320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt sellist jamam, nagu selles uudisnupus kirjas on, on ikka raske krt tõsise näoga lugeda:

    “Viaplay spordiülekanded on saadaval kuni Full HD (1080p) eraldusvõimega ning seda 50 kaadrit sekundis (fps). See tähendab, et vaatajad näevad parima võimaliku kvaliteediga pilti. Peab siiski arvestama, et kõik seadmed ei näita pilti 50 kaadrit sekundis ehk juhul, kui kliendi seade seda kaadrisagedust ei toeta, edastatakse talle telepilti 25 kaadrit sekundis,” selgitati vastuses.

    “Mõned ülekanded toodetakse ja edastatakse 720p ning peaaegu kõik veebibrauserid piiravad nende voogedastuse kvaliteeti 720p-ni. See on sarnane kõigi teiste OTT-teenustega,” lisati kirjas.
    Krt PL ülekanded toodetakse 4K formaadis ja VP täiesti sirge näoga ajab sellist, vabandust väljendi eest, ila, suust välja!

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Viaplay android tv app on täielik sõnnik. Absoluutselt võimatu otse Liverpooli mängu telekast vaadata. Pilt jookseb iga paari sekundi tagant pange, heli vahetub samuti iga natukese aja tagant. Huvi pärast panin arvuti tööle ja veebilehelt tuleb striim probleemideta Nüüd peangi arvutist pilti telekasse edasi castima, et saaks mängu suure ekraani pealt näha.

      Eelmine manc mäng nägi telekas 720p striimi heal juhul mingi 10 minutit kogu mängust. Ülejäänud aeg tuli sealt mingit 480p sugust sodi, mille peale telekas ahastunult ainult käsi laiutas - ei ole võimalik normaalset pilti ekraanile kuvada.
      Kusjuures ma pole nagu Bundesliga ja NHL puhul sellist soga täheldanud ja ma vaatan peamiselt ainult Telefonist ja TV taga aandroid TV karp. CL ja PL on pidevalt mingi kommentaari keele vahetamine pildil koodeki artefakt ja hakib.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Ses suhtes, et kui ma pean arvuti telekaga ühendama, et VP'd vaadata, siis... arvuti on võimalusterohkem.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Peate hakkama rahakotiga hääletama, enne vist ei muutu midagi. Ses suhtes, et päris häid striime leiab

          Ise vähemalt hetkel veel ei plaani cancelisse tõmmata (noh, eks näis), sest endal suht okeilt jooksnud telekas. Telo apis on natuke probleeme olnud, aga mitte hullusti (WiFi pole ka kõige stabiilsem/kindlam ja vana juust telo).

          Kommentaar


            Sellest ajast kui äpp telekas, toimib kõik kenasti. Kui pimedal sügisel suurem jalkavaatamine, olen kindlalt rõõmus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              kui on must, näita ust. PSV vs Rangers

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                kui on must, näita ust. PSV vs Rangers
                Njaa, see kustus küll ootamatult.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Konverentsi liiga ja Euroopa Liiga playoff ringi mänge jälle ei näidata. Mõõdukas pettumus!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                    Konverentsi liiga ja Euroopa Liiga playoff ringi mänge jälle ei näidata. Mõõdukas pettumus!
                    Neile vist müüakse ükshaaval kohalikele turgudele.

                    Kommentaar


                      Loodetavasti näeme meie poisse Manu vms kottimas.

                      Kommentaar


                        Belgia GP 1. vabatreeningut on Viaplay otsustanud siis tummfilmina edastada. Aga teatavasti oli 100 aastat tagasi kinosaalis vähemalt lustakas klaverimäng taustaks pandud, Viaplays pole paraku sedagi.

                        Kommentaar


                          Kui ma iOS äpi kaudu umbes su postituse paiku korra peale panin, siis küll Vabamäe jauras.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Kui ma iOS äpi kaudu umbes su postituse paiku korra peale panin, siis küll Vabamäe jauras.
                            Mul oli nii arvuris kui ka IOS äpis samuti vaikus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Kui ma iOS äpi kaudu umbes su postituse paiku korra peale panin, siis küll Vabamäe jauras.
                              Kuskil poole peal hakkas heli ka tulema. Esimesed 20 minutit vähemalt oli vaikus.

                              Kommentaar


                                SOTON - United ülekänne tõksub meeletult? Viaplay.ee ja PC pealt vaatan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X