsiooni sugulased igatahes ei vaata koondisemänge ka enam, kuna need kuskil äpis nüüd.

                                ps. väljakuheliga ülekanded on täielik sigadus. nad nagu ei tahakski, et keegi vaataks.

                                pps. mulle sobib, et soome keeles on. ja rootsi keeles samuti, ehkki seda ei mõista. valikus võiks need võimalusel alati olla. annab võimaluse võrrelda, kuidas seal asju tehakse, ja vahel ka puldisõrmega hääletada, kui meil mingi jama on.
                                Olen kõigega väga nõus. Ja olen valmis soome keeles vaatama/kuulama, alternatiivi puudumisel. Aga väljakuheliga ülekanne on nüri ja seda näha (ega selle eest maksta) ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X