320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust

    Ühesõnaga sina eelistaksid, et Viaplay's ei oleks 2. Bundesliga, Euroopa Liiga ega Konverentsiliiga mänge. Ning teistest spordialadest Dartsi, Piljardi jms ülekandeid? Sest täpselt nii läheks kui sellist debiilset nõudmist hakata esitama.
    Me räägime antud hetkel ainult jalgpallist, ma ei hakanud seda täpsutama. Ja kui me räägime antud hetkel originaalist Inglise keelsest ülekandest - kui sa ei suuda tagada kohaliku riigi keelega ülekannet või siis originaal ülekannet, koos kõigi originaalse sisuga, siis sorry aga no thanks.

    Kommentaar


      Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
      Olen kõigega väga nõus. Ja olen valmis soome keeles vaatama/kuulama, alternatiivi puudumisel. Aga väljakuheliga ülekanne on nüri ja seda näha (ega selle eest maksta) ei taha.
      Vast leitakse kevadeks sellele väljakuhelile mingi alternatiiv. Küllap saaks ka neid ülekandeid põhjamaade keeltes edastada: hailaidid on olnud neil taanikeelsed näiteks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Te olete ikka maru leplikud, kui Soomes või Hollandis mingi selline asi toimuks oleks pmst agitatsioon taevani, et nii asi ei käi ja pole meie probleem, et teil majanduslikult kehv seis - müüge omad asjad maha või otsige kuskilt mujalt rahastus, et asi täisformaadis ära täita nagu originaalsed lepingud ette nägid.

        Kommentaar


          Soomes ja Hollandis pole ka araabia ja hiinakeelsete striimide peal üles kasvatud. Meil juba see, et pilt legaalselt tuleb ning on kindel valik, on Fakk jee.

          Kommentaar


            huvitav, et eestikeelne kommentaar järsku kõigi jaoks nii oluline on, kui muul ajal kirutakse kommentaatoreid maapõhja.

            mul olnud alati nii, et Eesti sportlaste või meeskondade osalusel toimuvate võistluste puhul sooviks eestikeelset loba, aga eestlased nt Inglise liigat kommenteerimas on täielik no-go. staadioniheli on parem, isegi arusaamatus keeles kommentaar on parem. staadioniheli puhul on see lahe, et saab natuke ette kujutada, nagu oleks ise kohapeal.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Te olete ikka maru leplikud, kui Soomes või Hollandis mingi selline asi toimuks oleks pmst agitatsioon taevani, et nii asi ei käi ja pole meie probleem, et teil majanduslikult kehv seis - müüge omad asjad maha või otsige kuskilt mujalt rahastus, et asi täisformaadis ära täita nagu originaalsed lepingud ette nägid.
              Ju nad ootavad AI-põhis kommentaariumi juba. Ainult, et siis peaks hoolikalt valima, kellele mängust arusaamine ning info edastamine tugineb. Hääli valikus võiks olla mingi a la 50-nd ning vajadusel saaks kolm korraga rääkima/suhtlema/kommenteerima panna. Üks on ühe satsi poolt, teine teise ja kolmas üks ärikaksikutest.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Te olete ikka maru leplikud, kui Soomes või Hollandis mingi selline asi toimuks oleks pmst agitatsioon taevani, et nii asi ei käi ja pole meie probleem, et teil majanduslikult kehv seis - müüge omad asjad maha või otsige kuskilt mujalt rahastus, et asi täisformaadis ära täita nagu originaalsed lepingud ette nägid.
                Mina ei saa jälle aru mis asja sa ajad. Eurosport näitas 12 aastat Bundesligat ingliskeelse kommentaariga (mis ei ole ju originaal) ja ei olnud midagi viga. Nüüd Viaplay teeb sama ja on suur jama lahti?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust

                  Mina ei saa jälle aru mis asja sa ajad. Eurosport näitas 12 aastat Bundesligat ingliskeelse kommentaariga (mis ei ole ju originaal) ja ei olnud midagi viga. Nüüd Viaplay teeb sama ja on suur jama lahti?
                  Kas Eurosport tuli Eesti turule suure reklaamiga, et nüüd on Eesti keelne sport teile kõigile kättesaadav ja siis kohe kui raskeks läks - lülitas end Leedu* keelseks. Asi on põhimõttes, ma arvan, et sa ei taha et ükski teenusepakkuja seda tegelikult teeks.

                  Kommentaar


                    Ütleks, et põhimõte on põhjuste rea viimases otsas.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Täitsa tervitav on kuulata Soome ülekannet, kus ei pea iga kohtuniku otsuse peale Ott'i targutamist kuulama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Täitsa tervitav on kuulata Soome ülekannet, kus ei pea iga kohtuniku otsuse peale Ott'i targutamist kuulama.
                        Sama, mõnikord mõtlen, kas Ott üldse korduseid näeb või mitte, ajab sellist kelbast..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas foolsgold Vaata postitust

                          Sama, mõnikord mõtlen, kas Ott üldse korduseid näeb või mitte, ajab sellist kelbast..
                          Meie kommentaatorite setup on minimaalne, eks siinsed oskavad täpsemini seletada vs mingi korralikku produtsiooniga stuudio kus mitu kommentaatorit koos saavad tuhande monitori pealt mitut erinevat pilti jälgida ja näevad kõiki olukordi millisekundi pealt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Meie kommentaatorite setup on minimaalne, eks siinsed oskavad täpsemini seletada vs mingi korralikku produtsiooniga stuudio kus mitu kommentaatorit koos saavad tuhande monitori pealt mitut erinevat pilti jälgida ja näevad kõiki olukordi millisekundi pealt.
                            Sky eetris räägiti pikalt, kuidas Lockyer põrkas keskväljal vastasega kokku. Et, noh, ei aita ka need tuhat monitori.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                              Sky eetris räägiti pikalt, kuidas Lockyer põrkas keskväljal vastasega kokku. Et, noh, ei aita ka need tuhat monitori.
                              Kategooria asju juhtub jah. Keegi pole eksimatu.

                              Kommentaar


                                Meil on ka vastavalt kommentaatorile. Osad lasevad endale Sky kommentaari kõrva. Noh, et aitab sellega, et tunned statkal suvahetkel näidatava vanainimese ära, aitab mingeid aspekte joone tagant ja ka situatsioone kirjeldada, kui endal juhe kokku jookseb. Mu mälu järgi Ott neid ei võta kõrva, sest see kipub vahepeal enda voolavust segama. Aga, jah, igal ühel on erinev data-sait ees, mul ntx oli FBREF põhiliselt, pluss erinevad twitterikontod jne. On ka neid, kellel on paberid ees jne. Päris huvitav vaatlus oleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X